Sinan Çetin: Türkiye'nin Adı Osmanlı Olarak Devam Etmeli - Haberler
Haberi Paylaş

Sinan Çetin: Türkiye'nin Adı Osmanlı Olarak Devam Etmeli

Haberler.Com - Haberler | Güncel

Ünlü yönetmen Sinan Çetin, katıldığı bir televizyon programında yaptığı açıklamasında Türkiye adının Osmanlı olarak devam etmesini istediğini söyledi.

Ünlü yönetmen Sinan Çetin, katıldığı bir televizyon programında yaptığı açıklamasında Türkiye adının Osmanlı olarak devam etmesini istediğini vurguladı.

"TÜRKİYE'NİN ADI OSMANLI OLARAK DEVAM ETMELİ"

"Adımız Osmanlı olarak devam etmeli" vurgusunda bulunan Sinan Çetin "Türkiye'nin adının Osmanlı olarak devam etmesini isterdim. Sözlerim gericilik olarak düşünülmesin, tam tersine devrimci konuşuyorum. Çünkü Türkiye Cumhuriyeti, tüm zenginliklerimizi kapsamıyor" şeklinde konuştu.

"AK PARTİ HAYRANI DEĞİLİM AMA..."

Konuşmasında muhalefete yönelik eleştirilerde de bulunan Çetin "Ben Ak Parti hayranı değilim. Ama ben AK Parti'ye yapılan muhalefetten ötürü tiksiniyorum. Sadece karşı tarafa baktığımda o kadar karanlık ki bu tarafta ki aydınlığı tercih ediyorum" dedi.

Sinan Çetin: Türkiye'nin Adı Osmanlı Olarak Devam Etmeli

Sinan Çetin: Türkiye'nin Adı Osmanlı Olarak Devam Etmeli

Sinan Çetin: Türkiye'nin Adı Osmanlı Olarak Devam Etmeli
Haberler.Com - Son Dakika Haberleri
Yorumlar (240)
Anon:Madem tarihi ve kultur diyorsun, Selçuklulara kadar gitmelisin.
.:TÜRKİYE CUMHURİYETİ BUGÜNKÜ YAPISIYLA SADECE KEMALİSTLERİN HAKLARINI KORUYAN, KEMALİZMLE TEMELLENDİRİLMİŞ TAHAKKÜMCÜ BİR YAPIDIR! KEMALİST OLMAYANLARA HAK HUKUK TANIMAYAN, HERKESE KEMALİZMİ ZORLA ZORBALIKLA DAYATAN BİR DÜZEN. BU HALİYLE HERKESİ KUCAKLAMASI MÜMKÜN DEĞİL. HALEN ANAYASADA ZORLA ZORBALIKLA KEMALİZM VE CHP İDEOLOJİSİ DAYATILAN BİR ÜLKE ASLA DEMOKRATİK HUKUK DEVLETİ OLAMAZ. DEMOKRASİLERDE BÖYLE BİR ÖRNEK YOK. . . SADECE K. KORE GİBİ DİKTATÖRLÜKLERDE DEVLET TEK BİR ŞAHIS ÜZERİNE KURULUDUR!
.:TÜRKİYE CUMHURİYETİ BUGÜNKÜ YAPISIYLA SADECE KEMALİSTLERİN HAKLARINI KORUYAN, KEMALİZMLE TEMELLENDİRİLMİŞ TAHAKKÜMCÜ BİR YAPIDIR! KEMALİST OLMAYANLARA HAK HUKUK TANIMAYAN, HERKESE KEMALİZMİ OLMAYI ZORLA ZORBALIKLA DAYATAN BİR DÜZEN. BU HALİYLE HERKESİ KUCAKLAMASI MÜMKÜN DEĞİL. HALEN ANAYASADA ZORLA ZORBALIKLA KEMALİZM VE CHP İDEOLOJİSİ DAYATILAN BİR ÜLKE ASLA DEMOKRATİK HUKUK DEVLETİ OLAMAZ. DEMOKRASİLERDE BÖYLE BİR ÖRNEK YOK. . . .
500