SİNAN ÇETİN HABERLERİ

Sinan Çetin haber, Sinan Çetin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sinan Çetin - 24.06.2016
Hamile Fizyoterapistin Öldüğü Kazanın Davasında Avukattan Tepki
"BU SANIK TUTUKLANMAYACAKSA RÜZGAR ÇETİN'İN SUÇU NE" Daha sonra söz alan Avukat Uğur Poyraz deliller ve görüntüler gözetildiğinde sanığın kazayı bilinçli taksirle değil, olası kastla işlediğini savunarak kazada anne karnındaki bebeğin de öldüğünü hatırlattı. Avukat Poyraz, mahkemenin görevsizlik kararı vererek davanın Ağır Ceza Mahkemesi'ne gönderilmesini talep etti. Sanığın tutuklanmamasına da tepki gösteren avukat Uğur Poyraz, yönetmen Sinan Çetin'in karıştığı ölümlü kaza sonrası tutuklanmasını örnek gösterdi.
Sinan Çetin - 16.06.2016
Rüzgar Çetin: "Keşke Ben Ölseydim"
Beşiktaş'ta meydana gelen trafik kazasında polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün şehit olmasına, polis memuru Emre Tetik'in ise yaralanmasına neden olduğu gerekçesiyle 22.5 yıla kadar hapis istemiyle yargılanan ünlü yönetmen Sinan Çetin'in oğlu Rüzgar Çetin: "Ben kimsenin canına, malına zarar gelsin istemezdim. Şu an yer değiştirme imkanım olsa onun yerine ölmeyi tercih ederdim." dedi.
Sinan Çetin - 25.05.2016
Rüzgar Çetin Davasının Yaralı Polisi Şikayetinden Vazgeçti
Ünlü yönetmen Sinan Çetin'in işletmeci oğlu Rüzgar Çetin, 29 Ocak günü, Beşiktaş'ta lüks aracıyla, karşı yöndeki polis aracıyla çarpışmış, araçtan fırlayan polis memuru İsmet Fatih Alagöz kaza sonucu kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetmişti.
Sinan Çetin - 25.05.2016
Rüzgar Çetin Davasında Yaralı Polis Memuru Şikayetini Geri Çekti
Yönetmen Sinan Çetin’in oğlu Rüzgar Çetin’in Beşiktaş’ta bir polisin şehit olmasına neden olan kazaya ilişkin tutuklu yargılandığı davada, yaralı polis memuru İsmet Tetik’in şikayetinden vazgeçtiği ortaya çıktı.
Sinan Çetin - 21.04.2016
Beşiktaş'ta Bir Polisin Ölümüne Neden Olan ve Bugün İlk Kez Hakim Karşısına Çıkan Ünlü Yönetmen...
IHAAW161148-ASA/21-04-2016 - Beşiktaş’ta bir polisin ölümüne neden olan ve bugün ilk kez hakim karşısına çıkan ünlü yönetmen Sinan Çetin’in oğlu Rüzgar Çetin’in duruşması sona erdi.
Sinan Çetin - 06.04.2016
Trafik Polisinin Şehit Olduğu Trafik Kazası
İstanbul'da yönetmen Sinan Çetin'in oğlu Rüzgar Çetin'in kullandığı otomobilin polis aracına çarpması sonucu şehit olan polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün babası Ahmet Çetin Alagöz, sürücünün oğlunun ölümünde yüzde yüz kusurlu olduğunu ve en ağır şekilde cezalandırılmasını istediklerini söyledi.
Sinan Çetin - 02.03.2016
Sezen Aksu'yu Acı Gününde Dostları Yalnız Bırakmadı
Sezen Aksu, 'Ağlama Anne', 'Sevdam Ağlıyor' gibi şarkılarının ilham kaynağı olan annesi 91 yaşındaki Şehriban Yıldırım'ı son yolculuğuna uğurladı. Sami Yıldırım'ın eşi, Sezen Aksu'nun annesi olan Şehriban Yıldırım'ın cenazesine çok sayıda ünlü isim katılarak acılarına ortak oldu. Şehriban Yıldırım'ın cenazesi Güzelyalı Hacı Ahmet Tatari Camii'nde kılınan cenaze namazı sonrası Örnekköy Mezarlığı'nda toprağa verildi. İzmir'de dün sabaha karşı hayatını kaybeden Sezen Aksu’'nun annesi emekli fen bilgisi öğretmeni olan 91 yaşındaki Şehriban Yıldırım için, Hatay semtindeki Hacı Ahmet Tatari Camii'nde cenaze töreni düzenlendi. Camiye yaklaşık 100 metre uzaklıktaki baba evinden çıkarak giden Şehriban Yıldırım'ın kızı Sezen Aksu, eşi Sami Yıldırım, torunu Mithat Can Özer ve aile üyeleriyle cami avlusunda taziyeleri kabul etti. Acılı gününde Sezen Aksu'yu, İbrahim Tatlıses, Bülent Ersoy, Hülya Avşar, Sibel Can, Erol Evgin, Yonca Evcimik, Mustafa Ceceli, Emel Müftüoğlu, Cüneyt Özdemir, Hande Yener, Nükhet Duru, Ercan Saatçi, Engin Öztürk, Saba Tümer, İpek Acar, Ahmet San, İsmet Berkan, Sinan Çetin, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Konak Belediye Başkanı Sema Pektaş yalnız bırakmadı.
Sinan Çetin - 23.02.2016
Rüzgar Çetin Hakkında 22,5 Yıl Hapis Cezası İstenilen İddianame Kabul Edildi
Beşiktaş'ta 1 polis memurunun şehit olduğu, 1 polis memurunun ise yaralandığı trafik kazasına ilişkin ünlü yönetmen Sinan Çetin'in oğlu Rüzgar Çetin hakkında hazırlanan iddianame kabul edildi.
Sinan Çetin - 23.02.2016
Rüzgar Çetin Hakkındaki İddianame Kabul Edildi
İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nca, yönetmen Sinan Çetin'in oğlu Rüzgar Çetin'in Beşiktaş'ta otomobiliyle çarpıştığı görev aracındaki polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün şehit olmasına, bir polis memurunun da yaralanmasına neden olduğu öne sürülen kazaya ilişkin hazırlanan ve İstanbul 11.
Sinan Çetin - 16.02.2016
Beşiktaş'ta Trafik Polisinin Şehit Olduğu Kaza
İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca, yönetmen Sinan Çetin'in oğlu Rüzgar Çetin'in Beşiktaş'ta otomobiliyle çarpıştığı polis aracındaki polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün şehit olmasına, bir polis memurunun da yaralanmasına neden olduğu öne sürülen kazaya ilişkin yürütülen soruşturma tamamlandı.
Sinan Çetin - 16.02.2016
Rüzgar Çetin'e 22 Yıl Hapis İstemi
Beşiktaş’ta bir polisin şehit, birinin de yaralandığı kazaya ilişkin Yönetmen Sinan Çetin’in oğlu Rüzgar Çetin hakkında 3 yıldan 22 yıl 6 aya kadar hapis istemiyle iddianame hazırlandı.
Sinan Çetin - 16.02.2016
Rüzgar Çetin'in 22.5 Yıl Hapsi İstendi (2)
Beşiktaş'ta 1 polis memurunun şehit olduğu, 1 polis memurunun ise yaralandığı trafik kazasına ilişkin ünlü yönetmen Sinan Çetin'in oğlu Rüzgar Çetin hakkında yürütülen soruşturma tamamlandı.
Sinan Çetin - 16.02.2016
Ünlü Yönetmenin Oğluna 22,5 Yıla Kadar Hapis İstemi
Trafik kazasında bir polisin şehit olmasına bir polisin de yaralanmasına neden olan ünlü yönetmen Sinan Çetin’in oğlu Rüzgar Çetin için savcı, 22,5 yıla kadar hapis cezası istedi.
Sinan Çetin - 16.02.2016
İstanbul'da Yaptığı Trafik Kazasında Bir Polisi Şehit Eden Yönetmen Sinan Çetin'in Oğlu Rüzgar...
IHAAW165616-ASA/16-02-2016 - İstanbul’da yaptığı trafik kazasında bir polisi şehit eden yönetmen Sinan Çetin’in oğlu Rüzgar Çetin hakkında "Bilinçli taksir ile bir kişinin ölümü, bir kişinin de yaralanmasına neden olmak" suçundan 3 yıldan 22.5 yıla kadar hapis istendi.
Sinan Çetin - 02.02.2016
Meclis Restoranında İçki Tartışması
Bu iddiaların olduğu toplantıda bulunmadığını belirten AK Parti Meclis İdari Amiri Salim Uslu, bugün yaptığı açıklamada, 20 Ocak tarihinde ünlü yönetmen Sinan Çetin'in oğlu Rüzgar Çetin'in alkollü bir şekilde araç kullanırken trafik polisi aracı ile çarpışması sonucu Çorumlu polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün şehit olduğu kazayı hatırlatarak, "İstanbul'da bir sarhoş polis otosuna çarptı ve Çorumlu hemşehrimiz İsmet Fatih Alagöz şehit oldu.
Sinan Çetin - 01.02.2016
Trafik Polisinin Şehit Olduğu Trafik Kazası - Çorum
Görüntü Dökümü : İl Genel Meclis toplantısında detaylar Şehit polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün amcası Mustafa Alagöz'ün açıklaması İl Genel Meclisi Başkanı Halil İbrahim Kaya'nın açıklaması İstanbul'daki trafik kazasında şehit olan polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün amcası Mustafa Alagöz, yeğeninin şehit olmasına sebep olan yönetmen Sinan Çetin'in oğlu Rüzgar Çetin'in en ağır şekilde cezalandırılmasını istediklerini söyledi.
Sinan Çetin - 01.02.2016
Trafik Polisinin Şehit Olduğu Trafik Kazası
İl Genel Meclisi'nin şubat ayı toplantısının açılışında konuşan Meclis Başkanı Halil İbrahim Kaya, İstanbul'da yönetmen Sinan Çetin'in oğlu Rüzgar Çetin'in kullandığı otomobilin polis aracına çarpması sonucu kaldırıldığı hastanede şehit olan polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün amcası meclis üyesi Mustafa Alagöz'e başsağlığı dileğinde bulundu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Sinan Çetin Haberleri | Sinan Çetin Kimdir - Haberler - Sayfa 7 - Sinan Çetin haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Sinan Çetin kimdir, hayatı ve biyografisi. Adli Tıp Raporu: Rüzgar Çetin Asli Kusurlu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 24.9.2021 06:43:44. #1.14#

title