Sezgin: "Sakat Oyuncuların Eksikliğini Hissetmeyeceğiz"

Sezgin: "Sakat Oyuncuların Eksikliğini Hissetmeyeceğiz"

Galatasaray Futbol A.ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin, Sakat Futbolcular Arda, Sabri ve Hakan'ın Yerlerini, Kadrodaki Diğer Futbolcuların Dolduracağına İnandığını Söyledi.

Sezgin:

Galatasaray Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin, sakat futbolcular Arda, Sabri ve Hakan'ın yerlerini, kadrodaki diğer futbolcuların dolduracağına inandığını söyledi.

Sezgin, 1905 Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği'nin (GSYİAD) ''Sezona Merhaba'' partisinde gazetecilere yaptığı açıklamada, sakatlanan futbolcuların çok önemli olduğunu ve bu duruma çok üzüldüklerini belirterek, şöyle konuştu:

"Takım için büyük kayıp, ancak sonuçta milli ve kutsal bir görev vardı. Futbolda sakatlık doğal. Umarım kısa sürede sahalara dönerler, hem Galatasaray'ın, hem de milli takımımızın hizmetinde olurlar. Galatasaray'ın kadrosu geniş. Kadroda bulunan diğer oyuncular, onların eksikliklerini hissettirmeyeceklerdir."

Adnan Sezgin, Galatasaray'a geleceği yönünde son günlerde basında hakkında haberler çıkan Emre Belözoğlu ile ilgili, "Bir değerlendirme yapılabilmesi için tüm konuların açığa kavuşması lazım" dedi.

Sezgin, Galatasaray'ın, Emre'nin kulübüne 3,5 milyon pound önerdiği şeklindeki İngiltere'de bir gazetede çıkan haberin asılsız olduğunu da ifade ederek, şunları söyledi:

"Ama şunu biliyorum, Emre gözlerini Galatasaray'da açtı. Emre'nin Galatasaray'a gelip gelmeyeceğini zaman gösterir, ama ben varsayımlar üzerine yorum yapmıyorum. Bu konuda da hocamızla bir toplantı yapmadık. Emre'nin, Newcastle United'da mutsuz olduğunu biliyorum, ama bana daha önce, Avrupa'da bir süre daha oynamak istediğini söylemişti. Tüm konular açığa kavuştuktan sonra transfer konusunda bir değerlendirme yapılabilir."

Kaynak: AA