Sezer'den Saldırıya Kınama

Sezer'den Saldırıya Kınama

Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, Hakkari'nin Yüksekova İlçesine Bağlı Dağlıca Köyü Yolunda Bir Binbaşının Şehit Olduğu, 2 Erin de Yaralandığı Saldırıyla İlgili Olarak, 'Bu Hain Saldırıyı Nefretle Kınıyor, Gerçekleştiren Soysuzların, Arkasındaki Güçler Kim Olursa Olsun Hakettikleri Karşılığı En Güçlü ve Sert Biçimde Alacaklarını Bir Kez Daha Vurgulamak İstiyorum' Dedi.

Sezer'den Saldırıya Kınama

Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, Hakkari'nin Yüksekova ilçesine bağlı Dağlıca Köyü yolunda bir binbaşının şehit olduğu, 2 erin de yaralandığı saldırıyla ilgili olarak, ''Bu hain saldırıyı nefretle kınıyor, gerçekleştiren soysuzların, arkasındaki güçler kim olursa olsun hakettikleri karşılığı en güçlü ve sert biçimde alacaklarını bir kez daha vurgulamak istiyorum'' dedi.

Sezer, hain saldırıların terörle savaşımdaki kararlılığı pekiştirdiğini, birlik ve dayanışmayı daha da güçlendirdiğini ifade etti.

Sezer, "Türkiye Cumhuriyeti, acıları derinleşse de terörle savaşımda asla yılgınlığa kapılmayacak, bu savaşımın gerektirdiği ulusal ve uluslararası düzeydeki tüm önlemleri, koşullar ne olursa olsun kararlılıkla almaktan kaçınmayacaktır. Kahraman Ordumuzu ve O'nun değerli askerlerini Ulusumuzun gönlünde yücelten, taçlandıran, bayrak ve yurt sevgisidir" dedi.

Kaynak: AA