Şeyma Subaşı'dan Yeni Açtığı Kafesiyle İlgili İlginç Açıklama: Yıllar Önce Alınmadığım Kafeyi Satın Aldım

Şeyma Subaşı'dan Yeni Açtığı Kafesiyle İlgili İlginç Açıklama: Yıllar Önce Alınmadığım Kafeyi Satın Aldım

Haberler.com - Haberler | Magazin

'Healthyishcafe' adıyla yeni mekan açan Acun Ilıcalı'nın eşi Şeyma Subaşı, kafesiyle ilgili ilginç bir bilgi verdi. Subaşı, "Yıllar önce oturmak için girmek istedim alınmamıştım, şimdi ise sahibiyim" açıklamasını yaptı.

Her giydiği ve her yaptığıyla olay olan Acun Ilıcalı'nın eşi Şeyma Subaşı, gazeteci Ayşe Arman'a hayatıyla ilgili samimi açıklamalarda bulundu.Subaşı, Acun Ilıcalı'yla olan aşkından, geçtiğimiz günlerde açtığı kafesiyle ilgili konuştu.

"BEN BURAYI SATIN ALIRIM DİYE BİR DÜŞÜNCEM HİÇ BİR ZAMAN OLMADI"

Geçtiğimiz günlerde açılışını yaptığı ve eşi Acun Ilıcalı ve yakın arkadaşları Nusret'ten tam not alan Şeyma Subaşı, 'Healthyishcafe' ile ilgili "O şehir efsanesi doğru mu? Güya seni o kafeye almamışlar, sen de yıllar sonra kafeyi satın almışsın" sorusuna şöyle cevap verdi;

"Ben sana doğrusunu anlatayım: Bebek Şenliği'nin olduğu bir gün Bebek Parkı'ndaydım. Melisa 6 aylıktı. Yanımda da yardımcım vardı. Melisa kucağımdaydı. Elimizde çantalar, puset filan... Oturacak bir kafe aradık. Happly Ever After'a yürüdük, bütün masalar boştu, iki masa doluydu sadece. İşletme müdürüne "Burada oturabilir miyiz?" diye sordum. Ama o iki dolu masada, herkesin zannettiği kişi yoktu. Yani onun bu olayla bir alakası yok. Fakat bana "Hayır, oturamazsınız! Yerimiz yok!" dediler. Ben de oradan çıktım. Bir şey demedim. Ne diyeceğim? "Beni niye almıyorsunuz" mu? Ayşe Kucuroğlu da yoktu orada ama bir şekilde almadılar beni. Doğru yani kafeye alınmadığım. Ama yemin ediyorum, hatta kızım üzerine yemin ederim, "Göreceksiniz, ben burayı satın alacağım!" gibi bir düşünce aklımın köşesinden bile geçmedi. Ama hayat ilginç işte, o kafe sonunda benim oldu"

"ACUN BANA ÇOK AŞIK"

Şeyma Subaşı, "Hâlâ emin misin Acun'un sana çok âşık olduğundan?" sorusuna ise tek cümlelik cevap verdi. Subaşı, "Acun bana çok âşık. Çok çok âşık" dedi.

"DÜNYA ÇAPINDA ÜNE KAVUŞTUM"

Sosyal medyayı aktif şekilde kullanan Şeyma Subaşı, dünya çapında üne kavuştuğunu ve her yaptığının taklit edildiğini söyledi.

Şeyma Subaşı'dan Yeni Açtığı Kafesiyle İlgili İlginç Açıklama: Yıllar Önce Alınmadığım Kafeyi Satın Aldım
Haber Yorumları (140)
....: Sanki atıldığı üniversiteye prof. olarak geri dönmüş. :)) Zengin koca bulmuş cafe satın almış bumu başarı. :)))
SABRİ: yaa keşke biraz daha insacıl yönlerinle reklam yapsan. Sosyal projelerde bulunsan. Baksana eskiden cafe ye bile almıyorlarmış seni,
MURAT: senin kaliten eskiden geliyor belli kii işte. . . .
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title