Sinan Özen Haberleri

Sinan Özen haber, Sinan Özen son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sinan Özen - 25.07.2013
Kırklareli'den Kısa Kısa
Pınarhisar Belediye Başkanı Mustafa Cingöz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 6-8 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek olan festivalde Sinan Özen, Kibariye, Kolpa, Nadide Sultan, Zeynep Türkeş gibi bir birinden ünlü sanatçıların sahne alacağını söyledi.
Sinan Özen - 28.05.2013
Bakü'de Yamanlar Rüzgarı
Greko-Romen stilde 35 kg. Emir Bahar, 42 kg. Sinan Özen ve 73 kg.
Sinan Özen - 28.05.2013
Bakü'de Yamanlar Rüzgarı Esti
Azerbaycan Güreş Federasyonu'nun düzenlediği 3. Uluslararası Bakü 12-13 Yaş Küçükler Güreş Turnuvası'nda, İzmir'den Bozyaka Özel Yamanlar Ortaokulu öğrencileri üç altın, iki gümüş ve iki bronz madalya kazandı. Greko-Romen stilde 35 kiloda Emir Bahar, 42 kiloda Sinan Özen ve 73 kiloda Emre Sorguç altın, 32 kiloda Ahmet Caner Sağır ve 38 kiloda Yunus Oflu Gümüş, 35 kiloda Enis Türkmen ve 59 kiloda Kerem Fatih Demir sronz madalyaya uzandı.
Sinan Özen - 23.04.2013
Bulanık'ta 23 Nisan Coşkusu
Atatürk Anıtı'na çelenklerin sunulmasından sonra Bulanık Kız Yatılı Bölge İlköğretim Okulu'nda devam eden törene Kaymakam Ferit Görükmez, Garnizon Komutanı Personel Yüzbaşı Abdullah Sasa, İlçe Jandarma Komutanı Eyüp Karakaya, İlçe Emniyet Müdürü Ümit Duymuş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Sarıdağ, sivil toplum örgütlerinin temsilcileri ve vatandaşlar katıldı. Bulanık Kız Yatılı Bölge İlköğretim Okulu Müdür Yardımcısı Sinan Özenç tarafından günün anlam ve önemini belirten bir konuşmanın yapılmasından sonra, şiirler okunarak halk oyunları gösterisi yapıldı.
Sinan Özen - 05.12.2012
Ortopedik Engelli Kızın Validen İsteği
Tokat Valisi Mustafa Taşkesen'e isteklerinden oluşan bir liste veren ortopedik engelli İclal Yalçın, sanatçı Sinan Özen'le tanışmak istediğini söyledi.
Sinan Özen - 29.10.2012
Çankaya Köşkü'nde Cumhuriyet Bayramı Resepsiyonu
Sanat dünyasını ise Gencay Gürün, Tan Sağtürk, Burak Kut, Sinan Özen, Metin Şentürk gibi isimler resepsiyonda temsil etti.
Sinan Özen - 27.10.2012
Rizeli Ünlüler Özel Anıları ile Bir Kitapta Toplanıyor
– RİZELİ Araştırmacı - Yazar Fatih Sultan Kar, İstanbul Rize Dernekler Federasyonu (RİDEF) ile birlikte, aralarında Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, eski Başbakanlardan Mesut Yılmaz ile sanatçı Tarkan gibi Rize'nin en renkli 100 isminin yaşam...
Sinan Özen - 10.10.2012
Özen Gençlere Fırsat Veriyor
Sinan Özen, TRT Müzik'te başlayan 'Gecenin Işıltısı' isimli programında gençlere de şans veriyor.
Sinan Özen - 26.08.2012
13'üncü Azdavay Bal ve Ihlamur Festivali'nde Sinan Özen Coşturdu
Kastamonu'nun Azdavay Ilçesi'nde bu yıl 13'üncüsü 24-26 Ağustos tarihleri arasında düzenlenen 'Azdavay Bal ve Ihlamur Festivali' çeşitli etkinliklerle coşkulu kutlandı.
Sinan Özen - 22.08.2012
Asker Adaylarına Sazlı-Sözlü Eğlence
Gecek köyünde vatani görevi için gün sayan Cafer Yavuz, Yasin Türkaslan, Fahri Şafak, Sinan Özen ve Oğuzhan Gönen, düzenlenen asker eğlencesinde arkadaşları ve aileleriyle coşkulu bir gece yaşadılar.
Sinan Özen - 29.07.2012
13. Azdavay Bal ve Ihlamur Festivali Yapılacak
Azdavay Belediyesi, Azdavay Kaymakamlığı ile Kültür ve Turizm Bakanlığının katkılarıyla hazırlanan 13. Azdavay Bal ve Ihlamur Festivali, 24-25-26 Ağustos 2012 tarihleri arasında Azdavay ilçe merkezinde gerçekleştirilecek. Festivalde Azdavay Çatak Kanyonuna geziler düzenlenecek. Ayrıca festivalin ilk gününde yerel sanatçılardan Umut Kullukçu ve Berna Başel'in yanı sıra Türk Sanat Müziği Sanatçısı Arzu Akça konser verecek. Festivalin ikinci gününde ise Orhan Canayakın ile ünlü sanatçı Sinan Özen sahne alacak.
Sinan Özen - 27.06.2012
Ankara Büyükşehir Belediyesi'nden 212 Çifte Düğün
Ankara Büyükşehir Belediyesi, Büyük Ankara Festivali dahilinde 212 çifte düğün yapacak. Gecede Ebru Gündeş ve Sinan Özen sahne alacak.
Sinan Özen - 27.06.2012
Ankara Büyükşehir Belediyesi'nden 212 Çift İçin Nikah Töreni
Ankara Büyükşehir Belediyesi, dünya evine girecek 212 çift için şölen düzenleyecek. 212 çift için Atatürk Kültür Merkezi'nde 29 Haziran Cuma günü nikah töreni yapılacak. 212 çiftin en mutlu gününe on binlerce Başkentli şahitlik yapacak. Sürpriz hediyelerin dağıtılacağı gecede Ebru Gündeş ve Sinan Özen konser verecek.
Sinan Özen - 21.06.2012
5. Büyük Ankara Festivali Yarın Başlıyor
Ayrıca 212 gelin ve damat, Ebru Gündeş ve Sinan Özen'in konser vereceği bir düğünle başkentlilerin şahitliğinde dünya evine girecek.
Sinan Özen - 21.06.2012
Hipodrom Konserleri Funda Arar'la Başlıyor
Yarın başlayacak olan ve 1 Temmuz Pazar gününe kadar sürecek olan konserler şöyle: "22 Haziran Cuma Funda Arar, 23 Haziran Cumartesi Ferhat Göçer-Hande Yener, 24 Haziran Pazar Mustafa Ceceli-Safiye Soyman-Faik Öztürk, 25 Haziran Pazartesi Hadise-Ziynet Sali, 26 Haziran Salı Murat Boz-Murat Dalkılıç, 27 Haziran Çarşamba Gülşen-Rafet El Roman, 28 Haziran Perşembe Gökhan Tepe-Haifa Wehbe, 29 Haziran Cuma Ebru Gündeş-Sinan Özen, 30 Haziran Cumartesi Sibel Can, 1 Temmuz Pazar Ajda Pekkan-Enrico Macias.
Sinan Özen - 21.06.2012
Büyük Ankara Festivali Yarın Başlıyor
Atatürk Kültür Merkezi gibi geniş bir alanda gerçekleştirilecek Uluslararası Festival'de en sevilen sesler konser verecek. Dünyaca ünlü sanatçı Haifa Wehbe'nin de sahne alacağı konserler geçidinde Funda Arar, Ferhat Göçer, Hande Yener, Safiye Soyman, Faik Öztürk, Mustafa Ceceli, Ziynet Sali, Murat Boz, Hadise, Murat Dalkılıç, Gülşen, Rafet El Roman, Gökhan Tepe ve Sibel Can konser verecek. Festival kapsamında Ebru Gündeş ve Sinan Özen'in vereceği konser ile 212 gelin ve damat, Başkentlilerin şahitliğinde dünyaevine girecek.
Sinan Özen - 20.06.2012
10. Uluslarara​sı Türkçe Olimpiyatl​arı Türkiye'ye Bayram Havası Yaşattı
Sinan Özen - Sanatçı: dünyada dilimizin konuşulması kadar güzel bir şey var mı? Bundan daha başka bir şey e söylemeye gerek olmadığını düşünüyorum.
Sinan Özen - 11.06.2012
Alanya Konaklı Festivalle Renklendi
Alanya ve Konaklı'da tatil yapan yerli ve yabancı turistlerin de katıldığı festivalde kortej yürüyüşünün ardından, yapılan işlemelerle adeta birer sanat eseri haline dönüşen, üzerine Atatürk resimlerinin de işlendiği karpuz ve su kabakları ve Hüseyin Aydın'ın makro çekim tekniğiyle objektifine yansıyan fotoğraf sergisinin bulunduğu stantlar gezildi. Otellerde görevli çok sayıda animasyon ekibi de değişik dans gösterileri sergilediler. Festival bu gece Sinan Özen konseriyle sona erecek.
Sinan Özen - 05.06.2012
Türkçe, Dünya Gündemine Oturdu
Türkçe Olimpiyatları, Twitter'ı da salladı. #sevgidiliturkce diyenler, olimpiyatları 17 dakika, dünya gündeminde tuttu.
Sinan Özen - 05.06.2012
Sinan Özen - 30.05.2012
Ankara'da Mağazalar Festivale Odaklandı
-Festival Tarkan'la başlayacak Ajda Pekkan'la bitecek- Festivalin açılışının ardından 9 Haziran'da Tarkan konseri yapılacak, festivalin bitiş tarihi olan 1 Temmuz'da ise Ajda Pekkan sahneye çıkacak. Festivale ayrıca, Murat Boz, Emre Aydın, Halil Sezai, Kutsi, Hadise, Funda Arar, Ferhat Göçer Hande Yener, Hadise, Mustafa Ceceli, Murat Dalkılıç, Rafet El Roman, Sibel Can'ın da aralarında bulunduğu bir çok sanatçı katılacak. Ebru Gündeş ve Sinan Özen de 2012 yılında Başkentlilerin şahitliğinde dünya evine girecek 212 çiftin mutlu gününe şarkılarıyla eşlik edecekler.
Sinan Özen - 18.05.2012
Ankara Alışveriş Festivali Gala Açılışı (2)
Büyükşehir Belediyesi ve Ankara Ticaret Odası işbirliğinde, Kültür Bakanlığı, Kalkınma Bakanlığı ve Ankara Valiliği'nin katkılarıyla düzenlenecek Ankara Shopping Fest için geri sayım Sheraton Otel'de düzenlenen gala programı ile başladı. Erkan Tan'ın sunduğu gala programına Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yerel Yönetimler Başkanı Hüseyin Tanrıverdi, Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Mustafa İsen, Ankara Valisi Alaaddin Yüksel, milletvekilleri, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ve eşi Nevin Gökçek, ATO Başkanı Salih Bezci ile ünlü manken Doutzen Krues, Safiye Soyman, Faik Öztürk, Alişan, Yusuf Güney, İsmail Türüt ve Sinan Özen'in de aralarında bulunduğu çok sayıda sanatçı katıldı.
Sinan Özen - 09.05.2012
Sinan Özen Rock'çı Oldu
İrfan Kangı'nın sunduğu, TRT 1'de yayınlanan 'Gece Vardiyası' adlı programa geçtiğimiz gün şarkıcı Sinan Özen konuk oldu.
Sinan Özen - 01.04.2012
"İddiam İyi Değil Samimi Şarkı Söylemek"
ŞARKILARINI VERİRKEN GÖZLERİ ARKADA KALMADI 'Aşkın Gözyaşları' albümü nasıl doğdu, biraz anlatır mısınız? 9 aylık bir çalışmanın ürünü... Normalde biz iki versiyon hazırladık. Biri, sadece Murat Göğebakan şarkılarından oluşuyordu. Ama yaşadığım acıların, sıkıntıların başkasını ilgilendirmeyeceğini düşündüm. Profesyonelliğimin dışına çıktığımı fark edince, bütün şarkıları geri çekip, ikinci versiyonunun hazırlığına giriştik. 1990'lı yıllara damga vurmuş Cengiz Kurtoğlu'ndan 'Unutulan', Selami Şahin'den 'Tapılacak Kadınsın', Ferdi Tayfur'dan 'Ayrılacağım', Sinan Özen'den 'Kapına Kırmızı Gül Bıraktım' şarkılarını istedik.
Sinan Özen - 22.03.2012
Aranjöre Baba Nasihatı
Ünlü aranjör Erhan Bayrak, Aylin Alaz ile önceki gece hayatını birleştirdi. Baltalimanı'nda bulunan Portaxe isimli mekanda yapılan düğüne ünlüler akın etti. Çiftin şahitliğini Orhan Gencebay ve Mustafa Sandal yaptı. Gencebay; nikah sonrası çifte, çocuk sahibi olmaları nasihatinde bulundu. Düğüne Sinan Özen, Bengü ve Fettah Can gibi ünlü isimler katıldı.
Sinan Özen - 07.03.2012
Pal FM, Müziğin En İyilerini Ödüllendirdi
Ev sahipliğini Palmali Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mubariz Mansimov'un yaptığı gece, 6 Mart 2012 Salı gecesi İstanbul'un en lüks butik oteli The İstanbul EDITION Hotel'in Gold Bar'ında verilen kokteyl ile başladı. Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal ve eşi, Ajda Pekkan, Sibel Can, Soner Sarıkabadayı, Ozan Doğulu, Behzat Gerçeker ve ENBE Orkestrası, Mustafa Ceceli, Gülşen, Cem Ceminay, Burcu Güneş, Model, Tuba Özerk, Nihat Odabaşı, Yavuz Seçkin, İskender Paydaş, Sibel Tüzün, Keremcem, Tan, Eylem, Sinan Özen, Levent Dörtel, Gökhan Keser, Zeynep Mansur, Öykü Gürman, Simge Sağın ve Elvan Günaydın gibi iş, siyaset, sanat ve cemiyet hayatının tanınmış simalarının katıldığı tören, jet-set eğlencenin vazgeçilmez mekanı Billionaire Club'da gerçekleştirildi.
Sinan Özen - 07.03.2012
Gala Gecesine Katıldılar Birlikte Poz Vermediler!
Iris Murdoch'ın hayatını anlatan 'Iris' isimli filmden uyarlanan, yönetmenliğini Naşit Özcan'ın yaptığı 'Sonbaharı Beklerken' adlı oyunun galası; önceki akşam Profilo Kültür Merkezi'nde yapıldı. Çolpan İlhan ve Ahmet Uz'un başrollerini paylaştığı oyunun gösteriminden önce gazetecilerin sorularını yanıtlayan İlhan, "Bugüne kadar 200 film çevirdim ama tiyatro hiçbir zaman aklımdan çıkmadı" dedi. Geceye aralarında Arzum Onan, Ece Uslu ve Sinan Özen'in de bulunduğu pek çok ünlü katıldı.
Sinan Özen - 28.02.2012
Sinan Özen'den Başkan Uzun'a Ziyaret
Sinan Özen, Beylikdüzü'ne yapılan hizmetlerden dolayı Başkan Uzun'u kutladı.
Sinan Özen - 28.02.2012
Sinan Özen'den Başkan Uzun'a Ziyaret
Beylikdüzü Belediye Başkanı Yusuf Uzun'a nezaket ziyaretinde bulunan sanatçı Sinan Özen, Beylikdüzü'ne yapılan hizmetlerden dolayı Uzun'u kutladı.
Sinan Özen - 23.02.2012
Sanatçı Özen, Samanyolu Koleji'ne Konuk Oldu
Sanatçı Sinan Özen, Samanyolu Koleji'nin konuğu oldu.
Sinan Özen - 19.02.2012
Cumhurbaşkanı Gül Nikah Şahitliği Yaptı
Düğünde iş ve sanat dünyasından da bir çok isim hazır bulundu. Ahmet Çalık, Mehmet Emin Karamehmet, Temel Kotil gibi iş dünyasından simalar ile Orhan Gencebay, Can Tanrıyar, Cengiz Kurtoğlu, Muazzez Ersoy gibi sanatçılar da düğüne katılanlar arasındaydı. Hadise, İsmail Türüt ve Sinan Özen ise düğünde sahneye çıkarak şarkılarını seslendirdi.
Sinan Özen - 14.02.2012
Beni Sözler Değil Davranışlar Büyüler
YAPTIĞIM ŞARKILARI HERKESE VEREBİLİRİM En son Erol Evgin'e 'Devirdim Yılları' adlı bir şarkı verdiniz. Kendisi de sizden övgüyle bahsetti. Erol Evgin sevgisi nereden geliyor? Erol Evgin sevgisi çocukluğumdan geliyor. Babam doğduğumuz günden itibaren kardeşim (Burcu Güngör) ve benim için günlük tutmuş. O günlüklerde bile çocukken televizyona Erol Evgin çıktığında dans edip güldüğümüz yazıyor. 'Devirdim Yılları'nı yazdığımda aklıma gelen tek isimdi. Şarkı onun asaletiyle ve yorumuyla bütünleşti. Sinan Özen de son albümünde duygusal bir şarkımı; 'Ben Seni Sevdim'i yorumladı.
Sinan Özen - 15.01.2012
Klibi Yakında Sitesinde!
Şarkıcı Sinan Özen, 'Usta' albümünün ikinci klibini, söz ve müziği Aslı Güngör'e ait olan 'Ben Seni Sevdim' isimli şarkıya çekti.
Sinan Özen - 25.12.2011
AK Parti Gelendost İlçe Kongresi Yapıldı
Mevcut başkan Sacit Cengiz güven tazelerken, yönetim kurulu ise Murat Ateş, Erol Nazlı, Mustafa Bilgin, Hakan Biltekin, Hüseyin Selçuk, M.Kemal Günay, Resul Çetinkaya, İsa Altınkurt, Abdullah Yurttaş, Sinan Özen, Engin Başaran, Müesser Kurnaz, Murat Satılmış, Necdet Demir'den oluştu.
Sinan Özen - 24.12.2011
Bir Nargile En Az Beş Pakete Bedel!
Kansere Karşı El Ele Federasyonu'ca Resim Heykel Müzesi Konser Salonunda Sinan Özen konseri ve kokteyl düzenlendi.
Sinan Özen - 10.12.2011
Kılıçdaroğlu: Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olamayacak
Kılıçdaroğlu'nun konuşmasının ardından ünlü sanatçı Sinan Özen sahne aldı.
Sinan Özen - 26.11.2011
Kanser Federasyonu Özen'den Sorulacak
Ünlü şarkıcı Sinan Özen; Türkiye'de yeni kurulan Kanser Federasyonu'nun yüzü oldu.
Sinan Özen - 22.11.2011
Hamsi Festivali'nde Sinan Özen Konser Verecek
Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde 10 Aralık Cumartesi günü 10'ncusu gerçekleştirilecek Hamsi Festivali etkinlikleri kapsamında ünlü sanatçı Sinan Özen konser verecek.
Sinan Özen - 22.11.2011
Ereğli'de Hamsi Festivali Hazırlıkları
Kılıçdaroğlu'nun Ereğli'de çeşitli açılış ve temel atma törenine de katılacağı anlatılan açıklamada, Çınaraltı Sahne'de Sinan Özen'in konser vereceği belirtildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Sinan Özen Haberleri | Sinan Özen Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Sinan Özen haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Sinan Özen kimdir, hayatı ve biyografisi. 34. Hitit Fuar ve Festivali 17-22 Haziran Tarihleri Arasında Düzenlenecek.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.10.2021 06:06:08. #1.14#

title