Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı'nın Nikahında Dikkat Çeken Detay: Elbisenin Tasarımı Çalıntı mı?

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı'nın Nikahında Dikkat Çeken Detay: Elbisenin Tasarımı Çalıntı mı?

Acun Ilıcalı ile dünya evine giren Şeyma Subaşı'nın nikahta giydiği ve arkadaşları tarafından tasarlanan kıyafet, dünyaca ünlü bir markanın 2016 yılında tanıttığı kıyafetinin kopyası çıktı.

Şeyma Subaşı, 8 yıldır birlikte olduğu Acun Ilıcalı ile Fransa'nın Marsilya kentinde dünya evine girdi. Nikahtan aylar önce gelinlik arayışına çıkan Şeyma Subaşı, nikahta giydiği beyaz kıyafetle dikkatleri üzerine çekti.

KIYAFETİN ORİJİNAL TASARIM OLMADIĞI İDDİA EDİLDİ

Şeyma Subaşı, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla nikahta giydiği kıyafetini arkadaşları Eda Franci ve Seda Yenigün'ün tasarladığını söyledi. Ancak kısa süre içerisinde tasrımla ilgili sosyal medyada çeşitli iddialar dolaşmaya başladı. En dikkat çekici iddia ise Şeyman'nın "arkadaşlarım tasarladı" dediği kıyafetin aslında orijinal bir tasarım olmadığıydı.

2016 YILINDA TANITILAN KIYAFETİN KOPYASI

Şeymanın nikahı için arkadaşları tarafından tasarlanan kıyafet, 2016 yılı ekim ayında dünyaca ünlü markaların yarıştığı defilede sergilenen, Zimmermann markasının kıyafetiyle neredeyse aynı. Bu benzerlik de "Şeyma'nın gelinliği çalıntı tasrım mı?" sorusunu akıllara getirdi.

2016 yılındaki defilede çekilen fotoğraf: