Sincan Haberleri

Sincan haber, Sincan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sincan - 27.9.2020
Büyükşehir çiftçilerin yanında: 25 ilçede tohum desteği
30 Eylül Çarşamba günü: Polatlı ilçesi için dağıtım yeri; Polatlı Eski Ticaret Borsası. Sincan, Etimesgut, Yenimahalle ilçeleri için dağıtım yeri; Sincan Ziraat Odası.
Sincan - 25.9.2020
Son dakika haber: Cumhurbaşkanlığı Muhafız Alayı darbe girişimi davasında ara karar
Ankara 19. Ağır Ceza Mahkemesince Sincan Ceza ve İnfaz Kurumları Kampüsü'nde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri altında yapılan duruşmada, tarafların avukatları hazır bulundu.
Sincan - 25.9.2020
Kastamonu'da 2 hırsızlık şüphelisi tutuklandı
Kastamonu ile Ankara Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin yaptığı ortak operasyon sonucu otomobil, Ankara'nın Sincan ilçesinde bulundu.
Sincan - 23.9.2020
Polatlı "içme suyu ana isale hattı" bilgilendirme toplantısı yapıldı
Yenimahalle'deki İvedik İçme Suyu Arıtma Tesisinden başlayıp, Bağlıca-Etimesgut, Yenikent-Sincan, Başkent OSB-Anadolu OSB, Malıköy Gecekondu Önleme Bölgesinden Temelli'ye ve nihayetinde Polatlı'ya kadar olan yaklaşık 107 kilometrelik içme suyu isale hattının ihale, sözleşme ve yer teslimi süreçleri bugün itibarıyla tamamlandı.
Sincan - 21.9.2020
Son Dakika: Kara Kuvvetleri Komutanlığı darbe girişimi davasına devam edildi
Ankara 19. Ağır Ceza Mahkemesince Sincan Ceza ve İnfaz Kurumları Kampüsü'nde görülen duruşmada, sanıklar ile tarafların avukatları hazır bulundu.
Sincan - 18.9.2020
Akıncı Üssü davasında 'Kovid-19' salgını bitene kadar duruşmaya ara verilmesi talebi reddedildi
Ankara 4'üncü Ağır Ceza Mahkemesi'nce Sincan Cezaevi yerleşkesindeki salonda görülen duruşmaya sanıklar, sanıklardan bazılarının Kovid-19 testinin pozitif çıkması ve bazı sanıkların da Kovid-19 belirtileri gösterdiği yönünde şikayetleri nedeniyle getirilmedi.
Sincan - 18.9.2020
Akıncı Üssü davasında 475 sanığın yargılanmasına devam edildi
Ankara 4. Ağır Ceza Mahkemesince, Sincan Ceza ve İnfaz Kurumları Kampüsü'ndeki duruşma salonunda görülen davaya, bazı sanık ve müşteki avukatları katıldı.
Sincan - 17.9.2020
Akıncı Üssü darbe girişimi davasında sanıkların talepleri alındı
Ankara 4. Ağır Ceza Mahkemesince Sincan Ceza İnfaz Kurumları Kampüsü'ndeki salonda yapılan duruşmaya, sanıklar tutuklu bulundukları cezaevlerinden Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla katıldı.
Sincan - 16.9.2020
Akıncı Üssü darbe girişimi davası
Ankara 4'üncü Ağır Ceza Mahkemesince Sincan Ceza İnfaz Kurumları Kampüsü'ndeki salonda görülen duruşmaya, tutuklu sanık ve taraf avukatları katıldı.
Sincan - 16.9.2020
Sincan Belediyesinden Polatlı'daki tarım işçilerine yardım eli
Polatlı'da yaşanan kum fırtınasının ardından mağdur olan mevsimlik tarım işçilerine Sincan Belediyesi yardım elini uzattı.
Sincan - 15.9.2020
Akıncı Üssü darbe girişimi davası
Ankara 4'üncü Ağır Ceza Mahkemesince Sincan Ceza İnfaz Kurumları Kampüsü'ndeki salonda görülen duruşmaya, tutuklu sanık ve taraf avukatları katıldı.
Sincan - 14.9.2020
Son dakika haber | Akıncı Üssü darbe girişimi davası
Ankara 4'üncü Ağır Ceza Mahkemesince Sincan Ceza İnfaz Kurumları Kampüsü'ndeki salonda görülen duruşmaya tutuklu sanık ve taraf avukatları katıldı.
Sincan - 13.9.2020
Sincan'da tekmeli tokatlı yol verme kavgası kamerada
Sincan'da tekmeli tokatlı yol verme kavgası kamerada Ankara'da Sincan'da Fatih Caddesi üzerinde bir adam ve kadın yol verme yüzünden tekme tokat kavga etti.
Sincan - 11.9.2020
Akıncı Üssü darbe girişimi davası
Ankara 4. Ağır Ceza Mahkemesince, Sincan Ceza İnfaz Kurumları Kampüsü'ndeki salonda görülen duruşmaya tutuklu sanık ve taraf avukatları katıldı.
Sincan - 11.9.2020
Sincan'da kaymakam ve belediye başkan yardımcısından korona denetimi
Sincan Belediyesi zabıta ekipleri, 12 farklı noktada 60 personelle korona virüs tedbirlerine yönelik denetim yaptı.
Sincan - 11.9.2020
Ceza infaz kurumlarında korona virüse "HES kodlu" önlem
Ceza infaz kurumlarında korona virüse "HES kodlu" önlem ANKARA - Adalet Bakanlığı, korona virüsle mücadele kapsamında ceza infaz kurumlarına dışarıdan girecek kişiler için HES kodu uygulamasını zorunlu kıldı. HES kodu riskli olan vatandaşların ceza infaz kurumlarına giriş yapmasına izin verilmiyor. Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevfikevleri Genel Müdürlüğü Sağlık ve Basın Halkla İlişkiler Dairesi Başkanı Serdar Yılmaz, Sincan Ceza İnfaz Kurumları kampüsünde alınan korona virüs tedbirlerine ilişkin açıklamalarda bulundu.
Sincan - 10.9.2020
Darbeci albaydan "Bu maç burada bitmez" tehdidi
Ankara 4. Ağır Ceza Mahkemesince Sincan Ceza İnfaz Kurumları Kampüsü'ndeki salonda görülen duruşmaya tutuklu sanık ve taraf avukatları katıldı.
Sincan - 10.9.2020
Son Dakika: Sincan Kadın Kapalı Cezaevindeki anne çocuk ünitesi haftaya faaliyete geçecek
Son dakika haberi... Cezaevinde anneleriyle kalan çocukların hayata sağlıklı hazırlanmaları amacıyla Türkiye'de ilk kez Sincan Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumu bünyesinde oluşturulan anne çocuk ünitesi, haftaya hizmet vermeye başlayacak.
Sincan - 9.9.2020
FETÖ sanığı eski albaydan "İsyankar olabilirim ama..." savunması
Ankara 4. Ağır Ceza Mahkemesince Sincan Ceza İnfaz Kurumları Kampüsü'ndeki salonda görülen duruşmaya tutuklu sanık ve taraf avukatları katıldı.
Sincan - 8.9.2020
Akıncı Üssü darbe girişimi davasına devam edildi
Ankara 4. Ağır Ceza Mahkemesince Sincan Ceza İnfaz Kurumları Kampüsü'ndeki salonda görülen duruşmaya, tutuklu sanık ve taraf avukatları katıldı.
Sincan - 8.9.2020
"Askeri casusluk" savcısı Kılınç'a FETÖ üyeliğinden 10 yıl hapis cezası
Ankara 22. Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmaya tutuklu sanık Kılınç tutuklu bulunduğu Sincan Cezaevi'nden Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) ile katılırken avukatı da salonda hazır bulundu.
Sincan - 7.9.2020
Son dakika haberi! Darbe sanığı albay, yabancı yayın kuruluşlarının duruşmalara davet edilmesini istedi
Ankara 4. Ağır Ceza Mahkemesince Sincan Ceza İnfaz Kurumları Kampüsü'ndeki salonda görülen duruşmaya, tutuklu sanık ve taraf avukatları katıldı.
Sincan - 5.9.2020
Ankara Büyükşehir Belediyesi, yeni hayvan barınakları yapacak
Büyükşehir Belediyesi barınaklarında hayvanların ölüme terk edilmesi, aç bırakılması gibi bir durum olmadığının altını çizen Seyfettin Aslan, şöyle devam etti: "Gölbaşı barınağından yeni barınağa taşınana kadar hayvanların daha rahat ortamda yaşamaları için iyileştirmelerimiz devam ediyor. Barınağımız herkese açık. Kanun ve yönetmeliklere bağlı olarak konan bazı kurallarımız var. Belirli saatlerde personelimiz ziyaretçilere eşlik ediyor. Ayrıca barınaklarımız sürekli denetim altında. Gölbaşı Kaymakamlığımızca, Tarım Orman Müdürlüğümüzce, Tarım Bakanlığımızca denetleniyor. Burada açta, açıkta hayvan yok." "Sincan kedi evi inşaatı başladı" Büyükşehir Belediyesi olarak ilk günden beri amaçlarının, buradaki hayvanların modern bir alana taşınması olduğunu vurgulayan Aslan, şunları kaydetti: "Pandemi nedeniyle ertelenen yeni barınak ihalemizi 16 Eylül'de yapacağız.
Sincan - 4.9.2020
Son dakika haberleri: Sanıklardan darbeyi yöneten sivil imamlara saygı selamı
Ankara 4. Ağır Ceza Mahkemesince Sincan Ceza İnfaz Kurumları Kampüsü'ndeki salonda görülen duruşmaya tutuklu sanıklar ve taraf avukatları katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Sincan Haber, Sincan Son Dakika Haberleri - Haberler - Sayfa 5 - Sincan haber sayfamızda Sincan haberleri okuyabilir, Sincan son dakika haberleri ve güncel Sincan gelişmelerini görebilirsiniz. Ankara'da ruhsatsız tüfek satmak istemeyen esnafa kurşun yağdırdılar.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.11.2020 02:41:03. #1.14#
title