Sihirli Bir Kuyruk

Sihirli Bir Kuyruk

Peter Marvey'in Gösterisini İzlemeye Gelen Ünlüler, Salona Girebilmek İçin Kuyruk Oluşturdu.

Sihirli Bir Kuyruk

PETER MARVEY'İN GÖSTERİSİNİ İZLEMEYE GELEN ÜNLÜLER, SALONA GİREBİLMEK İÇİN KUYRUK OLUŞTURDU.

Dünyaca Ünlü Sihirbaz Peter Marvey, önceki akşam Türker İnanoğlu Maslak Show Center'da (TİM) gerçekleştirdiği Magic Mania isimli gösterisiyle İstanbulluları büyüledi. 7 tır dolusu malzeme ve 40 kişiden oluşan ekibiyle dünya turnesi kapsamında İstanbul´a gelen Marvey'in gösterisi büyük ilgi gördü. Dünyanın en iyi kesme İllüzyonist´i olarak bilinen Peter Marvey uçma gösterisiyle de herkesi etkilemeyi başardı.

Ünlü sihirbaza Türkiye´den görevlendirilen ve özel seçilen 150 kişilik bir teknik kadro da eşlik etti. Ayrıca sihirbazın muhteşem gösterisine dansçılardan oluşan show grubunun gösterisi de renk kattı. 21 Ekim tarihine kadar beş gösteri yapacak ünlü sihirbazı izlemenin bedeli ise 84-165 YTL arasında değişiyor. Hülya Avşar ve kızı Zehra, Tan Sağtürk ve sevgilisi Bergüzar Korel, Emre Kınay ve eşi Emine Ün ile Reyhan Karaca gibi ünlüler de gösteriyi izleyenler arasındaydı. Dakikalar öncesinde gösteri salonuna gelen ünlü isimler, yoğun ilgi gösterilen gösteriyi izleyebilmek için kuyruğa girdi. Gösteri sonrasında ünlü isimler, gösteriden etkilendiklerini ve gösterinin muhteşem olduğunu dile getirdiler.

EN İYİ DOSTUM

Dünyaca ünlü sihirbaz Peter Marvey'den etkilendiğini söyleyerek dikkatleri üzerine çeken Reyhan Karaca da gösteriyi izledi. Gösteri öncesi, basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Karaca, Kudret Sabancı ile çıkan aşk dedikodularını yalanladı.

Kudret Sabancı ile çok iyi arkadaş olduklarını belirten Karaca, 'Kudret benim en iyi dostlarımdan biridir. Bu dostluğumuz her zaman böyle sürecek. Bu dostluğumuzun aşka dönüşmesi gibi bir olayın olması söz konusu olamaz' diye konuştu.

Kaynak: Gecce