SİBEL UYAR HABERLERİ

Sibel Uyar haber, Sibel Uyar son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sibel Uyar - 19.11.2017
Zeytinyağı Müzesi Açıldı
Ortopedi Uzmanı Doç.Dr. Levent Köstem tarafından yıllar süren uğraş sonucunda açılan Köstem Zeytinyağı Müzesi, 20 bin metrekare alan içerisinde, 5 bin 650 metrekare kapalı alanda, Anadolu topraklarında bugüne kadar kullanılan tüm zeytinyağı ezme sistemlerini 1/1 ölçekte sergiliyor. Özellikle Ege ve Urla yarımadası ile Anadolu zeytinciliği ve kültürünü tanıtmayı amaçlıyor. Dünya Zeytin Günü kapsamında düzenlenen açılış törenine, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Zeynep Altıok, CHP İzmir Milletvekili Atilla Sertel, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Gıda ve Kontrol Genel Müdürü Muharrem Selçuk, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Sezai Uçarmak, Urla Kaymakamı Önder Can, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı CHP'li Aziz Kocaoğlu, Çeşme Belediye Başkanı CHP'li Muhittin Dalgıç, Urla Belediye Başkanı CHP'li Sibel Uyar, Ulusal Zeytin ve Zeytinyağı Başkanı Ümmühan Tibet, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve çok sayıda kişi katıldı.
Sibel Uyar - 19.11.2017
Dha Yurt Bülteni - 6
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ -------------------------------- Olay yeri Kaza yapan çöp kamyonu Çöp kamyonunun yan yatmış hali Belediyeye ait kepçenin yan yatan kamyona müdahalesi Polis ve jandarmanın kaza yeri incelemesi Kapanan trafikte bekleyen araçlar Genel ve detay görüntüler Haber-Kamera: Mustafa ÖNDOĞAN-ADIYAMAN-DHA) ============================================= Ayakları bağlanarak öldürülmüş  İZMİR'de bir kedi ayakları bağlı kaldırımda ölü halde bulundu.  İzmir'in Balçova ilçesinde Pazar sabahı evniden alışveriş için çıkan Erdem Karayer, ilçenin en işlek yeri olan Ata Caddesi Kahveler Durağı önünde ayakları bağlı bir kediyi ölmüş halde kaldırım üzerinde buldu. Karayer, telefonla 155 Polis İhbar hattını aradı, tutunak tutuldu. Karayer, "Sabah bu görüntüyü görünce şok oldum. Bir kedi, ayakları emniyet şeridi naylonu ile bağlanmış, ağzı burnu kan içinde ki işkence gördüğü belli ölü halde kaldırımın ortasında duruyordu. bunu yapanlar insan olamaz. Burada her yerde kamera var. Caddede kuyumcuların, banka şubelerinin de kameraları var. Bu canilerin bulunması lazım. Hayvana bunu yapan insana da yapar" dedi.  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ Kedi kaldırımda alakları bağlı ölü halde yatarken Çevre görüntüleri Haber-Kamera: İZMİR, ================================================== Zeytinyağı Müzesi açıldı İZMİR'in Urla ilçesinin Uzunkuyu Köyü'ndeki, dünyanın en büyük zeytinyağı müzesi olma özelliğine sahip, Köstem Zeytinyağı Müzesi açıldı. Türkiye'nin ikinci sanayi müzesi özelliğini de taşıyan mekanda üst katına gelecek yıl Sabun ve Hijyen Müzesi açılacak.  Ortopedi Uzmanı Doç. Dr. Levent Köstem tarafından uzun yıllar süren uğraş sonucunda açılan Köstem Zeytinyağı Müzesi, 20 bin metrekare alan içerisinde, 5 bin 650 metrekare kapalı alanda, Anadolu topraklarında bugüne kadar kullanılan tüm zeytinyağı ezme sistemlerini 1/1 ölçekte sergiliyor. Özellikle Ege ve Urla yarımadası ile Anadolu zeytinciliğini ve kültürünü tanıtmayı amaçlıyor. Dünya Zeytin Günü kapsamında düzenlenen açılış törenine, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Zeynep Altıok, CHP İzmir Milletvekili Atilla Sertel, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Gıda ve Kontrol Genel Müdürü Muharrem Selçuk, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Sezai Uçarmak, Urla Kaymakamı Önder Can, CHP'li İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, CHP'li Çeşme Belediye Başkanı Muhittin Dalgıç, CHP'li Urla Belediye Başkanı Sibel Uyar, Ulusal Zeytin ve Zeytinyağı Başkanı Ümmühan Tibet, siyasi parti ve STK temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Sibel Uyar - 17.11.2017
İzmir Büyükşehir Belediye Meclisinde Zeytin Ağacı Tartışması
"Sökülen her şey yerine dikildi" Urla Belediye Başkanı Sibel Uyar ise ne kendi belediyesinin ne de İzmir Büyükşehir Belediyesinin zeytine dokunmadığını ifade etti.
Sibel Uyar - 06.11.2017
Organ Bağış Haftası
Urla Belediye Başkanı Sibel Uyar da insanın insana vereceği en güzel hediyenin yeni bir hayat olduğunu söyleyerek, "Böbrek hastası iken su içememenin ne kadar zor olduğunu çok iyi bilirim.
Sibel Uyar - 28.10.2017
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'na Doğru
Törene, Urla Kaymakamı Önder Can, Garnizon Komutanı Albay Erol Çevik, Urla Belediye Başkanı Sibel Uyar, Urla Cumhuriyet Başsavcısı Vekili Serdal Sarıdağ, Urla İlçe Emniyet Müdürü Güray Aksüt, siyasi parti temsilcileri, öğretmenler ile öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.
Sibel Uyar - 21.09.2017
Urla'nın Filizleri İçin Destek Çağrısı
Eğitim bağışçılarına proje, toplantı ve ziyaretlerle anlatılacak Belediye Başkanı Sibel Uyar'ın geçen yıl eğitimde fırsat eşitliği yaratmak hedefiyle yola çıktığı "Urla'nın Filizleri" projesi için kampanyayı anlatan broşürler hazırlandı.
Sibel Uyar - 19.09.2017
Urla Gaziler Günü'nü Coşkuyla Kutladı
İzmir Vali Yardımcısı ve Urla Kaymakam Vekili Nihat Kaynar, Garnizon Komutanı Albay Erol Çevik, Urla Belediye Başkanı Sibel Uyar, Başsavcı Tuncay Çelik ile Siyasi Parti temsilcileri, Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği, Türkiye Muharip Gaziler Derneği İzmir Şubesi ile Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği üyeleri törene katıldı, Cumhuriyet Meydanı'ndaki Atatürk Anıtı'na çelenk koydu, İstiklal Marşı'nı okudu.
Sibel Uyar - 13.09.2017
Tanju Okan Pop Müzik Beste Yarışması
Urla Hakan Çeken Kültür Merkezi'ndeki etkinlikte konuşan Urla Belediye Başkanı Sibel Uyar, yarışmanın gerçekleştirilmesine destek veren herkese teşekkür etti.
Sibel Uyar - 14.08.2017
Urla'da Bağbozumu Şenlikleri Başladı
Urla Belediye Başkanı Sibel Uyar ise antik kaynaklardan alınan bilgiye göre, Hititler döneminden bu yana süren bağbozumu geleneğinin devam ettiğini belirterek, bölge çiftçisinin daha bilinçli üretim ve pazarlama yapması hedefinde belediye olarak aktif rol oynadıklarını ifade etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Sibel Uyar Haberleri | Sibel Uyar Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Sibel Uyar haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Sibel Uyar kimdir, hayatı ve biyografisi. Mübadelede Girit'ten İzmir'e İlk Adım Etkinliği.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 24.10.2021 04:16:41. #1.14#

title