Eski Kız Arkadaşının Boynunu Kırıp Dişlerini Döken Cani Sevgili, Çıplak Fotoğraflarıyla Şantaj Yaptı

Eski Kız Arkadaşının Boynunu Kırıp Dişlerini Döken Cani Sevgili, Çıplak Fotoğraflarıyla Şantaj Yaptı

Eski sevgilisi tarafından boynunun kırıldığını ve dişlerinin döküldüğünü söyleyen 40 yaşındaki kadın, "İstanbul'u terk etmezsen seni öldüreceğim. Ailene o uygunsuz olan fotoğrafı yollayacağım" diye tehdit mesajları aldığını ifade etti.

İstanbul Sultangazi'de yaşayan B.K. (40), eski sevgilisinden iki yıldır şiddet gördüğünü ve son olarak 1 hafta önce darp edildiğini iddia etti. Eski sevgilisinin alkol ve uyuşturucu bağımlısı olduğunu söyleyen B.K, "Bir kaç defa hastanelik oldum. Boynum kırıldı, dişlerim döküldü" dedi. Vücudu morluklarla dolu olan B.K., "Defalarca şikayette bulundum. Her defasında ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı" dedi.

4 YIL ÖNCE TANIŞMIŞ

Sultangazi'de yaşayan 40 yaşındaki iki çocuk annesi B. K., 10 yıl önce eşinden boşandı. B.K.'nın hayatı 4 yıl önce arkadaş ortamında Bülent K., ile tanışmasıyla kabusa döndü. Üç aylık arkadaşlıktan sonra evlenme kararı aldıklarını söyleyen B.K., Bülent K.'nın geri adım atması üzerine kendisinden ayrıldığını ve o günden sonra kabusun başladığını söyledi.

BEN KENDİSİNDEN UZAKLAŞMAYA ÇALIŞTIKÇA O PEŞİMİ BIRAKMADI

Bülent K.'nın kendisini sürekli rahatsız ve tehdit ettiğini söyleyen B.K., "4 yıl önce bir arkadaş ortamında tanıştık. Arkadaşlık ve evlilik teklifinde bulundu. Kendisini tanımam için biraz zamana bıraktık. İlk üç ayımız iyi geçti. Daha sonra huzursuzluklar ve kavgalar başladı. Ailesi ile sorunlar yaşıyordu. Bende buna bağladım. Evlilik konusunda da geri adım attı. Ben de kendisinden uzaklaşmaya çalıştım. Ben uzaklaştıkça o benim peşimi bırakmadı" dedi.

"BOYNUM KIRILDI, DİŞLERİM DÖKÜLDÜ"

Eski sevgilisinin alkol ve uyuşturucu bağımlısı olduğunu öne süren B.K., son iki yıldır defalarca eski sevgilisi tarafından darp edildiğini iddia etti.

İki yıl içerisinde şiddetin defalarca devam ettiğini ifade eden B.K., eski sevgilisi Bülent K., hakkında birçok kez şikayette bulunduğunu belirtti. B.K., 1 hafta önce darp edildiği günü anlatarak, "Yaklaşık 1 hafta önce evime gelerek, benim telefonumda olduğunu iddia ettiği bir fotoğrafı göstererek beni darp etti. Bu fotoğraf üzerinden beni tehdit etti. Müstehcen olan fotoğrafı çocuklarıma, aileme, dostlarıma göndermekle tehdit etti. Daha sonra gitti. Ben yakın bir arkadaşımı arayarak yardım istedim. Arkadaşım eve gelerek beni hastaneye götürdü. Aynı gün hastaneden taburcu olduktan sonra arkadaşımın evine gittim. 1 hafta arkadaşımın evinde kaldım. Defalarca kendisi hakkında şikayette bulunmuştum. İfadesi alındıktan sonra hep serbest bırakıldı. Uğradığım şiddet karşısında bir kaç defa hastanelik oldum. Boynum kırıldı, dişlerim döküldü" dedi.

ŞANTAJ VE ÖLÜMLE TEHDİT

"Bülent K.'nın tehditleri halen devam ediyor" diyen B.K. "Bana 10 gün içerisinde İstanbul'u terk etmem yönünde bir mesaj attı. Eğer terk etmezsem beni öldüreceğini söyledi. Yine kendisinden şikayetçi oldum. İfade için karakola çağrılmış. Bana karakoldan mesaj atarak, 'Bak yine karakoldayım. Sen de buradan gitmezsen, senin de sonun olacak. Her gün ailene o uygunsuz olan fotoğrafı yollayacağım' diyerek tehditlerini sürdürmeye devam ediyor" şeklinde konuştu.

YORUMLAR (121)

 • AYSUN:
  Kadın soyunupta adama neresini göstermişse ortaya varmış zalim adam. Kadınlardada suç ve sorumluluk var tabiki. Evlenmeden ÖNCE göstermeyin vermesin ya. Ne kadar sabırsızsınız ya.
 • BURCU:
  Hemcinsimdir ama önemli bir noktada sorumludur bu bayan. 2 yılı aşan bir sürede birlikte yaşıyorlar. Karakterini iyi tanıyor. Alkol ve uyuşturucu kullandığını, şiddet uyguladığınıda biliyor. Beden ayrılmamışki
 • DOGRU ADAM:
  Ne işin var uyuşturucu kulannan insanlan normal insanlar dururken yazik bile bile kendini ateşe atmak gibi
 • MEHMET:
  Bu tur gaspclar yaklayip en yuksek cezayi vermeliler bunun surylisi turku yok bu gaspcilari bilen vatandaslan guvelik guclerimize bildirmeldirler o ankim rast gelseydi onu boyle yoparlardi
 • İÇİMİZDEKİ ŞEYTANI ÖLDÜRMELİ!:
  ALLAH YARDIMCIN OLSUN ABLACIM. ÇOK ÜZÜCÜ GERÇEKTEN ALLAH HEP İYİ İNSANLARLA KARŞILAŞTIRSIN HEPİMİZİ. ALLAH KALBİ SAKAT İNSAN GÖRÜNÜMLÜ YARATIKLARDAN UZAK TUTSUN VE ONLARI YOK ETSİN :(
Tüm 121 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.