Sil Baştan Haberleri

Sil Baştan haber, Sil Baştan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sil Baştan - 27.02.2019
Erbakan'ın En Parlak Öğrencisi Erdoğan'dır"
Malkoç, mezun olduktan sonra Almanya'ya giderek uluslararası anlamda önemli projelerde adından söz ettirecek başarılara imza atan Erbakan'ın, savaştan çıkmış, sanayisini, ekonomisini sil baştan kuran Almanya'yı gözlemleme fırsatı bulduğunu belirtti.
Sil Baştan - 05.02.2019
Akhisar'a 5 Yılda 152 Milyonluk Yatırım
İl genelinde sözünü verdikleri Gıda Bankası'nı Akhisar'a da kazandırdıklarını belirten Başkan Ergün, şu an itibariyle Akhisarlı 971 gerçek ihtiyaç sahibinin bu hizmetten faydalandığını kaydetti. İl genelinde 8 bin 764 öğrencinin eğitim aldığı MABEM kurslarının Akhisar'da da faaliyette olduğunu dile getiren Başkan Ergün, buradan da 958 gencin faydalandığına vurgu yaptı. İlçe merkezindeki prestij cadde projelerine de değinen Başkan Ergün, "Prestij caddeleri projemizle Akhisarımızda Yeni Cami Caddesi, Tahir Ün Caddesi, Ring Yolu, 1. Nakliye, 2. Nakliye caddelerimizi sil baştan yeniledik.
Sil Baştan - 04.02.2019
İndirimler Olmasa Enflasyon Yüzde 22'ye Çıkacaktı"
Erdoğdu, ülkeyi üretimsizliğe sürükleyen politikalar nedeniyle enflasyonun bu boyutlara ulaştığını ileri sürerek, tarımda sil baştan bir politika yapılmadan gıda fiyatlarının düşmeyeceğinin altını çizdi.
Sil Baştan - 03.02.2019
413. Sokak'ta Asfalt Çalışması
Çalışma hakkında bilgiler veren Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın," Halkımıza daha iyi ulaşım imkanı sağlamak için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Altyapı çalışmalarını tamamladığımız tüm noktaları parke taşlarla ya da sıcak asfalt ile sil baştan düzenliyoruz.
Sil Baştan - 20.01.2019
Bu Baharatlar Kilo Vermeye Yardımcı Oluyor!
Yaptığınız diyet istediğiniz sonucu vermiyor mu? Uzun bir hafta sonu kahvaltısı ile sil baştan yine kilo mu alıyorsunuz. Yalnız değilsiniz.
Sil Baştan - 13.12.2018
Herkes Bir Çalıştıysa Ben Kadın Olarak On Çalıştım"
Panele, Sil Baştan Derneği Başkanı Ayşegül Küçükafacan, Başkan Yardımcısı Bingül Ögel, derneğin kurucu üyesi psikolog Rüya Çankaya ve sosyolog Uğur Çoban katıldı.
Sil Baştan - 12.12.2018
Hatay ile İskenderun'u Yeniden İmar ve İhya Edeceğiz"
AK Parti Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı İbrahim Güler, "İnanıyorum ki milletimiz tüm olanları biliyor ve görüyor. Bu konuda hesabını 31 Mart akşamı verecektir. Milletimizle önümüzdeki süreçte istişare içinde Hatay ve İskenderun'u yeniden imar ve ihya edeceğiz." dedi. İskenderun ilçesinde, yerel seçim çalışmaları kapsamında ziyaretler gerçekleştiren Güler, ilçede, İskenderun Kaymakamlığı, İlçe Emniyet Müdürlüğü, İskenderun Belediyesi, Gazeteciler Cemiyeti ve Deniz Ticaret Odasını ziyaret etti. Güler, ardından, muhtarlar, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve esnafla bir araya geldi. En önemli özelliklerinin şeffaflık, dürüstlük ve istişare olduğunu ifade eden Güler, çalışmalarına hızla devam ettiklerini söyledi. İskenderun'da yaşanan trafik sorunuyla ilgili Hatay Büyükşehir Belediyesi'ne tepki gösteren Güler, "İskenderun kent içi trafik düzenlenmesi yapıldığında, İskenderun Belediyesi'nin, Şoförler Odasının ve STK'larının bilgisi olmuyor. Neden çünkü her şeyi bilen bir Büyükşehir Belediye Başkanı var." diye konuştu. Eldeki kaynakların İskenderun ve Hatay'ı sil baştan imar etmeye yeterli olduğunu vurgulayan Güler, "Allah nasip eder Hatay Büyükşehir Belediyesi Başkanı olursak biz yanlışları milletimizle ve STK'larla tartışarak düzelteceğiz.
Sil Baştan - 17.11.2018
Gündem / 17 Kasım 2018
(İstanbul/10.30) (Fotoğraflı - Görüntülü) ÖZEL HABER 1- "Dere güzergahında yapılaşmalara müsaade etmeyeceğiz" Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum: "Dere güzergahı üzerinde yapılaşmalara, mevcut yapıların burada yaşamasına müsaade etmeyeceğiz. Çünkü vatandaşımızın canı, malı bize emanet" "Dere üzerindeki yapılaşmalardan tutun bu bölgedeki yağışların toplanıp denize veya kanalizasyona deşarjını içeren bir proje hazırlıyoruz"(Yıldız Nevin Gündoğmuş/Ankara) 2- Dev projeyle İstanbul'a 3 milyon turist gelecek Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan: "Yenikapı'daki dolgu alanının hemen yanına yapılacak kruvaziyer limanı, İstanbul'a yaklaşık 3 milyon turist getirecek" "Önümüzdeki yıl ihalesini tamamlayıp kısa sürede hizmete almayı planladığımız proje kapsamında, iki yanaşma yeri, 8 kruvaziyer gemi için toplam 3 bin metrelik rıhtım, 30 bin metrekarelik yolcu salonu, 120 bin metrakerelik dolguyla aynı anda burada 500 yat kapasiteli deniz terminali oluşturulacak" (Arife Yıldız Ünal/Ankara) 3- Kapadokya'ya tek elden yönetim, sil baştan planlama Kültür ve Turizm Bakanlığı, "kaçak yapılaşma" ile gündeme gelen Kapadokya'da uygulanacak "Alan Yönetimi Başkanlığı" sistemiyle yapılaşmadan tanıtıma bölgeyle ilgili tüm kararların tek elden alındığı bir dönemi başlatacak İlgili Bakanlıklardan temsilciler ve akademisyenlerin katılımıyla "ana karar mercisi" olacak kurulacak komisyon aracılığıyla Kapadokya bölgesinin "mekansal anayasası" olarak da adlandırılabilecek planları sil baştan hazırlanacak Şu ana kadar 100'ün üzerinde kaçak yapının saptandığı 5 ilçe, 10 belde ve 21 köyü içine alan bölgede özellikle gözle görülmeyen, yerin altındaki kaçak yapılara yönelik ayrı bir tespit çalışması yürütülecek Sistemle Kapadokya'yı koruyan, dokuya uygun yeni yatırım alanları oluşturulacak, vatandaş ve yatırımcıların mağduriyetleri çözüme kavuşturulacak (Burcu Çalık/Ankara) *** Anadolu Ajansının yayımladığı haber, görüntü, fotoğraf ve internet ile wap için oluşturduğu her türlü bilgi, abone olmayanlar tarafından hiçbir şekilde kullanılamaz.
Sil Baştan - 07.11.2018
Nazlı Sinem Erköseoğlu'nun Ölümüne İlişkin Dava Sil Baştan
Beyoğlu'nda 2010'da bir apartman boşluğunda cesedi bulunan Nazlı Sinem Erköseoğlu'nu öldürdükleri iddiasıyla yargılanıp delil yetersizliğinden beraatlerine hükmedilen Can ve Emre Paksoy kardeşlerin, bu kararın Yargıtay tarafından usulen bozulmasının ardından yeniden yargılandıkları davada,...
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Sil Baştan Haberleri | Sil Baştan Haber - Haberler - Sayfa 9 - Sil Baştan haberleri, son dakika sil baştan haber ve gelişmeleri burada. Görükle Gençlik Merkezi'nde Vize Mesaisi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 15.6.2021 07:25:33. #1.16#

title