SİNAN ÇETİN HABERLERİ

Sinan Çetin haber, Sinan Çetin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sinan Çetin - 29.01.2016
Trafik Polisinin Şehit Olduğu Kaza
Beşiktaş'ta bir polis memurunun şehit olduğu, birinin de ağır yaralandığı trafik kazasında, polis aracına çarpan otomobilin sürücüsünün yönetmen Sinan Çetin'in oğlu Rüzgar Çetin olduğu öğrenildi.
Sinan Çetin - 29.01.2016
Gözaltına Alınan Sinan Çetin'in Oğlunun Emniyetteki İşlemleri Devam Ediyor
Beşiktaş’ta polis aracıyla kafa kafaya çarpışarak bir polisin şehit olmasına, bir polisin de yaralanmasına neden olan otomobil sürücüsü Sinan Çetin’in oğlu Rüzgar Çetin’in emniyetteki işlemleri devam ediyor.
Sinan Çetin - 29.01.2016
Polisin Şehit Olmasına Neden Olan Sürücü Sinan Çetin'in Oğlu Çıktı
Beşiktaş’ta polis aracıyla kafa kafaya çarpışarak bir polisin şehit olmasına, bir polisin de yaralanmasına neden olan lüks otomobil sürücüsünün ünlü yönetmen Sinan Çetin’in oğlu Rüzgar Çetin olduğu öğrenildi.
Sinan Çetin - 21.01.2016
Ex S" Tiyatro Oyununun Galası Yapıldı
E.S.E.K.'in kuruluşunun 26. yılında sahneye koyduğu 2 perdelik oyunu Ezel Akay, Cem Davran, Hakan Bilgin, Yosi Mizrahi, Sinan Çetin gibi isimler de izledi.
Sinan Çetin - 10.01.2016
Temel Sinema Eğitimi" Başvuruları Başladı
Başvuruları başlayan eğitim kapsamında yapılacak atölye çalışmalarına, usta yönetmen Sinan Çetin, Diriliş: Ertuğrul dizisinin senarist ve yapımcısı Mehmet Bozdağ ile dizinin yönetmeni Metin Günay, Yeşilçam'ın emektar oyuncusu Serdar Gökhan, yönetmen Mustafa Kara ve yazar Münib Engin Noyan katılacak.
Sinan Çetin - 29.12.2015
Aa'nın "Yılın Fotoğrafları" Oylaması
Nobel ödüllü bilim insanı Prof. Dr. Aziz Sancar'ın yanı sıra spor, sanat ve medya camiasından oy kullanan ünlü isimlerden bazıları ise şöyle: "Orhan Gencebay, Mustafa Ceceli, Yavuz Bingöl, Muazzez Ersoy, Ebru Gündeş, Murat Boz, Gökhan-Hakan (Athena), Hülya Avşar, Erman Toroğlu, Ahmet Çakar, Burcu Çetinkaya, Hidayet Türkoğlu, Acun Ilıcalı, Kenan Sofuoğlu, Cüneyt Çakır, Ahmet Yenilmez, Hülya Koçyiğit, Sinan Çetin, Engin Altan Düzyatan, Ali Sunal, Kenan İmirzalıoğlu, Yılmaz Erdoğan, Oktay Kaynarca, Hasan Kaçan, Kadir Çöpdemir, Hıncal Uluç, Haşmet Babaoğlu, Hamza Hamzaoğlu, Taha Akgül.
Sinan Çetin - 20.12.2015
28 Şubat Reşit Oldu"
Yönetmen Mesut Uçakan "Sinan", Atalay Taşdiken ve Zeynep Delav "Derin Darbe", Sinan Çetin, Sevda Noyan ve Münib Engin Noyan "Şubat Soğuğu", Hüseyin Karabey "İkna", Gökhan Yorgancıgil "Ayla", Nazif Tunç "Müjdeci Mektuplar" isimli filmleriyle projeye katılacak.
Sinan Çetin - 17.11.2015
Antibiyotik Direnci Artınca, Basit Enfeksiyonlardan Hasta Kaybediliyor
Türk Klinik Mikrobiyoloji ve İnfeksiyon Hastalıkları Derneği’nce (KLİMİK), 18 Kasım Avrupa Antibiyotik Farkındalık Günü ve bu sene ilan edilen 16-22 Kasım Dünya Antibiyotik Farkındalık Haftası nedeniyle yapılan basın açıklamasında, gereksiz antibiyotik kullanımının antibiyotik direncini artırdığı, bazen basit enfeksiyonlardan bile hastanın kaybedildiği vurgulandı.
Sinan Çetin - 12.11.2015
"Yaşam Boyu Onur Ödülü" Sahipleri Belli Oldu
Gruda son dönem Türkiye sinemasının dikkat çeken filmlerinden "Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü?", "Pazarları Hiç Sevmem" ve "Pek Yakında" gibi örneklerinde usta işi performanslar sergilerken, 2010 yılında Sinan Çetin'in "Kağıt" filmindeki rolüyle En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Altın Portakal'ının da sahibi olmuştu.
Sinan Çetin - 14.08.2015
Sinan Çetin "Propaganda 2" Filminin Çekimlerine Başladı
Yönetmen Sinan Çetin, Propaganda 2'nin çekimlerine Arnavutköy'deki platoda başladı.
Sinan Çetin - 11.08.2015
Güzel Oyuncu Hastaneye Kaldırıldı
Güzel oyuncu 1999 yılında Sinan Çetin'in çektiği Kemal Sunal'ın başrolde oynadığı Propaganda filminin ikincisinde başrol oynayacak.
Sinan Çetin - 11.08.2015
Hayalim Şarkıcı Olmaktı!
Kızılırmak, 'Bir Deniz Hikayesi' adlı dizide yer almaya hazırlandığını ifade ederken Köse ise Sinan Çetin'le bir film çektiğini belirtti.
Sinan Çetin - 18.03.2015
Çiçek Abbas" Dokuma'da
Dokuma Klasik Otomobiller Koleksiyonu Müzesi'nde ise Türkiye'nin ilk yeril otomobili Devrim'in yanı sıra Sinan Çetin'in yönetmenliğini yaptığı ve başrollerinde İlyas Salman, Şener Şen ve Pembe Mutlu'nun yer aldığı, 1982 yapımı "Çiçek Abbas" filminde kullanılan kırmızı minibüs de sergilenecek.
Sinan Çetin - 30.01.2015
İstanbul Kısakes'ti!
Açılışını Saint Benoit Lisesi, etkinliklerini Bahçeşehir Üniversitesi, kapanışını ise Ortaköy Feriye Sineması'nda gerçekleştiren KısaKes'e sanat ve sinema dünyasından ilgi yoğundu. Jüri üyelerinden yapımcı Zeynep Özbatur Atakan, Venedik Film Festivali Direktörü Paolo Bertolin, Guerrilla Films'in kurucusu David Wilkinson ve oyuncu Özge Özpirinçci'nin yanı sıra yönetmen Sinan Çetin, Mustafa Altıoklar, İmre Azem ve Erol Mintaş, oyuncu Meltem Cumbul, Sarp Levendoğlu ve Birce Akalay, yazar Yekta Kopan, İstanbul Kısa Film Festivali Direktörü Hilmi Etikan, Fransız Kültür Ataşesi Marie – Christine Jung, ünlü model Özge Ulusoy ve sanat camiasının katılımı ile gerçekleşen festivalin ödül töreninde 13 uluslararası yönetmen arasından 6 finalist ödüllerine kavuştu.
Sinan Çetin - 14.01.2015
MHP Grup Başkanvekili Vural Açıklaması
Yürütmenin Paris katliamını değerlendirirken "olayların altında batının tahrikinin yattığını" söylemesinin ilginç olduğunu belirten Vural, "Batı'nın istekleri doğrultusunda Irak, Suriye ve Ortadoğu politikalarını şekillendirenler, 'beni tahrik ettiler' diyerek bir bakıma nedamet mi getirmek istiyor.  BOP eşbaşkanlığı için sizi tahrik mi ettiler?" diye sordu.     -"Sarayda paralel hükümet ve irade oluşmuştur"   Vural, Yönetmen Sinan Çetin'in AK Parti'ye yapılan muhalefetten tiksiniyorum" sözleriyle ilgili olarak, "Yeni saray kılavuzu çıkmış.
Sinan Çetin - 14.01.2015
Vural: Komisyonun Çoğunluk Kararı, Bu Delillere Kuş Yemi Demiştir
Sabri Uzun'un kitabıyla ilgili de konuşan Vural, terör örgütü PKK'nın elebaşlarından Sabri Ok'un Ankara ziyaretiyle ilgili İçişleri Bakanı Efkan Ala'nın yaptığı açıklamayı eleştirdi. "İradesini terör örgütüne teslim etmiş bir hükümetin yaptığı bu açıklama utanç vericidir." ifadelerini kullandı. AK Parti Adıyaman Milletvekili Mehmet Metiner'in açıklamalarını izlettiren Vural, Metiner'in bağımsız Kürdistan için silah kullanılmasını meşru gördüğünü belirtti. "Oy verdiğin irade PKK terör örgütünü meşrulaştırıyor." diyen Vural, Sinan Çetin'in açıklamalarına da tepki gösterdi.
Sinan Çetin - 13.10.2014
Aynı Otobüste Şehit Oldular, Aynı Araçla Otopsiye Götürüldüler (5)
Bekir İnci, Mesut Sezer, Yüksel Kevgi, Ali Seydi Özbay, Osman Kucur, Mete Demirci, Ömür Çoban, Bilal Gündoğdu, Behçet Kaymaz, Ferhat Bülent Temurtaş, Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde, sürücü Mehmet Oluk ve Sinan Çetin Numune Hastanesi'nde, Muhammer Kılıç, Aydın Savcıoğlu ve Nuh Akdağ ise kentteki özel bir hastanede tedaviye alındı.
Sinan Çetin - 24.06.2014
Ölen Madenciler İçin 10 Bin Kişilik Hayır Yemeği
Hayır yemeğine Kınık Belediye Başkanı AK Partili Sadık Doğruer, CHP İzmir İl Yönetim Kurulu Başkan yardımcıları Ülkümen Rodoplu, Züheyla Bingöl, CHP Kınık İlçe Başkanı Ramazan Pamukçu, Manisa Müftüsü Sinan Çetin, Kınık Müftüsü Mahmut Mintaş, Alevi Dedesi Naci Yüksel, CHP İstanbul Sancaktepe İlçe Başkanlığı Yönetim Kurulu üyeleri, Türkiye Maden İşçileri Sendikası (Maden-İş) Ege Bölgesi 3 Nolu Şube Başkanı Cafer Bülbül, Petrol-İş Sendikası Merkez Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Doğaner, Petrol-İş Sendikası Mersin Şube Başkanı Yunus Murat Marangoz, Askeri Darbelerin Asker Muhalifleri Derneği Yönetim Kurulu üyeleri, İzmir, Manisa, Balıkesir'den Alevi dernekleri üyelerinin de bulunduğu binlerce kişinin katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Sinan Çetin Haberleri | Sinan Çetin Kimdir - Haberler - Sayfa 9 - Sinan Çetin haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Sinan Çetin kimdir, hayatı ve biyografisi. Sinan Çetin'in Oğlu Adliyeye Getirildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 21.9.2021 01:16:28. #1.14#

title