Şiddet Haberleri

Şiddet haber, Şiddet son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Şiddet - Bugün
Sabancı Vakfı'nın desteklediğiyle Pozitif Gençlik Gelişimi eğitimleri verildi
Vakıftan yapılan açıklamaya göre, Sabancı Vakfı Hibe Programları kapsamında desteklenen Nirengi Derneği'nin, "Çok Geç Olmadan İstanbul!" projesi ile ergen istismarı, akran zorbalığı ve flört şiddetine karşı etkin bir önleme ve müdahale mekanizması geliştirmeyi hedeflemek amacıyla Pozitif Gençlik Gelişimi eğitimleri verildi.
Şiddet - Bugün
Van Büyükşehir Belediyesinden "Belvan Kart" açıklaması
Van Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamada, "Bazı sosyal medya platformlarında Van Büyükşehir Belediyesinin ulaşım kartı Belvan'ın hacklendiği iddiaları üzerine bir açıklama yapma zorunluluğu ortaya çıkmıştır. Bugün akşam saatlerinde sosyal medya paylaşım ağı Twitter'da, Belvan kartın hacklendiği ve bu yüzden kentte ulaşımın ücretsiz verildiğine dair paylaşımlar gerçeği yansıtmamaktadır. Söz konusu paylaşımlar üzerine Ulaşım Dairesi Başkanlığımızca yüklenici firmamız olan Asis Electronics ile irtibata geçilmiş ve iddialarla ilgili bilgi talep edilmiştir. Yüklenici firmamız tarafından sunucular üzerinde yapılan incelemeler doğrultusunda veritabanında herhangi bir güvenlik açığı tespit edilmemiştir. Sistemde de herhangi bir aksama söz konusu değildir. Van Büyükşehir Belediyemizin vatandaş odaklı hizmetlerinin bu tür kurgusal ve yalan içeriklerle sabote edilmesini şiddetle kınıyoruz ve vatandaşlarımızdan sosyal medyada yapılan bu tür paylaşımlara itibar etmemelerini önemle duyururuz" denildi.
Şiddet - Bugün
Camiler ve Din Görevlileri Haftası
Dünyayı etkisi altına alan yeni tip koronavirüse (Kovid-19) karşı alınan tedbirlerin uygulanmasında din görevlilerinin de etkin görev aldığını vurgulayan Arvas, mesajında şu ifadelere yer verdi: "Vefa Destek Gruplarında aktif faaliyet icra eden din görevlilerimize yardımlaşma, dayanışma, mağdurlara yönelik hizmetlere katkı sunma dışında bir sorumluluk yüklenmemelidir. Din görevlilerimiz ayrıca, filyasyon ekiplerince gerçekleştirilen karantina altında olması gerekenlerin denetimi, gözlemlenmesi, bu amaçla kimlik denetimi ve sorgusu yapılması gibi faaliyetlerde de etkin görev almaktadır. Bu görevleri esnasında hem şiddet hem de bulaşı riskleri ile karşı karşıya kalmaktadırlar.
Şiddet - Bugün
ABD Malezyalı şirketten palm yağı alımını durdurdu
Kararın, yaklaşık bir yıl süren incelemenin ardından alındığını belirten CBP, şirketin şimdiye kadar çalışanlara yönelik fiziksel ve cinsel şiddet, tehdit, kimliklerini alıkoyma ve çocuk işçi çalıştırma gibi uygulamalara gittiğine dair makul göstergeler tespit edildiğini açıkladı.
Şiddet - Bugün
Son dakika haberi... Filipinler'de terör örgütü Ebu Seyyaf ile yaşanan çatışmada Endonezyalı rehine öldü
Malezya ve Filipinler arasındaki adalarda 1991'den bu yana faaliyet gösteren Ebu Seyyaf terör örgütü, şiddet ve rehin alma eylemleriyle tanınıyor.
Şiddet - Bugün
Nijerya'da terör örgütü Boko Haram'ın saldırısında 10 asker öldü
Nijerya'da 2000'li yılların başından bu yana varlık gösteren terör örgütü Boko Haram'ın 2009'dan beri düzenlediği kitlesel şiddet eylemlerinde, 20 binden fazla kişi öldü.
Şiddet - Bugün
Son dakika haber: Lübnan'da Hizbullah lideri Nasrallah'ın hükümetin kurulamamasıyla ilgili sözleri eski başbakanların...
Hizbullah lideri Nasrallah'ın söz konusu konuşmasında, 2008 yılında vuku bulan olayları hatırlatmakla iyi yapmadığına işaret edilen açıklamada, "Lübnanlılar, bu olayları hatırlatmayı, 'kabul edilemez dolaylı bir tehdit' olarak görüyor. Bu hatırlatma ayrıca şiddet ve güvenlik kaosunu da ima ediyor.
Şiddet - Bugün
Son Dakika | Nijerya'da sellerde ölenlerin sayısı 95'e çıktı
Nijerya Acil Durum Yönetimi Ajansı (SEMA) Jigawa Genel Sekreteri Alhaji Yusuf Sani Babura, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, eyaletin 19 bölgesinde devam eden şiddetli yağışların yol açtığı sellerde 16 kişinin daha öldüğünü belirtti.
Şiddet - Bugün
Barzani Haşdi Şabi'nin Erbil Havalimanı'na saldırısını kınadı
Barzani, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, Erbil'e yönelik füze saldırını şiddetle kınadıklarını, IKBY'nin bölgenin istikrarını kasteden herhangi bir girişime tolerans göstermeyeceğini ve saldırıya sert bir yanıt verileceğini ifade etti.
Şiddet - Bugün
Azerbaycan'ın topraklarını kurtarmak için başlattığı karşı saldırının 4'üncü gününde yaşananlar
Gün boyu yaşanan şiddetli çatışmalarda Azerbaycan ordusu, özellikle Fuzuli kentinin ve Ağdere bölgesinin Ermeni güçlerinden temizlenmesi için operasyonlarına devam etti.
Şiddet - Dün
Son dakika haberi... Şehit yakınlarından Ermenistan'a kınama
Biz Çubuklu şehit yakınları olarak Ermenistan'ın, Azerbaycan topraklarına, sivil, yaşlı, kadın, çocuk demeden yapmış olduğu saldırıyı şiddet ve nefret ile kınıyoruz.
Şiddet - Dün
Afette zarar gören 100 ton zeytini Gemlik Belediyesi alacak
Afette zarar gören 100 ton zeytini Gemlik Belediyesi alacakBursa'nın Gemlik ilçesinde meydana gelen şiddetli dolu yağışında bir yıllık ürünü zarar gören zeytin üreticisine Gemlik Belediyesi'nden destek geldi.
Şiddet - Dün
CHP'den Azerbaycan'ın Ankara Büyükelçisi İbrahim'e ziyaret
CHP Grubu olarak, uluslararası hukuka aykırı bir şekilde Azerbaycan topraklarına saldırı düzenleyen Ermenistan'ı şiddetle kınadıklarını vurgulayan Özkoç, "Kardeş Azerbaycan'ın, can Azerbaycan'ın haklı davasının tüm dünyada duyurulması ve destek bulması için elimizden gelen çabayı da göstereceğimizi buradan bir kere daha ifade etmek istiyoruz.
Şiddet - Dün
Milli Savunma Bakanı Akar: "Türkiye, Azerbaycan'ı desteklemeye devam edecek"
Bu saldırıların uluslararası hukukun açık şekilde bir ihlali olduğunu ve saldırıları şiddetle kınadıklarını söyleyen Akar, "Karabağ ve çevresindeki bölgelerin yasadışı işgali, Azerbaycan'da bir milyondan fazla kişinin ülke içinde yerinden edilmesine yol açtı.
Şiddet - Dün
Ruanda soykırımı sorumlularından Kabuga'nın yaptığı itiraz reddedildi
Ruanda'da 1994 yılında Hutular'ın Tutsilere ve ılımlı Hutulara karşı başlattığı şiddet eylemlerinde 100 günde 800 binden fazla Tutsi hayatını kaybetmişti.
Şiddet - Dün
Son Dakika: AB, Azerbaycan ve Ermenistan'a ateşkes çağrısı yaptı
Dağlık Karabağ'da gerginliğin tırmanmasından derin endişe duyduğunu belirten Michel, şiddet kullanılmasını kınadığını ve acilen ateşkes ilan edilmesi gerektiğini vurguladı.
Şiddet - Dün
Dağlık Karabağ: Bakü ve Erivan'da halk son çatışmalar için ne diyor?
Ermenistan ve Azerbaycan arasında statüsü anlaşmazlık konusu olan Dağlık Karabağ bölgesindeki şiddetli çatışmalar sürüyor.
Şiddet - Dün
Pakistan, Hindistan'da Babri Camii davasındaki tüm sanıkların beraat kararını kınadı
Açıklamada, tüm sanıklara beraat kararının verilmesiyle Hint yargı sistemenin adaleti sağmakta yine başarısız olduğu vurgulanırken, "Caminin yıkılması, binlerce cinayete yol açan Hindistan Halk Partisi (BJP) öncülüğündeki toplumsal şiddete yol açmıştı.
Şiddet - Dün
Askeri öğrencileri "şok mangasıyla" okuldan attıran FETÖ'cü üsteğmene işkenceden hapis
Fetullahçı Terör Örgütü'nden (FETÖ) olmayan askeri öğrencilerin "şok mangası" yöntemiyle fiziki ve psikolojik şiddet uygulayarak okulu bırakmalarına neden olan eski üsteğmen Ayhan Yeşilkaya'nın yargılandığı davada hüküm açıklandı.
Şiddet - Dün
Son dakika haber! RTÜK'ten yayın ihlali yapan gündüz kuşağı programları ve dizilere ceza
SHOW TV'nin "Arıza" isimli dizisini de mercek altına alan Üst Kurul, eski bir mafya liderinin ailesi ile arasında geçen diyaloglarda, şiddete meyilli kişilerce rol model alınma riski oluşturduğu, dini değerlere saygısızlık yapıldığı, silah doğrultma, sopayla dövme, rehin alma gibi şiddet sahnelerine ağırlık verildiğini belirledi.
Şiddet - Dün
Pakistan Dışişleri Bakanı Kureyşi, İslamofobiye karşı çabaların artırılmasını istedi
Nefret ve şiddete yönelik kasıtlı provokasyonların BM tarafından "yasa dışı" olarak sınıflandırıldığını ifade eden Kureyşi, dini inançlara dayalı hoşgörüsüzlük, ayrımcılık, ırkçılık, nefret söylemi ve şiddetin küresel olarak yeniden yükselişte olduğu konusunda uyardı.
Şiddet - Dün
İzmir'den Azerbaycan'a destek mesajı Açıklaması
Sivil kayıplara da yol açan bu saldırıları şiddetle kınıyoruz.
Şiddet - Dün
Düzce'de otomobilin çarptığı motosikletli ağır yaralandı
Kazada çarpmanın şiddetiyle savrulan motosiklet sürücüsü ağır yaralandı.
Şiddet - Dün
Son dakika haber! DHA İSTANBUL BÜLTENİ- 4
ONARIM FİYATLARI BİN LİRADAN BAŞLIYOR Bostancı Oto Sanayi Sitesinde göçük ustası olan Hüseyin Özer ise, "Bugün 20'nin üzerinde araç geldi. Talep çok yoğun. Kadıköy, Ümraniye, Üsküdar tarafında şiddetli bir dolu yağışı oldu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Şiddet Haberleri | Şiddet Haber - Haberler - Şiddet haberleri, son dakika şiddet haber ve gelişmeleri burada. Ermenistanlı askerler, SİHA'dan kaçtı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 1.10.2020 10:53:58. #1.14#
title