Sınav Sonuçları Haberleri

Sınav Sonuçları haber, Sınav Sonuçları son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sınav Sonuçları - 01.09.2019
TUS sona erdi
Sınav sonuçları 26 Eylül'de açıklanacak.
Sınav Sonuçları - 20.08.2019
İlk derece amirlik sınav sonuçları açıklandı
Polis Akademisi Başkanlığınca teşkilat personeli adaylar arasından ilk derece amirlik eğitimine alınacaklar için yapılan sınavın sonuçları açıklandı.
Sınav Sonuçları - 12.08.2019
Uzmanlardan kopya sitelerle dolandırıcılık uyarısı
Bilişimciler Derneği Başkan Yardımcısı İsmail Durankaya, AA muhabirine yaptığı açıklamada, internet üzerinden sınav sonuçları, sağlık bilgileri sorgulama, bankacılık işlemleri ve alışveriş yaparken çok dikkatli olunması gerektiğini vurguladı.
Sınav Sonuçları - 31.07.2019
12 bin sözleşmeli sağlık personeli ilanı Resmi Gazete'de
Tercih işlemlerinde lisans düzeyindeki pozisyonlar için 2018-KPSS Lisans, ön lisans ve ortaöğretim düzeyindeki pozisyonlar için 2018-KPSS Ortaöğretim ve 2018-KPSS Ön Lisans sınav sonuçları kullanılacak.
Sınav Sonuçları - 26.07.2019
YKS birincisi, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'ni gezdi
Aydın, hekimliğin sadece bir meslek olmadığını vurgulayarak, şunları söyledi: "Hekimlik aslında bir sanat. Çok fazla özveri isteyen, insanın severek yapması gereken bir iş. Aslında her iş öyle ama hekimlik biraz daha farklı. İyi hekim olabilmek için öncelikle iyi insan olmak, iyi iletişim kurmak, sabırlı olmak, karşısındaki insanı anlamak lazım. Ona göre bir tedaviyi planlamak lazım. Doğru ve dürüst olmak lazım. Bütün bu nitelikleri kendilerinde toparlayabileceklerini düşünüyorsa öğrenciler, onları bekliyoruz ve hekim camiası içinde onları görmek isteriz. Ülkemizin böyle arkadaşlara ihtiyacı var." "TUS başarısında da Cerrahpaşa oldukça iyi bir noktada" Prof. Dr. Sait Gönen de üniversite sınav sonuçları belli olduktan sonra Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'ne yoğun ilgi olduğunu belirterek, ilk 100'e giren çok sayıda öğrencinin kendileriyle ve öğrencilerle görüştüğünü, hastaneyi gezdiğini anlattı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Sınav Sonuçları Haberleri | Sınav Sonuçları Haber - Haberler - Sayfa 9 - Sınav Sonuçları haberleri, son dakika sınav sonuçları haber ve gelişmeleri burada. AÖL ek sınav sonuçları ne zaman belli olacak?.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 7.5.2021 15:50:20. #1.16#

title