Silahlı ve Baltalı Saldırıda Yaralanan Baba da Öldü

Silahlı ve Baltalı Saldırıda Yaralanan Baba da Öldü

Samsun'da silahlı ve baltalı saldırıya uğrayan baba ve kızı ağır yaralanırken, genç kız kaldırıldığı hastanede kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Silahlı ve Baltalı Saldırıda Yaralanan Baba da Öldü

Samsun'da silahlı ve baltalı saldırıya uğrayan baba ve kızı ağır yaralanırken, genç kız kaldırıldığı hastanede kurtarılamayarak hayatını kaybetti.Hastanede tedavi altında bulunan baba da kurtarılamadı.

Olay, İlkadım ilçesinin Çanakçı köyünde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Sami Koyuncu (56) ve kızı Sevda Koyuncu (30), aynı köyde oturan 55 yaşlarındaki Hüseyin E.'nin silahlı ve baltalı saldırısına uğradı. Olayda ağır yaralanan baba-kız, Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Eşinden ayrıldığı ve baba evinde kaldığı öğrenilen Sevda Koyuncu, yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Baba Sami Koyuncu'nun ise hastanenin yoğun bakım servisinde tedavi altına alındı. Baba Koyuncu bu akşam saat 22.00 sıralarında hayatını kaybetti.

Saldırıyı gerçekleştirdiği iddia edilen Hüseyin E., İlkadım İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından gözaltına alındı. Soruşturma sürdürülüyor. - SAMSUN