Sezgin: 'Bugünkü Terör Olayı, Futbolun Önüne Geçti'

Sezgin: 'Bugünkü Terör Olayı, Futbolun Önüne Geçti'

Galatasaray Futbol A.ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin, Golsüz Sona Eren Ankaraspor Maçı Sonrası Yaptığı Açıklamada, Bugün Yaşanan Terör Olayının, Futbolun Önüne Geçtiğini Söyledi.

Sezgin: 'Bugünkü Terör Olayı, Futbolun Önüne Geçti'

Galatasaray Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin, golsüz sona eren Ankaraspor maçı sonrası yaptığı açıklamada, bugün yaşanan terör olayının, futbolun önüne geçtiğini söyledi.

Sezgin, bugün çok üzücü haberler aldıklarını belirterek, şunları kaydetti:

''Oyuncularımız da bundan etkilendi. Tüm şehitlerimizin ailelerine ve milletimize başsağlığı diliyoruz. Umarız bu son olur. Yetti artık. Bu ülkenin her ferdi gibi futbolcularımız da etkilendi. Unutmak kolay değil. Şimdi her şeyi bir kenara bırakıp kenetlenme zamanı.''

Adnan Sezgin, Ankaraspor maçıyla ilgili de beklemedikleri şekilde puan kaybı yaşadıklarını ifade ederek, ''Bugün kazanmak için sahaya çıkmıştık. Ummadığımız şekilde 2 puan bıraktık. Saha içinde zaman zaman iyi oyun da çıkardık, ancak olmadı. Şimdi önümüzdeki Bordeaux maçına konsantre olacağız'' diye konuştu.

Galatasaray'dan, Ankaraspor'a kiralanan futbolcu Necati de maç sonrası yaptığı açıklamada, Galatasaray'ın hala kendi takımı olduğunu dile getirerek, ''Ama geçici de olsa Ankaraspor forması giyiyorum ve ben profesyonel bir oyuncuyum. Elimden geleni yaptım. Takımımız zor durumda. Bir puan bizim için önemliydi, aldığımız için mutluyum'' diye görüş belirtti.

Kaynak: AA