Sinanpaşa Eskkk Başkanı Gündoğdu'nun Açıklamaları

Sinanpaşa Eskkk Başkanı Gündoğdu'nun Açıklamaları

Afyonkarahisar'ın Sinanpaşa İlçe Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi (Eskkk) Başkanı Bekir Gündoğdu, Esnaf ve Sanatkarı Kalkınmayan Hiçbir Ülkenin Gelişemeyeceğini Söyledi.

Sinanpaşa Eskkk Başkanı Gündoğdu'nun Açıklamaları

Afyonkarahisar'ın Sinanpaşa İlçe Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi (ESKKK) Başkanı Bekir Gündoğdu, esnaf ve sanatkarı kalkınmayan hiçbir ülkenin gelişemeyeceğini söyledi.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Gündoğdu, Sinanpaşa'da uzun vadeli projelerin üretilmesi gerektiğini ve bu projelerin kısa vadede acil çözümler bekleyen ilçenin gelişmesine etken olacağına dikkat çekti. Projelerin üretilmesiyle birlikte ilçe halkının kalkınacağını söyleyen Gündoğdu, ilçe esnaf teşkilatı olarak Sinanpaşa'ya hizmetle ilgili girişimlerinde güçlerini ispatladıklarının altını çizdi. Gündoğdu, "İlçeyi geleceğe taşımak için siyasetçilerimizin aklından geçenleri bilmek gibi bir gücümüz yok. Yaptıklarımızla övünmek, inançlı insanlar olarak bize yakışmaz. Ama şu bir gerçek ki, esnaf ve sanatkarı kalkınmayan hiçbir ülke gelişemez. Esnaf ve sanatkarı kalkınmayan bir ülkede kalıcı ekonomiden de bahsedilemez" dedi.

(MD-ATA-Y) 04.04.2008 18:00 TSİ

Kaynak: İHA