Siirt'te Muhtarlar Toplantı Düzenlendi

Siirt'te Muhtarlar Toplantı Düzenlendi

BDP Siirt Belediye Başkan Adayı Tuncer Bakırhan, Siirt'te bulunan mahalle muhtarları ile toplantı düzenledi.

Siirt'te Muhtarlar Toplantı Düzenlendi
18.01.2014 17:07 | Son Güncelleme: 18.01.2014 17:07

Barış ve Demokrasi Partisi (BDP) Siirt belediye Başkan Adayı Tuncer Bakırhan, mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi. Öğretmen evinde düzenlenen toplantıda konuşan Bakırhan, muhtarların katılımcı demokrasinin en önemli temel taşlarından biri olduğunu söyledi.

BDP'li belediyelerin toplum her kesime eşit hizmet götürmesi ve yönetime halkın katılımı ile sağlaması gerektiğini belirten Bakırhan, "Bu önemli değişiğimin yaşanmasında en önemli faktör halkın ve halkın temsilcilerinin birebir belediye yönetiminde alınan kararla katılımındandır. Bu nedenle tüm merkez ve köy muhtarlarının bu anlamda katkıları azımsanmayacak düzeydedir. Siirt'tin halkların merkezi haline getirmek için muhtarların bu katkılarına ihtiyaç duyuyoruz. Halkın yaşadığı sorunları en iyi bilenlerin muhtarlar olduğunu ve bu anlamda belediyecilikte hizmetlerin zamanın da ve doğu yapılması için muhtarların katkısına büyük önem veriyoruz."şeklinde konuştu.

Siirt Belediye Başkanı Selim Sadak, Beleye Eş Başkan Adayı Belkıza Epözdemir ve BDP'li yöneticilerinin de katıldığı toplantı, karşılıklı soru cevap şeklinde sona erdi

Muhabir: M. Yücel DURAK

Kaynak: Temsilci

Manşet

Haberler

Haberler.com Ios Uygulaması Haberler.com Android Uygulaması Haberler.com Huawei Uygulaması
Şu an buradasınız: Siirt'te Muhtarlar Toplantı Düzenlendi - Siirt
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 20.9.2020 08:44:24. #1.14#
title