Seyyar Tamir Ekipleri Heryerde

Seyyar Tamir Ekipleri Heryerde

Gümüşhane İl Özel İdaresi Araç Parkında Bulunan Seyyar Tamir Ekipleri Arazide Çalışan İş Makinesi ve Araçların Can Simidi Oldu.

Seyyar Tamir Ekipleri Heryerde

Gümüşhane İl Özel İdaresi araç parkında bulunan seyyar tamir ekipleri arazide çalışan iş makinesi ve araçların can simidi oldu.

Kış mevsimi boyunca karla mücadelede kullanılan iş makinelerinin imdadına yetişen tamir ekibi, iş sezonunun başlaması ile birlikte önümüzdeki günlerde bazen en ücra köyde bazen de en yüksek yaylanın tepesinde İl Özel İdaresine ait araçlara ilk müdahaleyi yapacak.

İl Özel İdaresinde altı tane seyyar tamir aracının olduğunu, bu araçlarda motor ustası, şasi ustası, elektrik ustası ve kaynak ustası bulunduğunu ifade eden Destek Hizmetleri Birimi Müdürü Hasbi Şahinöz,seyyar tamir ekibinin İl Özel İdaresi'nin gözbebeklerinden birisi olduğunu söyledi.

İlçe özel idareleri ve bakımevlerinden gelen talepler doğrultusunda bakım ve tamirat için ilk olarak bu ekiplerin gittiğini vurgulayan Şahinöz,"Arazide ve bakımevinde çalışan makina ve araçların periyodik bakım ve kontrollerini yapan bu ekibimiz, arızayla karşılaştığında elindeki imkanlardan faydalanarak makineyi faal duruma getirmek için büyük çaba sarfediyor."dedi.

Seyyar tamir araçlarında arızanın özelliğine göre birçok yedek parça türünden sarf malzemelerinin bulunduğunu belirten Şahinöz, seyyar tamir araçlarının ve ekibinin seyyar tamirhane gibi çalıştırıldığını ve her türlü arızaya mahallinde müdahale edildiğini kaydetti.

(RE-İRT-Y) 13.03.2008 16:30 TSİ

Kaynak: İHA