Sincan Haberleri

Sincan haber, Sincan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sincan - 23.11.2020
ABB bütçesi belediye meclisinde görüşüldü
Yavaş, ABB'nin sosyal medya hesaplarından da canlı yayımlanan toplantıda, 2 Aralık'ta Turan Güneş-TRT ve Panora, 9 Aralık'ta Bağlıca Çevreyolu bağlantısı ile Sincan İstasyon Caddesi'nde yapılacak köprülü kavşaklar için ihaleye çıkılacağını, ayrıca Keçiören Fatih Köprüsü'ne de iki şerit ilavesi için ihale yapılacağını bildirdi.
Sincan - 20.11.2020
Son dakika... Başkentte uyuşturucu operasyonunda 21 gözaltı
Ankara İl Jandarma Komutanlığından yapılan açıklamaya göre, jandarma ekipleri, Etimesgut ve Sincan ilçelerinde uyuşturucu imal ve ticareti yapıldığı bilgisi üzerine çalışma başlattı.
Sincan - 20.11.2020
Son dakika haberleri | KKK darbe girişimi davasına devam edildi
Ankara 19. Ağır Ceza Mahkemesince, Sincan Ceza ve İnfaz Kurumları kampüsündeki salonda görülen duruşmaya bazı tutuklu sanıklar oldukları cezaevlerinden video konferans yöntemiyle katıldı, taraf avukatları ise mahkeme salonunda hazır bulundu.
Sincan - 19.11.2020
Son dakika haberi: KKK darbe girişimi davasına devam edildi
Ankara 19. Ağır Ceza Mahkemesince Sincan Ceza ve İnfaz Kurumları kampüsünde görülen duruşmada, tutuklu sanıklar ile bulundukları cezaevinden video konferans yöntemiyle bağlantı kurulurken, taraf avukatları duruşma salonunda hazır bulundu.
Sincan - 18.11.2020
Son dakika haberleri! Kara Kuvvetleri Komutanlığı darbe girişimi davasına devam edildi
Ankara 19'uncu Ağır Ceza Mahkemesince Sincan Ceza ve İnfaz Kurumları kampüsünde görülen duruşmada, tutuklu sanıklar ile bulundukları cezaevinden video konferans yöntemiyle bağlantı kurulurken, taraf avukatları duruşma salonunda hazır bulundu.
Sincan - 18.11.2020
FETÖ'nün 48 mahrem imamı itirafçı oldu
Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şüphelilerden 9'unun ifadeleri yeterli görülmedi. Bu şüphelilerle birlikte Nöbetçi Sulh Ceza Mahkemesine sevk edilen 21 kişi tutuklanarak Sincan Cezaevine götürüldü.
Sincan - 17.11.2020
Son dakika haberleri: KKK darbe girişimi davasında ara karar
Ankara 19. Ağır Ceza Mahkemesince Sincan Ceza ve İnfaz Kurumları kampüsünde görülen duruşmada, tutuklu sanıklar ile bulundukları cezaevinden video konferans yöntemiyle bağlantı kurulurken, taraf avukatları duruşma salonunda hazır bulundu.
Sincan - 16.11.2020
KKK darbe davasına devam edildi
Ankara 19. Ağır Ceza Mahkemesince Sincan Ceza ve İnfaz Kurumları kampüsünde görülen duruşmaya, tutuklu sanıklar ile bulundukları cezaevinden video konferans yöntemiyle bağlantı kurulurken, taraf avukatları duruşma salonunda hazır bulundu.
Sincan - 16.11.2020
Türkiye genelinde satılık konut fiyatlarında yükseliş devam ediyor
Son dönemlerde marka değerini artırmak için planlanan projelerin etkisiyle daha fazla öne çıkan Gölbaşı, satılık konut fiyatındaki yıllık ortalama yüzde 80'lik artışla Ankara'nın en çok değer kazanan ilçesi olmaya devam etti. Gölbaşı'nı; yüzde 49'la Akyurt, yüzde 40'la Keçiören, yüzde 38'le Sincan, yüzde 35'le Yenimahalle izledi.
Sincan - 16.11.2020
Kara yollarında durum
Ankara Çevre Otoyolu'nun İstanbul-Ankara kavşakları 1-3. kilometrelerinde genleşme derzi değişim çalışmaları sebebiyle İstanbul Havalimanı ve Sincan-Havalimanı istikameti katılım kolu ile Erdoğan Tan Köprüsü'nde ulaşım kontrollü gerçekleştiriliyor.
Sincan - 15.11.2020
Satılık konut fiyatlarının en çok artış gösterdiği iller belli oldu
Ankara, il genelinde yatırımcısına kazandırırken, Ankara'nın ilçelerinde de bu süreçte fiyatlar yükselmeye devam etti. Gölbaşı yüzde 93,34 ile liste başında yer alırken, Gölbaşı'nı, yüzde 66,21 ile Çankaya, yüzde 40,71 ile Pursaklar, yüzde 36,99 ile Etimesgut ve yüzde 35,36 ile Sincan takip etti.
Sincan - 13.11.2020
Son dakika haber! Eski istihbaratçı Altaylı: Casus değilim, hiçbir örgüt ve cemaat yapılanmasının içinde olmadım
Ankara 16'ncı Ağır Ceza Mahkemesi'nce, Sincan Cezaevi Yerleşkesi'ndeki salonda görülen duruşmaya, tutuklu sanık Enver Altaylı, Mehmet Barıner ve avukatları katıldı.
Sincan - 13.11.2020
AK Parti Ayaş ilçe başkanlığına Sakin Gökmen seçildi
Kongreye, Ankara Milletvekilleri Asuman Erdoğan, Zeynep Yıldız, Arife Polat Düzgün, Orhan Yegin, Nevzat Ceylan ile Hacı Turan, Ayaş Belediye Başkanı Burhan Demirbaş, Güdül Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın, Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, AK Parti Ankara İl Gençlik Kolları Başkanı Burak Yıldız ile partililer katıldı.
Sincan - 13.11.2020
Son Dakika | Enver Altaylı'nın yargılandığı davaya devam edildi
Ankara 16. Ağır Ceza Mahkemesince Sincan Ceza ve İnfaz Kurumları Kampüsü'ndeki salonda görülen duruşmaya, tutuklu sanıklar Altaylı ve Mehmet Barıner katıldı.
Sincan - 13.11.2020
Türk Eğitim-Sen'den Uzaktan Eğitim Raporu
Uzaktan ve yüz yüze eğitim süreçlerinin değerlendirdirildiği anket çalışmasında, salgın sürecinde eğitim sisteminin mevcut durumu, öğretmen, öğrenci, yönetim ve aile boyutlarında karşılaşılan sorunların ele alındığını ifade eden Geylan, şunları söyledi: "Türk Eğitim-Sen'in anket çalışmasına 13 Ekim-3 Kasım arasında 1352 kişi katılmıştır. Ankete katılanların yüzde 86'sı öğretmen, yüzde 14'ü okul idarecisidir. Ankete katılanların yüzde 2,2'si okul öncesinde, yüzde 33,6'sı ilkokulda, yüzde 28,5'i ortaokulda, yüzde 35,7'si lisede görev yapmaktadır. Bunların yüzde 45,3'ü il merkezinde, yüzde 42,7'si ilçede, yüzde 3,9'u belde-kasabada, yüzde 8,1'i köyde görev yapmaktadır." "Sincan'da 1060 ailenin evinde televizyon yok" Eğitimdeki fırsat eşitsizliğine sosyo-ekonomik bakımdan da raporda yer verdiklerini aktaran Geylan, "Ankara'nın Sincan ilçesinde geçtiğimiz eğitim-öğretim yılında Vefa Sosyal Destek ekipleri bir araştırma yapmıştı.
Sincan - 12.11.2020
Son dakika haberi... Cumhurbaşkanlığı Muhafız Alayı darbe davasına devam edildi
Ankara 19. Ağır Ceza Mahkemesinde Sincan Ceza ve İnfaz Kurumları kampüsünde yapılan duruşmada bazı tutuksuz sanıklar ile taraf avukatları hazır bulunurken, tutuklu sanıklarla bulundukları cezaevinden video konferans yöntemiyle bağlantı kuruldu.
Sincan - 12.11.2020
Kara yollarında durum
Ankara Çevre Otoyolu'nun İstanbul-Ankara kavşakları 1-3. kilometrelerinde genleşme derzi değişim çalışmaları sebebiyle İstanbul-Havalimanı ve Sincan-Havalimanı istikametleri katılım kolları ile Erdoğan Tan Köprüsü'nde ulaşım kontrollü devam ediyor.
Sincan - 11.11.2020
2023 İşitme Engelliler Basketbol Dünya Şampiyonası için Ankara'da incelemeler sürüyor
Bu kapsamda, ICSD Teknik Delegesi Jürgen Endress ve ekibi, Türkiye İşitme Engelliler Federasyonu Başkanı Ümit Kihtir ile birlikte organizasyon üzerine değerlendirmelerde bulundu. ICSD'nin şampiyonanın yapılacağı kentte 4 büyük spor salonu istediği belirtilirken, Endress ve ekibi Ankara'da organizasyon için Mamak'taki Hidayet Türkoğlu Spor Salonu ile Keçiören'deki Taha Akgül Spor Salonu'nda incelemelerde bulundu. Heyetin daha sonra Ankara Arena ve Sincan Spor Salonu'nu gezeceği bildirildi.
Sincan - 11.11.2020
Marmaray, Başkentray ve YHT reklam alanları ihaleyle kiralanacak
TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü Emlak Dairesi Başkanlığı Merkez Taşınmaz İhale Komisyonu Başkanlığının Resmi Gazete'de yer alan ilanına göre, TCDD'ye ait Halkalı - Gebze arası Marmaray hattında 43 istasyonda 3 bin metrekare, İstanbul - Ankara - Konya Yüksek Hızlı Tren hattında 9 istasyonda 250 metrekare, Sincan - Kayaş arası Başkentray hattında (ATG Gar hariç) 24 istasyonda 250 metrekare olmak üzere toplam 3 bin 500 metrekare alan reklam amaçlı işletilmek üzere yıllık KDV hariç 3 milyon 150 bin lira muhammen bedel üzerinden "kapalı teklif" usulüne göre kiralanacak.
Sincan - 10.11.2020
Kara yollarında durum
Ankara Çevre Otoyolu'nun İstanbul-Ankara kavşakları 1-3. kilometrelerinde genleşme derzi değişim çalışmaları sebebiyle İstanbul-Havalimanı ve Sincan-Havalimanı istikameti katılım kolları ile Erdoğan Tan Köprüsü'nde ulaşım kontrollü gerçekleştiriliyor.
Sincan - 09.11.2020
Enver Altaylı, yabancı istihbarat örgütleriyle bağlantısını ortaya koyan delilleri inkar etti
Ankara 16. Ağır Ceza Mahkemesince Sincan Ceza ve İnfaz Kurumları Kampüsü'ndeki salonda görülen duruşmaya, tutuklu sanıklar Altaylı ve Mehmet Barıner katıldı.
Sincan - 09.11.2020
"Futbolda şike kumpası" davası
Tanık Kaya, FETÖ'nün mahrem imam yapılanması içerisinde MİT'ten sorumlu temsilci konumunda görev yaptığını belirterek, şunları söyledi: "3 Temmuz'dan 2-3 ay kadar önceydi, Sincan'da mahrem yapılanma içinde bir toplantı yapıldı.
Sincan - 08.11.2020
AK Parti Altındağ İlçe Başkanlığına Bildik seçildi
Kongreye, Altındağ Belediye Başkanı Asım Balcı, Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, ve Haymana Belediye Başkanı Özdemir Turgut ile ilçe başkanları katıldı.
Sincan - 08.11.2020
Kara yollarında durum
Ankara Çevre Otoyolu'nun İstanbul-Ankara kavşakları 1-3. kilometrelerindeki genleşme derzi değişim çalışmaları dolayısıyla İstanbul-havalimanı ve Sincan-havalimanı istikametlerindeki katılım kolları ile Erdoğan Tan Köprüsü'nde ulaşım kontrollü gerçekleştiriliyor.
Sincan - 07.11.2020
Belediye otobüsünde 'koronavirüs' paniği
Olay, Sincan hattında çalışan belediye otobüsünde meydana geldi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Sincan Haber, Sincan Son Dakika Haberleri - Haberler - Sayfa 4 - Sincan haber sayfamızda Sincan haberleri okuyabilir, Sincan son dakika haberleri ve güncel Sincan gelişmelerini görebilirsiniz. Son dakika haberi: GÜNDEM / 26 Kasım 2020.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.1.2021 17:45:54. #1.15#
title