Siirtte Kaza 1 Ölü 5 Yaralı

Siirtte Kaza 1 Ölü 5 Yaralı

Siirt'te Akşam Saatlerinde, İki Aracın Çarpışması Sonucu Meydana Gelen Trafik Kazasında 1 Kişi Öldü, 5 Kişi de Yaralandı.

Siirtte Kaza 1 Ölü 5 Yaralı

SİİRT'te akşam saatlerinde, iki aracın çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 1 kişi öldü, 5 kişi de yaralandı. Bu akşam saat 17.30'da Kurtalan İlçesi istikametinden Siirt kent merkezine doğru gelen Lokman Dayan yönetimindeki 56 N 1103 plakalı yolcu minibüsü, Afetevler Mahallesi'nden ana yola giren Mehmet Emin Akgül yönetimindeki 56 AK 189 plakalı özel taksi ile çarpıştı. Çarpışma sonucu meydana gelen trafik kazasında hurdaya dönen özel taksi içerisinde sıkışan aynı aileden 6 kişi yaralı olarak, çevredeki vatandaşlar ve güvenlik görevlilerin yardımıyla çıkarıldı.

Yaralılar araç sürcücüsü Mehmet Emin, Leyla, Tahir, Veysi ve Lalihan ile adı öğrenilemeyen küçük yaştaki bir çocuk, ambulanslarla Siirt Devlet Hastanesi'ne kaltırılarak burada tedavi altına alındı. Yapılan tüm müdahalelere rağmen Lalihan Akgül adlı yaralı kadın kurtarılamadı. Trafik kazası ile ilgili soruşturma başlatıldı.