ŞEVKİ YILMAZ HABERLERİ

Şevki Yılmaz haber, Şevki Yılmaz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Şevki Yılmaz - 7.7.2014
Haftanın Tarihine Bakış
2000- Yargıtay, eski milletvekili Şevki Yılmaz'a verilen 25 ay hapis cezasını onadı.
Şevki Yılmaz - 25.6.2014
Suriyelilere Ramazan İftarlıkları Türkiye'den
Eski Rize Milletvekili ve MİKAV Kurucu Başkanı Şevki Yılmaz ise yardım malzemelerinin gönderilmesi nedeniyle gerçekleştirilen törende yaptığı konuşmada, Suriyelilerin çadırlarda değil de kendi evlerinde rahat rahat, Türkiye'deki Müslümanlar gibi özgür ortamda iftar açabilecekleri günlere kavuşmalarını diledi.
Şevki Yılmaz - 25.6.2014
Üzülmez, Cemiyetleri İhmal Etmiyor
Protokolü buluşturan düğün Ak Parti Ailesini bir araya getiren düğünde Ayşe ve Aziz Enes dünya evine girdi. Seher ve Muhammed Baldan çiftini kızları Ayşe ile Abiye Yılmaz ile Ali yılmaz çiftinin yakışıkları çocukları Aziz Enes'in nikahı Yuvacık Baraj altı mevkiinde bulunan Adagöl Restaurant'ta gerçekleşti. Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez'in de şahitlik yaptığı nikahı Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu kıydı. Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Ak Parti Kocaeli milletvekilleri Azize Sibel Gönül, Zeki Aygün, Rize eski milletvekili Şevki Yılmaz, Ak Parti Kocaeli İL Başkanı Mahmut Civelek ve çok sayıda konuk bu mutluluğa ortak oldu.
Şevki Yılmaz - 22.6.2014
11. Uluslararası Gençlik Buluşması
Eski Rize Milletvekili Şevki Yılmaz, Osmanlı Devleti'nin dünya egemenliğini elinde tuttuğu dönemde Batı'ya sefer yapmasının en büyük nedeninin sömürü sisteminin gelişmesini önlemek olduğunu söyledi.
Şevki Yılmaz - 25.3.2014
TBMM 20. Dönem Rize Milletvekili Yılmaz Açıklaması
TBMM 20. Dönem Rize Milletvekili Şevki Yılmaz, "Ülkemize sahip çıkıp 30 Mart'ta üzerimize düşeni yaparsak, bizim eskiden işçi olarak gittiğimiz Avrupa'daki birçok insan, zamanla bizim tarlalarımızda çalışmak için Türkiye'ye gelecekler" dedi.
Şevki Yılmaz - 25.3.2014
TBMM 20. Dönem Rize Milletvekili Yılmaz'dan Başkan Kalaycı'ya Ziyaret
TBMM 20. Dönem Rize Milletvekili Şevki Yılmaz, Meram Belediye Başkanı Serdar Kalaycı'yı ziyaret etti.
Şevki Yılmaz - 24.3.2014
Sandıklı'da Dünden Bugüne Gelişen Türkiye Konferansı
Sivil Dayanışma Platformu'nca bir düğün salonunda gerçekleştirilen etkinliğe, 20. Dönem Milletvekili Şevki Yılmaz konuşmacı olarak katıldı.
Şevki Yılmaz - 22.3.2014
Bolvadin'de "Türkiye'nin Dünü ve Bugünü Konferansı"
TBMM 20. Dönem Rize Milletvekili Şevki Yılmaz, Sağlık-Sen ile Memur-Sen temsilciliklerince Bolvadin Kültür Merkezi'nde düzenlenen konferansta yaptığı konuşmada, ülkede son zamanlarda kirli oyunlar yaşandığını, halkın bunlara kanmayacağını ve bozacağını söyledi.
Şevki Yılmaz - 17.3.2014
Şevki Yılmaz, Çanakkale Ruhu'nu Anlattı
Başakşehir Belediyesi tarafından Çanakkale Zaferi'nin 99. yıldönümü bir dizi etkinlikle kutlandı.
Şevki Yılmaz - 30.9.2013
Vuslat Platformu 6'ıncı Toplantısını Ankara'da Gerçekleştirdi
Hamza Cebeci Başkalığında gerçekleştirilen toplantıya Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, AK Parti Çorum Milletvekili Salim uslu, eski milletvekilleri Şevki Yılmaz, İbrahim Halil Çelik, Ayhan Yılmaz, Hayrettin Dilekcan, Asım Gencer, Harun Aytaç, eski AK Parti Grup Başkan Vekili Eyüp Fatsa, Vuslat Platformu Başkan Yardımcısı Yavuz Çelik Karahan ve Ali Yüksel,  Kemal Homan ile çok sayıda akademisyen, araştırmacı ve gazeteciler katıldı.
Şevki Yılmaz - 7.7.2013
"Gelin Canlar Bir Olalım" Konferansı
Eski Milletvekili Şevki Yılmaz: "6 yaşındaki Türk, Alman, Japon, Çin ve Kürt kardeşlerimiz hiç Arapça bilmediği halde 114 sureyi ezberliyor. İçine tek bir insan sözü karışmadığı, Allah'ın sözü olduğu için o kitabın hafızı var"
Şevki Yılmaz - 11.6.2013
Bçg, Genelkurmay Başkanı Hakkında Psikolojik Harekat Yürütmüş
28 Şubat iddianamesinde, Batı Çalışma Grubu Psikolojik Harekat Faaliyet Planı'nda yapılan çalışmalara genişçe yer veriliyor. 'Kullanılacak Temalar' bölümünde eski genelkurmay başkanı, DYP Milletvekili Doğan Güreş'le ilgili Psikolojik Harekat Planı da bulunuyor. 1 sayfadan oluşan belgede, şu ifadeler yer alıyor: "T.C devleti, dini istismar ederek iktidarı ele geçirenlerin geliştirdiği tehditle karşı karşıya kaldı. Bu iktidara destek vermek sizi rahatsız etmiyor mu? Yarım asırlık askerlik hayatınızda ulaştığınız makam ve rütbelerin hatırası bu kadar mıydı? Türk Ordusuna komuta etmiş bir komutanın gafleti, dalaleti ve hıyanetinin dışında bunu bizim kadar halkımızda görüyor ve değerlendiriyor. Mensubu bulunduğunuz siyasi partiden bakanlık görevini terk ederek aynlanlar size birşey ifade etmiyor mu? Çok mu zor partiden ayrılmak? Bu sizce vefa örneği mi? Komuta ettiğiniz orduya vefa borcunuz yok mu? Türk ordusuna din düşmanlığını yakıştıran siyasi zihniyete destek vermenizden utanmanın da ötesinde rahatsız oluyoruz. Sizde mi takiyye yapıyorsunuz? Şevki Yılmaz'ın görüşlerine katılıyor musunuz? Şevki Yılmaz'a Refah sahip çıkıyor, böyle bir partinin iktidarda kalmasına destek vermek sizi rahatsız etmiyor mu? Şevki Yılmaz ve benzerleri sizleri ortak olarak ne maksatla ve nereye kadar kabul ediyor? H.
Şevki Yılmaz - 13.5.2013
Yılmaz: Bugün Kardeşliğe,Çok İhtiyacımız Var
Eski Rize Milletvekili Şevki Yılmaz, "Yüce kitabımız bizlere kardeş olmamızı emrediyor."
Şevki Yılmaz - 16.4.2013
Akil Adamlar Heyetinden Vatandaşa Provokasyon Uyarısı
Yaklaşık bir saat boyunca köylüleri dinleyen heyet, daha sonra Karacasu Beldesi'ne geçerek Türkiye Muharip Gaziler Derneği Bolu Şube Başkanı Sami Yıldız'ın evini ziyaret etti. Yarım saat süren görüşmenin ardından gün boyu yapılan gezileri ve toplantıları değerlendiren Akil İnsanlar Karadeniz Bölgesi Heyet Başkanı Yusuf Şevki Yılmaz, "Bolu'da değişik türde faaliyetler gösterdik.
Şevki Yılmaz - 8.4.2013
Hikmet Kutlu Son Yolculuğuna Uğurlandı
Kocaeli eski İl Müftüsü Hikmet Kutlu, kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi. Kocaeli'nde 1998 ile 2009 yılları arasında il müftülüğü yapan ve ardından emekliye ayrılan Kutlu, ziyaret için gittiği Malatya'da mide kanseri hastalığı sebebiyle kaldırıldığı İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde vefat etmişti. Malatya'daki işlemlerinin ardında İzmit'e getirilen Hikmet Kutlu için Fevziye Cami'nde cenaze töreni düzenlendi. Cenaze törenine Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Hasan Kamil Yılmaz, Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, AKP milletvekilleri Fikri Işık ile Zeki Aygün, Kocaeli Üniversitesi Rektörü Sezer Komsuoğlu, eski milletvekili Şevki Yılmaz, Vali Yardımcısı Mustafa Ünlüsoy, İl Müftüsü Mehmet Sönmezoğlu, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Bekir Yümnü, İl Kültür ve Turizm Müdürü Adnan Zamburkan, Saadet Partisi İl Başkanı Sinan Ejderoğlu ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Şevki Yılmaz Haberleri | Şevki Yılmaz Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Şevki Yılmaz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Şevki Yılmaz kimdir, hayatı ve biyografisi. 28 Şubat Mağduru, 28 Şubat'ı Anlatıyor Konferansı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.9.2020 19:45:00. #1.14#
title