Sil Baştan Haberleri

Sil Baştan haber, Sil Baştan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sil Baştan - 06.05.2020
Trabzon'da 130 milyon liralık içme suyu projesi hayata geçirilecek
Doğu Karadeniz'in ve Trabzon'un en büyük ilçesi Ortahisar'ın artık ihtiyaca cevap verme noktasında eksik kalan içme suyu şebekesinin bu proje sayesinde adeta sil baştan yenileneceğini vurgulayan Zorluoğlu, projenin, AB Katılım Öncesi Mali Yardım Aracı fonları, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile Trabzon Büyükşehir Belediyesi bağlı kuruluşu TİSKİ tarafından sağlanacak toplam 130 milyon lira kaynakla hayata geçirileceğini aktardı.
Sil Baştan - 06.05.2020
Trabzon'da 565 kilometrelik içme suyu şebekesi 130 milyon liraya yenilenecek
Doğu Karadeniz'in ve Trabzon'un en büyük ilçesi Ortahisar'ın artık ihtiyaca cevap verme noktasında eksik kalan içme suyu şebekesi sil baştan yenileniyor.
Sil Baştan - 22.04.2020
"Dijital İş Ortağım" programıyla KOBİ'lere rehberlik edecek
Bu sürecin en az hasarla ve en kısa sürede atlatılacağına inandıklarını aktaran Şahin, şunları kaydetti: "KOBİ'ler Türkiye'de toplam işletmelerin yüzde 99,9'unu oluşturuyor. Türkiye ekonomisinin can damarını oluşturan KOBİ'lerin, hemen her işleyişin sil baştan yazıldığı geleceğe, hatta artık bugüne diyebiliriz, hazırlıklı olmak için acil adımlar atması gerekiyor.
Sil Baştan - 18.04.2020
Süleymanpaşa Belediyesi yaşlı ve kimsesizlerin yüzünü güldürüyor
Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, yaptığı açıklamada, yaşlı kadının evinin sil baştan yenilendiğini söyledi.
Sil Baştan - 22.03.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 10
4-5 GÜNDE 6 ŞİŞE SABUN BİTTİ Lavaboyu 4-5 gün önce sokağa koyduklarını belirten Sedat Kızıl, "Bugün itibarıyla 6'ncı sabunu koyduk. 6 şişe sabun 4-5 günde bitti. Vatandaşların tepkileri olumlu. Suyun ve sabunun parası hiç önemli değil. Önemli olan sokaktaki herkesin sağlıklı, ellerinin temiz olması. Bu çeşmeyi geçici olarak düşünmüştük ama sanırım bu çeşme burada kalacak. Bir usta çağırıp çeşmeyi sil baştan yeniden yapmayı planlıyoruz" diye konuştu.
Sil Baştan - 18.03.2020
TBMM Başkanı Şentop'tan 18 Mart mesajı
TBMM Başkanı Mustafa Şentop, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi'nin 105'ncı yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayımladı. Şentop, Çanakkale Zaferi'nin akıllara durgunluk veren büyük bir destan olduğunu, tarihin sil baştan yazıldığı muazzam bir direniş olduğunu bildirdi.
Sil Baştan - 18.03.2020
TBMM Başkanı Şentop'dan Çanakkale Zaferi ve Şehitler Günü mesajı
TBMM Başkanı Şentop, Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 105'inci yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı. Şentop, Türkiye'nin ve dünyanın bugünlerde can kayıplarına da sebep olan büyük bir salgınla mücadele ettiğini hatırlatarak, Türkiye'de ve bütün dünyada salgından etkilenen insanlara acil şifalar diledi. Şentop, tarihin beklenmedik anlarda ve en zor şartlarda hayatını bir an bile düşünmeden feda eden kahramanlar eliyle yazıldığını kaydederek, "İşte 105. yıl dönümünü idrak ettiğimiz Çanakkale Zaferi, akıllara durgunluk veren bir büyük destan, tarihin adeta sil baştan yazıldığı muazzam bir direniştir.
Sil Baştan - 18.03.2020
18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 105. yılı
TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Çanakkale Zaferi'nin, akıllara durgunluk veren büyük bir destan, tarihin adeta sil baştan yazıldığı muazzam bir direniş olduğunu kaydetti.
Sil Baştan - 17.03.2020
Hakemli kültür, sanat, medeniyet dergisi "Lale" çıktı
Derginin editörü Prof. Dr. Selçuk Mülayim ise şu değerlendirmelerde bulundu: "Şuna inanıyorum ki uygarlığın ön koşullarından biri kurumlarda sürekliliktir. Bugüne kadar bu ön şartı fazlaca yerine getiremedik. Alanımızdaki birçok dergi, birkaç sayı sonra derin bir sessizliğe gömülerek yok oldu. Kurumlarda ve yayın organlarında 'sil baştan' yapmak, ne tür bir eksikliğin sonucudur bilinmez.
Sil Baştan - 11.03.2020
"Yerel Zincirler Buluşuyor Fuar ve Kongresi" koronavirüs nedeniyle ertelendi
Bu yıl 15-16 Nisan 2020'de gerçekleştirmek üzere yola çıktıkları buluşmanın ertelenmesi nedeniyle sektöre, geleceğe birlikte ışık tutmak üzere sil baştan ele alacakları bir kurguyla yenilenmiş bir YZB düzenleme sözü veren Düzgün, şunları kaydetti: "Müşterilerimizden ise koronavirüs nedeniyle yerel marketlerden yana müsterih olmalarını rica ediyoruz.
Sil Baştan - 03.03.2020
Akıncı Üssü darbe girişimi davasına devam edildi
Gecikmenin kendilerinden kaynaklanmadığını öne süren Vardar, "Cezaevinde bilgisayarlara virüs girmiştir. Müvekkilim savunmasını sil baştan hazırlamıştır.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Sil Baştan Haberleri | Sil Baştan Haber - Haberler - Sayfa 5 - Sil Baştan haberleri, son dakika sil baştan haber ve gelişmeleri burada. Mesut Urgancılar: Borcu sadece kampanyalarla bitirmeye çalışmak hayalcilik olur.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.06.2021 17:39:07. #1.13#

title