Sinan Engin: Galatasaray Şampiyonluk Yarışında Beşiktaş'ın Önünde

Futbol yorumcusu Sinan Engin, "Galatasaray Beşiktaş ile birlikte şampiyonluğun en büyük adayı. Hatta Galatasaray biraz daha önde." dedi.

Sinan Engin: Galatasaray Şampiyonluk Yarışında Beşiktaş'ın Önünde

Futbol yorumcusu Sinan Engin, Galatasaray'ın Bursaspor'u 2-1 yendiği maçı değerlendirdi. Sinan Engin, şampiyonluğun en büyük favorisini de açıkladı.

"FERNANDO, MEDEL'DEN DAHA İYİ FUTBOLCUYMUŞ"

Yanıldığını itiraf eden Engin, "Galatasaray futbol takımının her futbolcusu çok kaliteli. Belhanda, Feghouli çok kaliteli oyuncular var. Galatasaray'ın bir kere Muslera gibi çok iyi bir kalecisi de var. Fernando-Medel ikilisini kıyaslarken yanılmışım. Fernando, Medel'den daha iyi oyuncuymuş. Galatasaray'ı seyretmek çok büyük keyif veriyor. Bu Galatasaray takımına dur demeyeceksin. Bu takımı zincirle bağlasan zincirleri kırar. N'Diaye falan her yerden çıkıyor." dedi.

"GALATASARAY ŞAMPİYONLUK YARIŞINDA BİRAZ DAHA ÖNDE"

Şampiyonluğun favorisini de açıklayan Sinan Engin, "Galatasaray Beşiktaş ile birlikte şampiyonluğun en büyük adayı. Hatta Galatasaray biraz daha önde. Çünkü Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi maçları olacak. Feghouli çok önemli bir futbolcu. Premier Lig'de oynayıp geldi. Daha neler yapacak izleyeceğiz. Galatasaray takımında şu anda kötü, sırıtan bir futbolcu yok. Geçen sezon çok vardı mesela." ifadelerini kullandı.

"GALATASARAY PUAN KAYBETSE DE İYİ YOLDA"

Sözlerini sürdüren futbol yorumcusu, "Galatasaray her hafta oyun kalitesini ve coşkusunu arttırıyor. İlerleyen haftalarda belki maçlar kaybedecekler. Zaten her maçı kazansalar 100 puan olur. Ancak kaybetseler de iyi yoldalar." şeklinde konuştu.