Sil Baştan Haberleri

Sil Baştan haber, Sil Baştan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sil Baştan - 30.07.2020
Tekirdağ'dan kısa kısa
Yapılan çalışmalarla ilgili açıklamada bulunan Süleymanppaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, Kumbağ Mahallesinin yollarını sil baştan yenilediklerini, yolların uzun yıllar bozulmadan hizmet edebilecek şekilde vatandaşların kullanımına sunduklarını belirtti.
Sil Baştan - 25.07.2020
UİP Başkanı Özgencil: "Türkiye yeni bir başarı hikayesi yazıyor"
Türkiye ise bu testi başarıyla geçecek olmanın gururunu yaşayacak. Dünyanın önde gelen devletleri tarihlerinin en ağır insanlık sınavıyla karşı karşıyalar. Küresel salgın geri dönülmesi imkansız şekilde hayatlarımızı değiştirecek. Kapitalizm bu krizden tarihi bir ders çıkarmazsa yok olacak. Devletler ve toplumlar ise bu krizden çıkardıkları derslerle yepyeni bir gelecek oluşturdukları ölçüde var olacaklar. Türkiye olarak bu insanlık sınavından da yine başarıyla çıkacağız." ifadelerini kullandı. "Maliyet-fayda ilişkisi sil baştan sorgulanacak" 2020'nin küresel ölçekte ağır bir sınav olduğunu dile getiren Özgencil, " 'Maliyet-fayda' - 'Maliyet-kar' ilişkilerinin sil baştan sorgulanacağı bir sürecin içinden geçeceğiz.
Sil Baştan - 30.06.2020
TBMM Genel Kurulu
CHP İzmir Milletvekili Bedri Serter, esnafların yüzünün gülmediğini anlatarak Türkiye'de yaşayan herkes gibi esnafın da geleceği için kaygılı olduğunu savundu. Esnafların kapsamlı ve akılcı bir yapılandırma ile hayatlarına sil baştan başlamak istediklerini belirten Serter, esnafların icra dosyalarını bir sene faizsiz olarak ertelenmesini talep ettiklerini aktardı.
Sil Baştan - 29.06.2020
Altınordu'da alt ve üst yapı çalışmaları sürüyor
Bölgede yapılacak çalışmayla altyapının sil baştan yenileneceği vurgulanan açıklamada, yağmur suyu hatlarında yetersiz ve kullanım ömrünü tamamlamış boruların yerine kullanım ömrü uzun boruların döşeneceği kaydedildi.
Sil Baştan - 09.06.2020
Yeşilay Başkanı Prof. Dr. Mücahit Öztürk pandemi sonrası okul fobisini anlattı
Programın ikinci gününde ise Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Dinç "Pandemi ve Davranışsal Bağımlılıklar Sil Baştan", Doç.
Sil Baştan - 01.06.2020
Kapalıçarşı yeniden açıldı
İstanbul Kuyumcular Odası (İKO) Başkanı Mustafa Atayık, "Kapalıçarşı'yla birlikte bir anlamda kuyumculuk sektörü de ticarete uzun bir mola vermiş oldu.
Sil Baştan - 30.05.2020
Son dakika haber... Ünye'de altyapı yenileme ve sıcak asfalt çalışmaları sürüyor
Bu sorunu çözüme kavuşturmak amacıyla altyapıyı adeta sil baştan yenileyerek sıcak asfalt çalışması başlattıklarını vurgulayan Güler, şu değerlendirmede bulundu: "Burası yaklaşık 1 kilometrelik Ünye'nin merkezi konumunda bulunan yer.
Sil Baştan - 27.05.2020
Büyükşehir çok çalıştı, yollar Bursa'ya yakıştı
Sadece sokağa çıkma yasaklarında yapılan çalışmalarla bugüne kadar 28 kilometrelik güzergah, yaklaşık 80 bin ton asfalt dökülerek sil baştan yenilendi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Sil Baştan Haberleri | Sil Baştan Haber - Haberler - Sayfa 4 - Sil Baştan haberleri, son dakika sil baştan haber ve gelişmeleri burada. Ortahisar'ın içme suyu hattı sil baştan yenileniyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 20.6.2021 13:45:54. #1.14#

title