Silverline Halka Açılıyor

Amasya'nın Merzifon İlçesinde 22 Bin Metrekarelik Alanda Arkastre Gri Mutfak Eşyaları Üreten, Silverline Endüstri Ve Ticaret Aş Halka Açılıyor.

Silverline Halka Açılıyor
15.06.2006 21:51 | Son Güncelleme: 15.06.2006 21:51

Amasya'nın Merzifon ilçesinde 22 bin metrekarelik alanda arkastre gri mutfak eşyaları üreten, Silverline Endüstri ve Ticaret AŞ halka açılıyor.

Silverline Endüstri ve Ticaret AŞ, sermayesini 12 milyon YTL'den, 19 milyon YTL'ye çıkartarak artırdığı 7 milyon YTL sermayesini Borsa'dan satış yöntemiyle halka arz ediyor.

Silverline'ın halka arzı 19-20-21 Haziran tarihleri arasında yapılacak. Halka arzda bir hisse fiyatı 2.6 YTL olarak belirlenirken, Silverline'ın halka arzı EVGİN Yatırım Menkul Değerler Ticaret AŞ aracılığıyla gerçekleştirilecek.

Finansal borcu bulunmayan Silverline'ın halka arz sonucunda elde edilecek geliri şirket kasasına girecek ve yeni ürünlerin üretilmesine dönük olarak tesis, otomasyon yatırımları ve modernizasyon çalışmalarında kullanılacak.

Silverline Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Atar, Çırağan Sarayı'nda düzenlediği toplantıda, altı ortakla Merzifon'dan çıktıkları yolda, "Amasya İhracat ve Vergi Şampiyonunu" yarattıklarını belirterek, "Tamamen kendi imkanlarımızla borcu bulunmayan bir müessese yarattık. Biz bu günleri görmeyi istemiştik, mutluyuz" dedi.

Yurt içinde 94 ana bayi ve 450 bayisi, 62 kentte 170 yetkili servisi bulunan ve yıllık 285 bin adet arkastre mutfak eşyası üretme kapasitesine sahip olan Silverline, 28 ülkeye ihracat yapan bir Türk şirketi.

Kaynak: ANKA

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title