Sil Baştan Haberleri

Sil Baştan haber, Sil Baştan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sil Baştan - 30.09.2020
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu AA Editör Masası'na konuk oldu: (2)
Görüşmelerde 2016 yılına gelindiğinde Yunanistan'ın sil baştan yapmak istediğini açıklayan Çavuşoğlu, "2000'de başlayan bu süreçte her şeyi baştan almak bu sürecin kaybı demektir.
Sil Baştan - 14.09.2020
"Mahallemi Güzelleştiriyorum" projesinde çalışmalar devam ediyor
Işıksu, mahallelerin daha da güzelleşmesi için hassas bir çalışma yürüttüklerini belirterek, "Projenin ilk etabını Çıracılar, Papuççular ve Fabrika caddelerinde tamamlamış, bölge esnafımız ve hemşehrilerimizden güzel geri dönüşler almıştık. Şimdi ikinci etabımızı Yenigün, Papuççular ve Semerciler mahallelerimizin ihtiyaç tespit ettiğimiz 37 sokağında yoğun bir şekilde devam ettiriyor, hassas bir çalışma yürüterek sokaklarımızı sil baştan yeniliyoruz.
Sil Baştan - 11.09.2020
Serinhisar'da alt yapısı sil baştan yenilendi
Denizli Büyükşehir Belediyesi, alt yapısını sil baştan yenilediği Serinhisar ilçesinde üst yapı çalışmalarına başladı.
Sil Baştan - 28.08.2020
Yeşilay 5 bin psikoloji ve PDR uzmanına pandemi sürecinde okul fobisini anlattı
Yapılan araştırmalara göre okul fobisi bulunan çocukların yüzde 13'ünde ayrılma kaygısı olduğunu dile getiren Öztürk, şöyle devam etti: "Korku ve kaygı normaldir, bizi koruyan ve önlem almamızı sağlayan hislerdir ancak yönetilemediği zaman hastalık derecesine dönüşmüş demektir. Bu durumun üstesinden gelmek için çocuğun bulunduğu sosyal ortama uyum sağlamasıyla ilgili adım adım çözümler üretmek gerekir. Bazı durumlarda profesyonel destek alınabilir ancak işin aslı ve özü okuldaki psikolojik danışmanlık ve rehberlik uzmanlarından geçmektedir. Onların donanımlı olmaları ve bu konuyu çözmek için de birlikte çalıştıkları öğretmenlerini bir psiko-eğitimle eğitmeleri gerekmektedir. Çünkü çözümü oluşturacak adımlar anne, PDR ve sınıf öğretmenin birlikte atacağı adımlar olacaktır." Çocuklar ekran başında en fazla 2 saat geçirmeli Yeşilay Genel Başkan Vekili Dr. Mehmet Dinç de, "Pandemi ve İnternet Bağımlılığı Sil Baştan" başlıklı sunumunda, internetin sağlıklı kullanılmaması konusunu çocuklar üzerinden ele aldı.
Sil Baştan - 18.08.2020
Tosya Belediyesinin çalışmaları
Tosya Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil, belediye çalışmalarını denetledi.
Sil Baştan - 14.08.2020
Trabzon'da 130 milyon liralık içme suyu projesinde ilk kazma vuruldu
Büyükşehir Belediyesinden yapılan yazılı açıklamada, Ortahisar ilçesinin 565 kilometrelik içme suyu şebekesini sil baştan yenileyecek projede çalışmaların Beşirli Mahallesi'ndeki iki alanda başladığı belirtildi.
Sil Baştan - 13.08.2020
İYİ Partili Erozan'dan "Doğu Akdeniz" eleştirisi Açıklaması
Sıcak gündem konusu olan Doğu Akdeniz'de, Türkiye'nin çıkarlarının korunması için İYİ Parti olarak iktidara destek verdiklerini, Libya ile imzalanan deniz yetki alanı mutabakat muhtırasına da TBMM'de "evet" oyu kullandıklarını anımsatan Erozan, şöyle konuştu: "Mavi Vatan kavramı çerçevesinde Türkiye'nin haklarının haritaya yansıması gerekliliğine inandık, bu mantıkla hareket ettik. Ancak o günden bugüne yürütülen politikalarda hiç alışık olmadığımız davranışlarla karşılaştık. Oruç Reis adlı sismik araştırma gemisinin görev alanını tanımlayan bölgeyi Navtex ilan etti. Yunanistan bu durumu kendisi açısından kabul edilemez gördü ve AB'yi devreye soktu. AB'nin devreye girmesiyle Türkiye bu Navtex'i askıya aldı. Navtex'i kaldıran Türkiye'ye karşı Yunanistan ve Mısır'dan münhasır ekonomik bölge anlaşması geldi. Türkiye anlaşma öncesindeki Navtex'i yeniden yürürlüğe koydu. Bu cehalet değilse ihanettir. Çünkü yaptıkları açıklamada Yunanistan ve Mısır arasındaki anlaşmayı tanımadıklarını belirtiyorlar ama Navtex'i yayınlarken sanki tanıyormuşçasına davranıyorlar." Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, "Gelin Akdeniz'deki tüm ülkeler olarak bir araya gelelim, herkes için kabul edilebilir, herkesin hakkını koruyan bir formül bulalım" dediğini belirten Erozan, bu söylemin, sil baştan anlamına geldiğini iddia etti.
Sil Baştan - 12.08.2020
Bursaspor'un yeni sportif direktörü Mustafa Gönden'den açıklama
Altyapıda köklü bir anlayış ve sistem değişikliğine gidileceğini vurgulayan Gönden, şöyle devam etti: "Altyapı direktörümüz Hakan Cenkçiler ile sürekli fikir ve proje çalışmaları yaparak doğru yapıyı en kısa zamanda hayata geçireceğiz. Bu değişim bazı insanlar için sancılı olabilir, istemeden de olsa birilerini kırabilirim. Burada amaç bağcıyı dövmek değil üzüm yemek olacaktır. Alınacak her karar, yapılacak her hamle Bursaspor'un daha büyük hamleler yapmasına imkan vermek adına olacaktır. Bursaspor, altyapılarda yarışan değil eğiten döneme bugünden itibaren geçecektir. Bu bağlamda destek alacaklarımız kadar destek vereceklerimiz de olacaktır. İnanıyorum ki Bursa, bu yeni sistemi çok daha fazla sevecektir." Gönden, başarılı bir sistemin devam ettirilebilir ve güncel olması gerektiğine işaret ederek, şunları kaydetti: "Her gelen yönetimin kendi adamını getirmesi, farklı futbol yaklaşımları ve sistem arayışları bize çok anormal gelmiyor ama bu doğru değil. Bu kafayla her yeni dönemde sil baştan başlıyoruz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Sil Baştan Haberleri | Sil Baştan Haber - Haberler - Sayfa 3 - Sil Baştan haberleri, son dakika sil baştan haber ve gelişmeleri burada. Şanlıurfa'da toplu taşıma araçlarında büyük tasarruf.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.6.2021 20:17:10. #1.15#

title