Seyitgazi Belediyesi'nin Kırka Mahallesi'ndeki Çalışmaları

Seyitgazi Belediyesi'nin Kırka Mahallesi'ndeki Çalışmaları

Seyitgazi Belediyesi'nin Kırka Mahallesi'ndeki Çalışmaları
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yaşam

Kırka Mahallesi’nde devam eden çalışmaları yerinde denetleyen Seyitgazi Belediye Başkanı Hasan Kalın, "Yaptığımız çalışmalarla 3-5 yılı değil, 50 yılı planlayarak bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdürüyoruz" dedi.

Kırka Mahallesi'nde devam eden çalışmaları yerinde denetleyen Seyitgazi Belediye Başkanı Hasan Kalın, "Yaptığımız çalışmalarla 3-5 yılı değil, 50 yılı planlayarak bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdürüyoruz" dedi.

Başkan Kalın, Kırka'da devam eden çocukların, gençlerin ve bayanların da rahatlıkla yararlanabileceği, içerisinde fitness salonu, sauna, hamam, kafeterya ve oyun alanlarının yer aldığı 400 metre karelik kapalı alana sahip tesisi, 6 milyon liralık dere ıslah ve kanal çalışmalarını, kilitli parke döşeme ve asfaltlama çalışmalarını yerinde inceledi. Konuyla ilgili bir açıklama yapan Başkan Kalın, "Kırka bizim için önemli bir merkez. Yaptığımız çalışmalarla 3-5 yılı değil, 50 yılı planlayarak bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Doğalgazına kavuşmuş, dere ıslah ve kanal çalışmaları ile yılların sorunu ortadan kalkmış, devam eden sıcak asfalt, bordür ve kilit taş ve kaldırımları tamamlanmış, spor tesisleri, spor salonları, yeni pazaryeri, yeni konutları, yeni okulları, modern oyun parkları, cami restorasyonları ve çevre düzenleme çalışmalarının bitmesiyle, Kırka tarihinin en büyük, en kapsamlı yenilenme ve yatırım programına kavuşmuş olacak. Vatandaşlarımızın yaşam standartlarını yükselterek, Kırka'yı sosyal ve kültürel açıdan daha prestijli bir merkez yapacağız" diye konuştu. - ESKİŞEHİR

Seyitgazi Belediyesi'nin Kırka Mahallesi'ndeki Çalışmaları

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title