Sezer İnanoğlu Şile'de Yakalandı

Sezer İnanoğlu Şile'de Yakalandı

Türk Sinemasında 'Sezercik' Rolüyle Şöhrete Kavuşan ve Narkotik Polisi Tarafından Aranan Sezer İnanoğlu, Şile'de Jandarma Ekiplerinin Trafik Uygulamasında Kız Arkadaşı ile Birlikte Yakalandı. İnanoğlu, Dün Kendisini Takip Eden Narkotik Polisleri ile Silahlı Çatışmaya Girmiş ve Son Anda Kaçmayı Başarmıştı.

Sezer İnanoğlu Şile'de Yakalandı

Türk sinemasında 'Sezercik' rolüyle şöhrete kavuşan ve Narkotik Polisi tarafından aranan Sezer İnanoğlu, Şile'de jandarma ekiplerinin trafik uygulamasında kız arkadaşı ile birlikte yakalandı. İnanoğlu, dün kendisini takip eden Narkotik Polisleri ile silahlı çatışmaya girmiş ve son anda kaçmayı başarmıştı.

Alınan bilgiye göre, Şile Kömürcüoda mevkiinde yol kontrolü yapan jandarma ekipleri, İnanoğlu'nun içinde bulunduğu otomobili durdurdu. Yapılan kimlik tespitlerinde hakkında yakalama kararı bulunduğu tespit edilen İnanoğlu, jandarma ekipleri tarafından gözaltına alındı. Aynı otomobilde bulunan ve kız arkadaşı olduğu öğrenilen Mehtap isimli bir kişi de İnanoğlu ile birlikte gözaltına alındı. Daha sonra sağlık kontrolünden geçirilmek üzere Şile Devlet Hastanesi'ne götürülen İnanoğlu, buradan da İlçe Jandarma Karakolu'na götürüldü. Yapılan işlemlerinin ardından polis ekiplerine teslim edilen İnanoğlu, beraberindeki Mehtap isimli bayanla Norkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'ne götürüldü.

Geçen yıl Beykoz'daki evi ile Şişli'deki bürosunda çeşitli silahlar ile bir miktar uyuşturucu madde bulunduğu gerekçesiyle İnanoğlu hakkında yakalama emri çıkarılmıştı. İnanoğlu, dün kendisini takip eden Narkotik Polisi'ne yakalanmamak için Fatih'te polisle silahlı çatışmaya girmiş ve son anda kaçmayı başarmıştı.

(MH-AS-OK-Y)

Kaynak: İHA