Simav'da Eğitim Gönüllüsüne Şükran Belgesi

Simav'da Eğitim Gönüllüsüne Şükran Belgesi

Kütahya'nın Simav Kaymakamı Samet Ercoşkun, İlçeye Bağlı 8 Derslikli Çaysimav İlköğretim Okulu'na 4 Bilgisayar ve Bir Projeksiyon Makinesi Bağışlayan Eğitim Gönüllüsü Genç İşadamı Hakkı Ceylan'ı Şükran Belgesi ile Ödüllendirdi.

Simav'da Eğitim Gönüllüsüne Şükran Belgesi

Kütahya'nın Simav Kaymakamı Samet Ercoşkun, ilçeye bağlı 8 derslikli Çaysimav İlköğretim Okulu'na 4 bilgisayar ve bir projeksiyon makinesi bağışlayan eğitim gönüllüsü genç işadamı Hakkı Ceylan'ı şükran belgesi ile ödüllendirdi.

Simav halkının eğitime destek konusunda gösterdiği hassasiyeti memnuniyetle karşıladıklarını belirten Kaymakam Ercoşkun, "Bir süre önce Cenab-ı Hakkın rahmetine kavuşan kardeşi veteriner hekim Levent Ceylan adına Çaysimav İlköğretim Okulu'na 4 bilgisayar ve bir projeksiyon makinesi bağışlayan genç işadamımız Hakkı Ceylan'ın bu davranışının tüm ülkeye örnek olmasını temenni ediyorum. Bağışlanan bilgisayar ve projeksiyon makinesi sayesinde okulumuzda öğrenimlerini sürdüren 125 öğrencimizin eğitim kalitesinin daha da yükseleceğine inanıyorum" dedi.

Kaymakam Ercoşkun, ayrıca bu ortamı sağlayan Okul Müdürü Necmettin Arlı, Okul Aile Birliği Başkanı Erhan Demir ile okula maddi ve manevi desteğini hiçbir zaman esirgemeyen Çaysimav beldesinin Belediye Başkanı Mürsel Yıldıztekin'e teşekkür etti.

(MY-EFE-MŞ)

18.04.2007 16:43 TSİ