SİNAN ÇETİN HABERLERİ

Sinan Çetin haber, Sinan Çetin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sinan Çetin - 07.10.2016
Artık Yargıya Gerçekten Güvenin"
Bir yandan diyoruz ki; yargıya kimse baskı yapmasın. Yargıç bağımsız olsun. Yüksek sesle bu sözleri tekrarlıyoruz. Ama herkes maalesef basınımız da bu konuda ileri gidiyor ve hakimlerimizin üzerinde bir baskı oluşmasına neden oluyor. Bu baskılar hakimlerimizin hata yapmasına da sebep olabilir. Hakimlerimize, savcılarımıza güvenelim. Dosya onların dosyası. Sonuçta verilen karar hukuki bir karar. İtirazı var, temyizi var. Eğer tarafların karardan duydukları bir rahatsızlık söz konusuysa yani karar oluşumunda hukuka aykırı bir durum olduğunu iddia ediyorlarsa o hakları da var. İlgiliyi şikayet ederler. Gerekli tahkikatlar kamuoyuna açık yapılıyor. Hiçbir şey gizlenmeden kamuoyuna bilgi veriliyor." "Yargıda kumpas devri bitti" Sela okuyan din görevlilerini darbedenlerin serbest bırakılması ve yönetmen Sinan Çetin'in oğlu Rüzgar Çetin'in serbest bırakılmasına ilişkin sorular üzerine Yılmaz, şöyle devam etti: "Bir dönem yargı ve kamudaki diğer asker olsun, emniyet olsun, belli bir grup tarafından işgal edildi.
Sinan Çetin - 07.10.2016
Görüntülü Haber) HSYK Başkanvekili Yılmaz'dan 'Yargıya Güvenin' Çağrısı
HAKİMLER ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Başkanvekili Mehmet Yılmaz, Manisa adliyesini ziyaretinde, kamuoyunda tartışmaya yolaçan yönetmen Sinan Çetin'in oğlu Rüzgar Çetin'in tahliye edilmesi kararıyla ilgili soruları yanıtladı.
Sinan Çetin - 07.10.2016
HSYK Başkanvekili: Artık Yargıya Gerçekten Güvenin
Bir yandan diyoruz ki; yargıya kimse baskı yapmasın. Yargıç bağımsız olsun. Yüksek sesle bu sözleri tekrarlıyoruz. Ama herkes maalesef basınımız da bu konuda ileri gidiyor ve hakimlerimizin üzerinde bir baskı oluşmasına neden oluyor. Bu baskılar hakimlerimizin hata yapmasına da sebep olabilir. Hakimlerimize, savcılarımıza güvenelim. Dosya onların dosyası. Sonuçta verilen karar hukuki bir karar. İtirazı var, temyizi var. Eğer tarafların karardan duydukları bir rahatsızlık söz konusuysa yani karar oluşumunda hukuka aykırı bir durum olduğunu iddia ediyorlarsa o hakları da var. İlgiliyi şikayet ederler. Gerekli tahkikatlar kamuoyuna açık yapılıyor. Hiçbir şey gizlenmeden kamuoyuna bilgi veriliyor." "YARGIDA KUMPAS DEVRİ BİTTİ" Sela okuyan din görevlilerini darbedenlerin serbest bırakılması ve yönetmen Sinan Çetin'in oğlu Rüzgar Çetin'in serbest bırakılmasına ilişkin sorular üzerine Yılmaz, şöyle devam etti: "Bir dönem yargı ve kamudaki diğer asker olsun, emniyet olsun, belli bir grup tarafından işgal edildi.
Sinan Çetin - 07.10.2016
Rüzgar Çetin'in Annesi, Şehit Polisin Ailesiyle 7 Kez Görüşmüş
Yönetmen Sinan Çetin'in ilk eşi olan Sözmen ile avukatı Dilbaz, en son 30 Eylül'de Adana'ya giderek Özlem Alagöz'le görüştü.
Sinan Çetin - 06.10.2016
Halk Otobüsündeki Yangın Faciası Davasında Karar
Olayda yaşamını kaybeden kadının kızı, "Annemin hasretini anlatamam. Annesizliğin tarifi yok. Belki kasti olarak yapmadı ama 4 insanın canına mal oldu.
Sinan Çetin - 04.10.2016
Rüzgar Çetin Cezaevinden Çıktı
Beşiktaş ' taki trafik Kazasında polis memuru İsmet Fatih Alagöz ' ün şehit olmasına, polis memuru Emre Tetik ' in ise yaralanmasına neden olduğu gerekçesiyle 9 aydır tutuklu bulunan ünlü yönetmen Sinan Çetin ' in oğlu Rüzgar Çetin, mahkemece hakkında verilen tahliye kararının ardından cezaevinden çıktı.
Sinan Çetin - 04.10.2016
Polis Arabasına Çarparak Polis Memuru İsmet Fatih Alagöz'ün Şehit Olmasına, Polis Memuru Emre...
IHAAW204237-ASA/04-10-2016 - Polis arabasına çarparak polis memuru İsmet Fatih Alagöz’ün şehit olmasına, polis memuru Emre Tetik’in ise yaralanmasına neden olan yönetmen Sinan Çetin’in oğlu Rüzgar Çetin, tahliye olmasının ardından kendisini almaya gelen bir ciple Silivri Cezaevi’nden ayrıldı.
Sinan Çetin - 04.10.2016
Rüzgar Çetin'e Tahliye Kararı (1)
Beşiktaş'taki trafik kazasında polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün şehit olmasına, polis memuru Emre Tetik'in ise yaralanmasına neden olduğu gerekçesiyle 9 aydır tutuklu yargılanan ünlü yönetmen Sinan Çetin'in oğlu Rüzgar Çetin'in tahliyesine karar verildi.
Sinan Çetin - 04.10.2016
Savcı, Rüzgar Çetin'in 22,5 Yıla Kadar Hapsini İstedi (1)
Beşiktaş'taki trafik kazasında polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün şehit olmasına, polis memuru Emre Tetik'in ise yaralanmasına neden olduğu gerekçesiyle 9 aydır tutuklu yargılanan ünlü yönetmen Sinan Çetin'in oğlu Rüzgar Çetin'in yargılandığı davada savcı esas hakkındaki mütalaasını açıkladı.
Sinan Çetin - 04.10.2016
Savcı, Rüzgar Çetin'in Tutukluluğunun Devamını İstedi
Lüks aracıyla çarptığı polis memuru İsmet Fatih Alagöz’ü şehit olmasına, bir polisin yaralanmasına neden olan ünlü yönetmen Sinan Çetin’in oğlu Rüzgar Çetin’in yargılandığı davaya devam edildi.
Sinan Çetin - 30.09.2016
Rüzgar Çetin'in Şehit Ettiği Polisin Ailesi Şikayetten Vazgeçti
Ünlü yönetmen Sinan Çetin’in oğlu Rüzgar Çetin’in 22 yıl 6 aya kadar hapis istemiyle tutuklu yargılandığı davada, şehit polis memuru İsmet Alagöz’ün ailesi, mahkemeye dilekçe göndererek şikayetten vazgeçti.
Sinan Çetin - 22.08.2016
Rüzgar Çetin'e 'Adli Tıp Raporu' Şoku
Beşiktaş'ta bir polisi şehit edip, bir polisin yaralanmasına yol açan ünlü yönetmen Sinan Çetin'in oğlu Rüzgar Çetin'in tutuklu yargılandığı davada, beklenen bilirkişi raporu mahkemeye ulaştı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Sinan Çetin Haberleri | Sinan Çetin Kimdir - Haberler - Sayfa 6 - Sinan Çetin haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Sinan Çetin kimdir, hayatı ve biyografisi. Rüzgar Çetin Kardeşinin Kullandığı Lüks Ciple Kuruçeşme'de Tur Attı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 27.9.2021 19:42:28. #1.15#

title