Şiddetli yağmur nedeniyle İzmir'de polis karakolunu su bastı

Şiddetli yağmur nedeniyle İzmir'de polis karakolunu su bastı

İzmir'de gün boyu etkili olan sağanak yağış ve lodos hayatı olumsuz etkilemeye devam ediyor. Akşam saatlerinde Konak ilçesi Pasaport semtinde bulunan Kantar Polis Karakolu'nu su bastı.

Şiddetli yağmur nedeniyle İzmir'de polis karakolunu su bastı

İzmir'de gün boyu etkili olan sağanak yağış ve lodos hayatı olumsuz etkilemeye devam ediyor. Akşam saatlerinde Konak ilçesi Pasaport semtinde bulunan Kantar Polis Karakolu'nu su bastı. Karakolda görevli polis memurları, yoldan taşarak karakolun kapısına kadar gelen suların içeri girmemesi için yoğun çaba sarf etti. Ayakkabılarını çıkararak kapı önüne bent koyan polis memurları, suların çekilmesi için itfaiyeden yardım talep etti.

Bu sırada kapı önünde biriken suyun içeri girmesi üzerine kapıyı açamayan polis memurları ve Atatürk Anıtı'nda nöbet beklerken bir anda bastıran yağmurdan korunmak için karakola sığınan askerler içeride kısa süre mahsur kaldı.

Öte yandan şiddetli lodos nedeniyle İzmir'in birçok yerinde ağaçlar devrildi. Cumhuriyet Bulvarı üzerindeki Ege Bölgesi Sanayi Odası önünde devrilen ağaç nedeniyle trafik akışında sıkıntılı anlar yaşandı.