SEYFETTİN AZİZOĞLU HABERLERİ

Seyfettin Azizoğlu haber, Seyfettin Azizoğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Seyfettin Azizoğlu - 18.12.2017
İslam "Barış" Dinidir
Erzurum Valisi Seyfettin Azizoğlu, İsrail'in Gazze'de yaptığı insanlık dışı katliamlardan kaçarak kentte gelen Yunus ailesini makamında kabul etti.
Seyfettin Azizoğlu - 16.12.2017
Dha Yurt Bülteni-4
ABU DABİ VE İSTANBUL'DA YENİ YATIRIMLAR Rixos Grubu'nun yeni yatırımları hakkında da bilgi veren Fettah Tamince, Rixos'un önemli bir marka ve çok ciddi yatırımları olduğunu belirterek, şöyle konuştu: "Her şey dahil çok önemli bir ürün. Onu da büyüterek, çeşitlendirerek devam ettiriyoruz. The Land of Legends de önemli bir park. Kültüre, denize gelenlerin dışında insanları farklı bir sebeple de buraya getirmek için önemli bir yapı taşı. Biz daha farklı bir şey yapmanın eğiliminde değiliz. Bunlar zaten çok büyük işler. Bunları daha iyi yapma, büyüterek geliştirmenin peşindeyiz. Rixos'u dünyada da büyütüyoruz. Dubai'de yeni bir tesis açtık. Gelecek sene Abu Dabi'de dünyada çok ses getirecek bir tesis açacağız. İstanbul'da çok önemli yatırımlarımız var. Yine dünyada pazarlayabileceğimiz ürünler geliştiriyoruz. Dolayısıyla biz büyümeye devam ediyoruz." Görüntü Dökümü --------------------------------------- Fettah Tamince'den detay görüntüler Fettah Tamince'nin konuşması Otelin hazırlamış olduğu drone göüntüler 683 MB /// 11.10" Haber: Mehmet ÇINAR- Kamera: Emrah GÜL/ANTALYA, ==================================================== 'BİNBİR HATİM' ANISINA DOĞAYA 2001 EKMEK BIRAKTILAR 4)ERZURUM'DA ATLI HAFIZLAR, 485'İNCİ 'BİNBİR HATİM'İ BAŞLATTI ERZURUM'u doğal afetlerden korumak için 484 yıl önce Pir Ali Baba tarafından başlatılan 'Binbir Hatim' geleneğine bu yıl da devam edildi. Pir Ali Baba Türbesi'nde hafızların bir hatim okuyarak başlattığı gelenek, ellerinde Kur'an-ı Kerimleri okuyan atlı hafızın şehri turlamasıyla devam etti. Merkez Palandöken ilçesine bağlı Dutçu köyündeki Pir Ali Baba'nın Türbesi'nde düzenlenen törene Vali Seyfettin Azizoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Müftü Hasan Hüsnü Sula ve çok sayıda davetli katıldı.
Seyfettin Azizoğlu - 15.12.2017
Erzurum'da Atlı Hafızlar, 485'inci 'Binbir Hatim'i Başlattı
Erzurum'u doğal afetlerden korumak için 484 yıl önce Pir Ali Baba tarafından başlatılan 'Binbir Hatim' geleneğine bu yıl da devam edildi. Pir Ali Baba Türbesi'nde hafızların bir hatim okuyarak başlattığı gelenek, ellerinde Kur'an-ı Kerimleri okuyan atlı hafızın şehri turlamasıyla devam etti. Merkez Palandöken ilçesine bağlı Dutçu köyündeki Pir Ali Baba'nın Türbesi'nde düzenlenen törene Vali Seyfettin Azizoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Müftü Hasan Hüsnü Sula ve çok sayıda davetli katıldı.
Seyfettin Azizoğlu - 15.12.2017
Erzurum'da '1001 Hatim' Geleneği Başladı
Programa, Erzurum Valisi Seyfettin Azizoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, İl Müftüsü Hasan Hüseyin Sula, din görevlileri ile vatandaşlar katıldı.
Seyfettin Azizoğlu - 15.12.2017
Erzurum'da Atlı Hafızlar, 485'inci 'Binbir Hatim'i Başlattı
ERZURUM'u doğal afetlerden korumak için 484 yıl önce Pir Ali Baba tarafından başlatılan 'Binbir Hatim' geleneğine bu yıl da devam edildi. Pir Ali Baba Türbesi'nde hafızların bir hatim okuyarak başlattığı gelenek, ellerinde Kur'an-ı Kerimleri okuyan atlı hafızın şehri turlamasıyla devam etti.  Merkez Palandöken ilçesine bağlı Dutçu köyündeki Pir Ali Baba'nın Türbesi'nde düzenlenen törene Vali Seyfettin Azizoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Müftü Hasan Hüsnü Sula ve çok sayıda davetli katıldı.
Seyfettin Azizoğlu - 15.12.2017
Dha Yurt Bülteni-6
Görüntü Dökümü: ------------------------- -Hayvan barınağından görüntü -Eşeklerden görüntü -Yem verilmesi -Müzik dinlemeleri -Çöp toplayan eşekler -Eşeklerin barınağa gelmesi -Temizlik görevlileri ile yapılan röportaj -Düzenlenen tören -Toplanan eşekler -Kadrolu eşekler -Kurdele kesilmesi -Eşeklere yapılan ikramlar -Genel ve detay görüntü Haber-Kamera: Nezir GÜNEŞ/MARDİN, - ===================================================== 7)ERZURUM'DA ATLI HAFIZLAR, 485'İNCİ 'BİNBİR HATİM'İ BAŞLATTI ERZURUM'u doğal afetlerden korumak için 484 yıl önce Pir Ali Baba tarafından başlatılan 'Binbir Hatim' geleneğine bu yıl da devam edildi. Pir Ali Baba Türbesi'nde hafızların bir hatim okuyarak başlattığı gelenek, ellerinde Kur'an-ı Kerimleri okuyan atlı hafızın şehri turlamasıyla devam etti. Merkez Palandöken ilçesine bağlı Dutçu köyündeki Pir Ali Baba'nın Türbesi'nde düzenlenen törene Vali Seyfettin Azizoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Müftü Hasan Hüsnü Sula ve çok sayıda davetli katıldı.
Seyfettin Azizoğlu - 10.12.2017
10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü
Erzurum Valisi Seyfettin Azizoğlu, 10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Seyfettin Azizoğlu - 25.11.2017
Palandöken İlçe Emniyet Müdürlüğü Binası Hizmete Açıldı
Emniyet Genel Müdürü Selami Altınok, "Bayrağımızın gönderde ilelebet kalması noktasında şehitler verebilme pahasına hainlerle mücadelemizi yapıyoruz.
Seyfettin Azizoğlu - 23.11.2017
24 Kasım Öğretmenler Günü'ne Doğru
Erzurum Valisi Seyfettin Azizoğlu, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Seyfettin Azizoğlu - 22.11.2017
Kudaka'da Devir Teslim
Erzincan Valisi Ali Arslantaş, Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı (KUDAKA) Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini Erzurum Valisi Seyfettin Azizoğlu'na devretti.
Seyfettin Azizoğlu - 17.11.2017
4. Ulusal Turizmde İnovasyon Konferansı
Erzurum Valisi Seyfettin Azizoğlu, "Yakın zamanda Erzurum merkezli Azerbaycan, Gürcistan, Moskova özel uçak seferleri başlatmayı planlıyoruz.
Seyfettin Azizoğlu - 15.11.2017
Erzurum'da 30 Güvenlik Korucusu Yemin Etti
Erzurum'un Şenkaya ile Ardahan'ın Göle ilçelerinin ortasında kalan Beşpınarlar mahallesinde düzenlenen yemin törenine Vali Seyfettin Azizoğlu, Bölge Jandarma Komutanı Tümgeneral Güray Alpar, İl Emniyet Müdürü Mehmet Aslan, Şenkaya Kaymakamı Ömer Dereci, Belediye Başkanı Görbil Özcan, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Bekir Uzun, muhtarlar, kurum amirleri, korucular ve vatandaşlar katıldı.
Seyfettin Azizoğlu - 15.11.2017
Dha Yurt Bülteni-8
Erzurum'un Şenkaya ile Ardahan'ın Göle ilçelerinin ortasında kalan Beşpınarlar mahallesinde düzenlenen yemin törenine Vali Seyfettin Azizoğlu, Bölge Jandarma Komutanı Tümgeneral Güray Alpar, İl Emniyet Müdürü Mehmet Aslan, Şenkaya Kaymakamı Ömer Dereci, Belediye Başkanı Görbil Özcan, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Bekir Uzun, muhtarlar, kurum amirleri, korucular  ve vatandaşlar katıldı.
Seyfettin Azizoğlu - 15.11.2017
Erzurum'da 30 Güvenlik Korucusunun Yemin Töreni
Erzurum'da, son 30 yılda 5 vatandaşın şehit edildiği Şenkaya ilçesine bağlı Beşpınarlar Mahallesi'nde 30 güvenlik korucusu için yemin töreni düzenlendi. İlçenin kırsalında yer alan Beşpınarlar Mahallesi'ndeki törene, Vali Seyfettin Azizoğlu, beraberindeki Bölge Jandarma Komutanı Tümgeneral Güray Alpar ve İl Emniyet Müdürü Mehmet Aslan ile helikopterle geldi.
Seyfettin Azizoğlu - 15.11.2017
Güvenlik Korucuları Yemin Ederek Göreve Başladı
Şenkaya'da görev yapacak olan 30 yeni güvenlik korucusu için Beşpınarlar Mahallesi'nde yemin töreni düzenlendi. Törene Vali Seyfettin Azizoğlu, Bölge Jandarma Komutanı Tümgeneral Güray Alpar, İl Emniyet Müdürü Mehmet Aslan, Şenkaya Kaymakamı Ömer Dereci, Belediye Başkanı Görbil Özcan, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Bekir Uzun, muhtarlar, kurum amirleri, korucular ve vatandaşlar katıldı.
Seyfettin Azizoğlu - 13.11.2017
Erzurum'da "Ecdada Saygı" İçin Off-road Gezisi
Erzurum'da "ecdada saygı" etkinlikleri kapsamında bir araya gelen ve Erzurum Valisi Seyfettin Azizoğlu'nun da yer aldığı 50 araçlık konvoyda bulunanlar, Osmanlı-Rus Savaşları'nda şehit düşenlerin kentin yüksek rakımlı dağlarındaki mezarları ile şehrin düşman saldırılarına karşı korunması...
Seyfettin Azizoğlu - 13.11.2017
Erzurum'da "Ecdada Saygı" İçin Off-road Gezisi
Erzurum'da "ecdada saygı" etkinlikleri kapsamında bir araya gelen ve Erzurum Valisi Seyfettin Azizoğlu'nun da yer aldığı 50 araçlık konvoyda bulunanlar, Osmanlı-Rus Savaşları'nda şehit düşenlerin kentin yüksek rakımlı dağlarındaki mezarları ile şehrin düşman saldırılarına karşı korunması...
Seyfettin Azizoğlu - 11.11.2017
20 Bin Erzurumlu, Aziziye Tabyaları'na Yürüdü 2
OSMANLI- Rus Savaşı'nda Erzurum halkının taş, sopa ve baltalarla geri aldığı Aziziye Tabyaları'ndaki destana tanık olmak için sabah namazında düzenlenen etkinlikte, binlerce Erzurumlu atalarının izinde yürüdü. Rus tehdidini önlemek için 1872 yılında Sultan Abdülaziz tarafından Fosfor Mustafa Paşa yönetiminde Erzurum- Kars karayolunu kontrol altında tutmak amacıyla Top Dağı'na yaptırılan, 3 tarafı toprağa gömülü Aziziye Tabyası, tarihi günlerinden birine daha sahne oldu. '93 Harbi' olarak bilinen 1877 Osmanlı-Rus Savaşı'nda 'Aziziye Tabyası'nın düştü' haberi üzerine kadınlı- erkekli Erzurum halkı taş, sopa ve baltalarla tabyaları geri alarak destan yazdı. O günün ruhunu yakalamak ve tanıtımını yapmak için Valilik, Büyükşehir Belediyesi ve Tabyalar Platformu tarafından bu yıl beşincisi organize edilen etkinliğe yaşlısından gencine yaklaşık 20 bin kişi katıldı. Erzurum'daki tüm camilerde okunan 'Sala' ardından cami önlerinde ve farklı güzergahlarda toplanan halk Büyükşehir Belediyesi tarafından hazır bekletilen otobüslerle Karskapı Şehitliği'ne taşındı. 9 pare top atışı ardından şehitlik önünde ellerinde Türk bayrakları ile toplananlar 'Tekbir' getirerek yürüyüşe başladı. Kadın- erkekli binlerce kişi, Nene Hatun'un destanlaştığı ve mezarının bulunduğu deniz seviyesinden 2 bin metre yükseklikteki Aziziye Tabyası'na akın etti. 4 kilometrelik yürüyüş sonunda tabyalara ulaşanları gece 'ecdada saygı nöbeti' tutan ATAK Doğa Sporları Kulübü karşılşadı. Tabyalarda toplanan kalabalık, İstiklal Marşı'nı söyledikten sonra okunan Kuran-ı Kerim'i dinledi. Müftü Hasan Hüsnü Sula tarafından yapılan duada etkinliğe katılanlar hep birlikte 'Amin' dedi. Sıkı güvenlik önlemlerinin alındığı Aziziye Tabyaları'na tırmanış etkinlikte Vali Seyfettin Azizoğlu, AK Parti Erzurum Milletvekili Mustafa Ilıcalı, Orhan Deligöz, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, 9'uncu Kolordu Komutanı Korgeneral Uğur Tarçın, Bölge Adliye Mahkemesi Cumhuriyet Başsavcısı Ünal Bingül, Atatürk Üniversitesi Rekörü Prof.
Seyfettin Azizoğlu - 11.11.2017
20 Bin Erzurumlu, Aziziye Tabyaları'na Yürüdü
OSMANLI- Rus Savaşı'nda Erzurum halkının taş, sopa ve baltalarla geri aldığı Aziziye Tabyaları'ndaki destana tanık olmak için sabah namazında düzenlenen etkinlikte, binlerce Erzurumlu atalarının izinde yürüdü. Rus tehdidini önlemek için 1872 yılında Sultan Abdülaziz tarafından Fosfor Mustafa Paşa yönetiminde Erzurum- Kars karayolunu kontrol altında tutmak amacıyla Top Dağı'na yaptırılan, 3 tarafı toprağa gömülü Aziziye Tabyası, tarihi günlerinden birine daha sahne oldu. '93 Harbi' olarak bilinen 1877 Osmanlı-Rus Savaşı'nda 'Aziziye Tabyası'nın düştü' haberi üzerine kadınlı- erkekli Erzurum halkı taş, sopa ve baltalarla tabyaları geri alarak destan yazdı. O günün ruhunu yakalamak ve tanıtımını yapmak için Valilik, Büyükşehir Belediyesi ve Tabyalar Platformu tarafından bu yıl beşincisi organize edilen etkinliğe yaşlısından gencine yaklaşık 20 bin kişi katıldı. Erzurum'daki tüm camilerde okunan 'Sala' ardından cami önlerinde ve farklı güzergahlarda toplanan halk Büyükşehir Belediyesi tarafından hazır bekletilen otobüslerle Karskapı Şehitliği'ne taşındı. 9 pare top atışı ardından şehitlik önünde ellerinde Türk bayrakları ile toplananlar 'Tekbir' getirerek yürüyüşe başladı. Kadın- erkekli binlerce kişi, Nene Hatun'un destanlaştığı ve mezarının bulunduğu deniz seviyesinden 2 bin metre yükseklikteki Aziziye Tabyası'na akın etti. 4 kilometrelik yürüyüş sonunda tabyalara ulaşanları gece 'ecdada saygı nöbeti' tutan ATAK Doğa Sporları Kulübü karşılşadı. Tabyalarda toplanan kalabalık, İstiklal Marşı'nı söyledikten sonra okunan Kuran-ı Kerim'i dinledi. Müftü Hasan Hüsnü Sula tarafından yapılan duada etkinliğe katılanlar hep birlikte 'Amin' dedi. Sıkı güvenlik önlemlerinin alındığı Aziziye Tabyaları'na tırmanış etkinlikte Vali Seyfettin Azizoğlu, AK Parti Erzurum Milletvekili Mustafa Ilıcalı, Orhan Deligöz, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, 9'uncu Kolordu Komutanı Korgeneral Uğur Tarçın, Bölge Adliye Mahkemesi Cumhuriyet Başsavcısı Ünal Bingül, Atatürk Üniversitesi Rekörü Prof.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Seyfettin Azizoğlu Haberleri | Seyfettin Azizoğlu Kimdir - Haberler - Sayfa 6 - Seyfettin Azizoğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Seyfettin Azizoğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Kudaka Yönetim Kurulu Erzincan'da Toplandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 9.5.2021 11:34:20. #1.15#

title