Seyitgazi Haberleri

Seyitgazi haber, Seyitgazi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Seyitgazi - 11.07.2021
Eskişehir'de toplu zehirlenme
Eskişehir'in Seyitgazi ilçesindeki mevsimlik işçilerin yaşadığı çadır kentte, daha önceden zirai ilaçlamada kullanıldığı öne sürülen bidonlardan su içen 7'si çocuk 13 kişi zehirlendi.
Seyitgazi - 02.07.2021
Son dakika haber: Eskişehir'de otomobil devrildi: 1 ölü, 2 yaralı
Son dakika haberler... Eskişehir'in Seyitgazi ilçesinde otomobilin devrilmesi sonucu 1 kişi öldü, 2 kişi yaralandı.
Seyitgazi - 24.06.2021
Son dakika haberleri | Seyitgazi'de tarihi eser operasyonu
Edinilen son dakika gelişmesine göre Eskişehir'in Seyitgazi ilçesinde düzenlenen tarihi eser operasyonunda bir şüpheli yakalandı.
Seyitgazi - 06.06.2021
Haftanın tarihine bakış
2018- Trans Anadolu Doğalgaz Boru Hattı Projesi (TANAP), Eskişehir'in Seyitgazi ilçesi Aksaklı Mahallesi'nde düzenlenen törenle açıldı.
Seyitgazi - 25.05.2021
Eskişehir'de ormanlık alanda nişanlısını öldüren genç kıza müebbet hapis
Olay Eskişehir'de 24 Şubat 2020'de, Ihlamurkent Mahallesi'nde yaşayan Emrah Öztürk'ten (28) haber alamayan yakınlarının ihbarı üzerine güvenlik ve iş yeri kameralarını inceleyen polis ekipleri, nişanlısı Z.A ile Seyitgazi yolundaki ormanlık alana girdiğini ancak genç kızın buradan tek başına ayrıldığını belirlemişti.
Seyitgazi - 15.05.2021
Eskişehir'de evinde sahte içki ürettiği iddia edilen şüpheli yakalandı
Eskişehir'in Seyitgazi ilçesinde evinde sahte içki ürettiği öne sürülen zanlı gözaltına alındı.
Seyitgazi - 27.04.2021
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi sürpriz hazırladı
Geçen yıl 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda kent merkezindeki çocuklara sürpriz yapan Büyükşehir Belediyesi, bu yıl ise 12 kırsal ilçede yaşayan çocuklara hediyelerini ulaştırdı. Çocuklar için hazırlanan kitap setleri ve Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen'in çocuklara mektubu, saha ekiplerinin yanı sıra masal kahramanları ve palyaçolar aracılığıyla çocuklara ulaştırıldı. Büyükşehir Belediyesi'nin çocuklar için hazırladığı 42 kitaptan oluşan kitap seti, 7-12 yaş grubu için hikâye kitapları, çocuk romanları ve etkinlik kitaplarından oluşan küçük bir kütüphane niteliğini taşıyor. Hediyelerini maskotların elinden alan çocuklar sürpriz karşısında büyük mutluluk yaşadırlar. Alpu, Beylikova, Çifteler, Günyüzü, Han, İnönü, Mahmudiye, Mihalgazi, Mihalıççık, Sarıcakaya, Seyitgazi ve Sivrihisar ilçelerinde yaşayan çocukları tek tek evinde ziyaret edip, hediyelerini ulaştıran ekiplere aileler ve çocuklar, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda kendilerini yalnız bırakmadıkları için ve bayram mutluluğunu yaşattıkları için teşekkür ettiler.
title