Sil Baştan Haberleri

Sil Baştan haber, Sil Baştan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sil Baştan - 18.06.2019
"Türkiye Teknoloji Buluşmaları"
KOBİ'ler İçin Dijital Dönüşüm Hareketi Projesi kapsamında Anadolu'da KOBİ'lerin ve illerin dijital skorlarını hesapladıklarını belirten Kulaksız, şöyle konuştu: "Dijitalleşme seviyelerini belirliyoruz. Düzenlediğimiz eğitimlerle de işletmelerimize hemen her işleyişin sil baştan yazıldığı geleceğin kodları hakkında bilgi veriyoruz.
Sil Baştan - 18.06.2019
"Türkiye Teknoloji Buluşmaları"
Ticaret Bakanlığının destekleriyle Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) himayesinde Vodafone Türkiye ve Akbank ana sponsorluğunda düzenlenen "Türkiye Teknoloji Buluşmaları" etkinliği Eskişehir'de yapıldı. Vodafone Türkiye Kurumsal İşbirimi Kurumsal Ürün ve Çözümler Direktörü Berna Kulaksız, Vehbi Koç Kongre Merkezi'nde "KOBİ'ler için dijital dönüşüm, e-ticaret, e-ihracat" temasıyla organize edilen etkinlikte yaptığı konuşmada, Türkiye ekonomisinin omurgasını oluşturan KOBİ'lerin dijitalleşen dünyaya adapte olmasının, ülkenin sürdürülebilir büyümesi ve rekabet gücü bakımından büyük önem taşıdığını vurguladı. KOBİ'ler İçin Dijital Dönüşüm Hareketi Projesi kapsamında Anadolu'da KOBİ'lerin ve illerin dijital skorlarını hesapladıklarını belirten Kulaksız, şöyle konuştu: "Dijitalleşme seviyelerini belirliyoruz. Düzenlediğimiz eğitimlerle de işletmelerimize hemen her işleyişin sil baştan yazıldığı geleceğin kodları hakkında bilgi veriyoruz.
Sil Baştan - 11.06.2019
Koruyucu aile oldular, hayatları değişti
Doğan, öz evlatlarından ayırmadığı Eymen'in çok hareketli ve akıllı bir çocuk olduğunu dile getirerek, "Eymen'i çok seviyorum. Görevde olduğum zamanlar kendisini özlüyorum. Evde kaldığım süre içerisinde de tamamen Eymen odaklı yaşam sürdürüyoruz. Bebek, hayatımıza girdiğinden beri yaşantımız tamamen değişti. 19 ile 22 yaşlarında iki kızım var. Uzun yıllar önce çocuk ve bebek psikolojisini atlatmıştık. Eymen geldikten sonra hayatımız tamamen değişti, sil baştan hayatımızı programladık.
Sil Baştan - 10.06.2019
ANALİZ - İsrail siyaseti sil baştan
30 Mayıs Perşembe sabahı Yeş Atid (Gelecek Var) Partisi ve Mavi-Beyaz ittifakı liderlerinden Yeir Lapid'in Twitter hesabından paylaşmış olduğu kısa bir gönderi, İsrail parlamentosunun hükümet kuramadan kendini feshetmesini özetler nitelikteydi.
Sil Baştan - 23.05.2019
İlkokul mezunu usta mühendislere taş çıkartıyor
İlkokul mezunu usta mühendislere taş çıkartıyor AĞRI - Ağrı'da beyaz eşya tamirciliği yapan İlkokul mezunu Ekrem Aybay (30), bir daha kullanılamaz denilen atık durumundaki her türlü ev eşyasını kendi imkan ve geliştirdiği sistemlerle tamir edip yeniden kullanılmasını sağlıyor Ağrı'da 9 yaşında beyaz eşya tamirciliğine başlayan ve 21 yıldır bu işi yapmayı sürdüren ilkokul mezunu Ekrem Aybay(30), atık durumdaki eşyaları tamir etmekle başlayan merakını, zamanla kendisine bir atölye kurarak, bozuk parçalara alternatif yedek parçalar geliştirecek kadar geliştirdi. Çeşitli imkansızlıklardan dolayı ilkokuldan sonra okula gidemediğini ve kendi geliştirdiği sistemlerle her türlü ev eşyasını ne kadar hasarlı olduğuna bakmadan, bir şekilde tamir etmeyi başardığını anlatan Ekrem Aybay'ın malzemeleri tamir etmekteki ustalığı dikkat çekiyor. "Okula devam edebilseydim eğer, Elektrik Elektronik Mühendisi olmak isterdim" diyen ve sadece gövde kısmının sağlam olduğu buzdolabını sil baştan, kendisinin kurduğu sistemle tamir edip, kullanılabilir duruma getiren Aybay, bu işi bir yandan da kentte sayısı oldukça fazla olan dar gelirli insanlara yardımcı olabilmek adına yaptığını söyledi.
Sil Baştan - 28.03.2019
Demirtaş Yeni Yatırımlarla Şahlanacak
Demirtaş yeni yatırımlarla şahlanacak BURSA - Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Demirtaş'a yapılacak yatırımlarla bölgenin çehresinin değişeceğini söyledi. Demirtaş Meydanı'nı hınca hınç dolduran vatandaşlara seslenen Aktaş, bölgeye yapılacakları yatırımları tek tek anlattı. Son bir ayda ayak basmadık yer bırakmayan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Osmangazi Demirtaş'ta vatandaşlarla buluştu. Yeni dönemde Demirtaş'a yapılacak yatırımları tek tek anlatan Aktaş, bölgenin kaderinin sil baştan değişeceğini vurguladı.
Sil Baştan - 25.03.2019
Görükle Gençlik Merkezi'nde Vize Mesaisi
Bursa'da eğitim kalitesinin yükseltilmesi amacıyla eğitim kurumlarına spor tesisleri kazandıran, kent merkezi eski okulları sil baştan yenileyen, farklı aktivitelerle gençlerin sporla buluşmasını sağlayan Büyükşehir Belediyesi, üniversite gençliğine kazandırdığı Görükle Gençlik Merkezi'nde vize mesaisi başlatıyor.
Sil Baştan - 19.03.2019
Fizy?22. Liseler Arası Müzik Yarışması'nda Başvurular Tamamlandı
Türk Rock Müziği'nin isimlerinden Şebnem Ferah'tan Yalnız, Sil Baştan ve Mayın Tarlası en çok söylenen şarkılar olurken, Duman'dan ise Senden Daha Güzel, Seni Kendime Sakladım ve Kırmış Kalbini şarkıları tercih edildi.
Sil Baştan - 05.03.2019
Dijitalleşme Sırlarını Dijital İş Ortağım Programı'nda Kobi'lerle Paylaştı
"KOBİ'lerin hızla adım atmaları gerekiyor ki yarının rekabetinde yerlerini alabilsinler" Açıklamada görüşlerine yer verilen Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, dijitalleşme ile birlikte kuralları artık sil baştan yazılan iş dünyasında, KOBİ'lerin rekabet güçlerini artırabilmek amacıyla iş ortakları olarak yanlarında olduklarını vurguladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Sil Baştan Haberleri | Sil Baştan Haber - Haberler - Sayfa 8 - Sil Baştan haberleri, son dakika sil baştan haber ve gelişmeleri burada. Düzce'de toplu taşıma sil baştan değişiyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 18.6.2021 18:06:45. #1.15#

title