ŞEVKİ YILMAZ HABERLERİ

Şevki Yılmaz haber, Şevki Yılmaz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Şevki Yılmaz - 13.5.2016
Kahramanmaraş'ta "Gelin Canlar Birlik Olalım" Konferansı
Eski Rize milletvekili Şevki Yılmaz, kendilerine yönelik zaman zaman "ümmetçi" değerlendirmesinde bulunulduğunu belirterek, "Evet köküne kadar ümmetçiyiz.
Şevki Yılmaz - 10.5.2016
Şevki Yılmaz'ın "Atatürk'ün Hatırasına Hakaret" İddiasıyla Yargılandığı Dava
Eski Rize Milletvekili Şevki Yılmaz, Manisa 6. Asliye Ceza Mahkemesinde "Atatürk'ün hatırasına alenen hakaret" iddiasıyla 1-3 yıl hapis cezası istemiyle yargılandığı davada beraat etti.
Şevki Yılmaz - 1.5.2016
Vefat Eden Erenoğlu İçin Hastanede Tören Düzenlendi
Yapılan konuşmaların ardından Erenoğlu'nun dayısı, TBMM 20. Dönem Rize Milletvekili Şevki Yılmaz, cenaze namazını kıldırdı.
Şevki Yılmaz - 2.4.2016
Kayseri Erciyesspor: 0 - Denizlispor: 0
Stat: Büyükşehir Belediyesi Kadir Has Hakemler: Süleyman Abay, Erdem Bayık, Mehmet Salih Mazlum Kayseri Erciyesspor: Oğuzhan Bahadır, Mehmet Fırat Demir, Ethem Ercan Pulgir, Mehmet Cansın Çiçek, Stefan Ashkovski, Çağrı Yarkın, Taylan Antalyalı, Zafer Çevik (Dk. 65 Musa Sinan Yılmazer), Erçağ Evirgen, Volkan Okumak (Dk. 85 Eldin Adilovic), Üstün Bilgi (Dk. 74 Cihan Yıldız) Denizlispor: İsmail Şahmalı, Furkan Şeker, Daniel Dimov, Cenk Güvenç, Kerem Gülbahar, Leandrinho, Cihan Özkaymak (Dk. 77 Şevki Yılmaz), Servan Taştan, Veli Acar, Recep Niyaz (Dk.
Şevki Yılmaz - 25.2.2016
Rize'de, "Türkiye'nin Dünü, Bugünü, Yarını" Konulu Konferans Düzenlenecek
Usta, "Kültürel etkinliklerimiz kapsamında ilimizin yetiştirdiği değerlerden biri olan gerek belediye başkanlığı gerekse milletvekilliği dönemlerinde yaptığı hizmetlerle milletimizin gönlünde taht kuran ilahiyatçı-yazar Şevki Yılmaz'ın sunumuyla gerçekleşecek konferansa bütün Rizeli hemşehrilerimiz davetlidir" ifadesini kullandı.
Şevki Yılmaz - 24.2.2016
Özal ile Erbakan Bir Arada Olsaydı 28 Şubat Olmazdı"
TBMM 20. Dönem Rize Milletvekili Şevki Yılmaz, 28 Şubat'ta yaşananlara ilişkin, "Biz kışın geldik, şimdi kardeşlerimiz bahardalar.
Şevki Yılmaz - 17.1.2016
Manevi ve İktisadi Kalkınma Vakfı Başkanı Yılmaz Açıklaması
Manevi ve İktisadi Kalkınma Vakfı Başkanı Şevki Yılmaz, Emperyalist ülkelerin, Türkiye'de ihtilal yaptıramayacaklarını anladığından dolayı yeni projelerinde genç nesli tahrip etmeyi hızlandırdıklarını belirtti.
Şevki Yılmaz - 7.1.2016
Şevki Yılmaz Kars'ta Konferans Verdi
AK Parti Kars İl Başkanlığı koordinesinde AK Parti Gençlik Kolları Başkanlığı’nca Sarıkamış Şehitleri’nin 101 yıldönümü ve Mekke’nin Fethi “Her fetih bir diriliştir” konferansına katılan İktisatçı-İlahiyatçı Şevki Yılmaz, katılımcıları büyüledi.
Şevki Yılmaz - 11.12.2015
Bayırbucak Türkmenlerine Yardım
Tırlar, eski Rize Milletvekili Şevki Yılmaz'ın okuduğu dualar eşliğinde yola çıktı.
Şevki Yılmaz - 24.11.2015
Şevki Yılmaz'ın Atatürk'ün Hatırasına Hakaret Ettiği İddiası
Eski Rize Milletvekili Şevki Yılmaz'ın "Atatürk'ün hatırasına alenen hakaret ettiği" iddiasıyla 1 yıldan 3 yıla kadar hapis istemiyle yargılandığı davanın ilk duruşması Manisa'da yapıldı.
Şevki Yılmaz - 16.11.2015
Birlik Vakfı Kurucusu Çelebi: Samanyolu'nun Karartılması Kara Bir Lekedir
Cihan Haber Ajansı’na konuşan Ahmet Rüştü Çelebi, önceki gün mahkeme kararı olmadan Samanyolu Yayın Grubu’na ait 13 televizyon ve radyonun Türksat’tan indirilmesini değerlendirdi. “Bugünleri göreceğim asla aklıma gelmezdi.” diyen Çelebi, “Bunların AK Parti zamanında yapılmış olması, basın tarihi açısından kara bir lekedir. Hükümet bundan ne kazanıyor? Tarihe 'ak' olarak geçmek isteyen bir parti bunu yapmamalı. CHP dönemini tenkit ediyoruz ama başkasını tenkit ederken bunu yapmamız gerekir. Yapılan haksızlıklar hiçbir zaman cezasız kalmadı. Mutlaka bir gün bunların cezasını çekeceklerdir.” şeklinde konuştu. ‘ZULMEDENLER BİR GÜN BUNUN CEZASINI GÖRÜR’ Çeşitli kanunlar bahane edilerek birçok gazetecinin tutuklandığını söyleyen Çelebi, “Bir insanı mahkum etmek isterseniz, cezalandırmak isterseniz, kanunlar ne derse desin buna tevessül edebilirsiniz ama bu bir kahramanlık değil. Bir ülkede iktidara sahip olan insanlar, eğer kendi vatandaşına zulmedecekse, hürriyetini gasp edecekse, fikir hürriyetini bağlayacaksa, bu en büyük zulümdür. Tarih boyunca da zulmedenler bir gün bunun cezasını görmüştür.” ifadelerini kullandı. ‘28 ŞUBAT’TA ÇOK ŞEY SÖYLEDİK AMA HİÇ BİRİMİZE CEZA UYGULANMADI’ 27 Mayıs’tan sonra Türkiye’de olan biten hadiselerin birçoğunu bildiğini dile getiren Çelebi, “Birçoğunun içerisindeydim. Biz 28 Şubat döneminde mücadele ederken, üniversite önlerinde polislerin içeri almadığı başı kapalı kızlarımız, yanlarında anneleri bir zulme maruz bırakılırken, şimdi AK Parti taraftarı Şevki Yılmaz ile Nazlı Ilıcak ile beraber orada en ağır sözleri söyledik.
Şevki Yılmaz - 1.11.2015
AK Parti'nin Seçim Başarısı
"Üç dönemliklerden" bazı isimler yeniden Parlamento'da AK Parti Tüzüğü uyarınca üç dönem kuralı nedeniyle 7 Haziran seçiminde aday olamayan Ömer Çelik, Ali Babacan, Haluk İpek, Cemil Çiçek, Mevlüt Çavuşoğlu,  Recep Akdağ, Nurettin Canikli, Burhan Kuzu, Hayati Yazıcı, Mehdi Eker, Binali Yıldırım, Mehmet Ali Şahin, Hakkı Köylü, Mustafa Elitaş, Taner Yıldız, Ayhan Sefer Üstün, Faruk Çelik, Zeyid Aslan, Beşir Atalay ve Bekir Bozdağ'ın da olduğu bazı isimler yeniden Parlamento'ya girdi.   Eski RP Milletvekili İsmail Kahraman, bu kez AK Parti milletvekili olarak 26. Dönem Meclisi'nde yer alacak. Eski RP Rize Milletvekili Şevki Yılmaz'ın oğlu Mehmet Akif Yılmaz Kocaeli Milletvekili oldu.
Şevki Yılmaz - 20.10.2015
Şevki Yılmaz, Amasya'da Konferansa Katıldı
Memur-Sen Merzifon İlçe Temsilciliğince düzenlenen "İstikrar, istiklal ve istikbal" konferansına AK parti 20. dönem Milletvekili Şevki Yılmaz, konuşmacı olarak katıldı.
Şevki Yılmaz - 19.10.2015
TBMM 20. Dönem Rize Milletvekili Yılmaz Açıklaması
TBMM 20. Dönem Rize Milletvekil Şevki Yılmaz, "Bütün dünya Türkiye seçimleri ile ilgileniyor.
Şevki Yılmaz - 27.6.2015
Şevki Yılmaz'dan 'Kur'an-ı Kerim'i Anlamak' Söyleşisi
Ramazan etkinlikleri kapsamında birçok programa ev sahipliği yapan Çekmeköy Belediyesi, Şevki Yılmaz’ın katılımlarıyla “Kuran-ı Kerim’i Anlamak” konulu söyleşi programını düzenledi.
Şevki Yılmaz - 12.6.2015
Suriyelilerin İftarlıkları Türkiye'den
Eski Rize Milletvekili ve MİKAV Onursal Başkanı Şevki Yılmaz, yardım malzemelerinin gönderilmesi nedeniyle Gölcük ilçesinde düzenlenen törende yaptığı konuşmada, sosyal yardım projesi kapsamında savaştan zarar gören Suriyelilere kışın yardım yaptıklarını, ramazan öncesi de yardımlarına devam ettiklerini söyledi.
Şevki Yılmaz - 12.6.2015
Bilal Erdoğan, Kocaeli'de Cami Açılışına Katıldı
"Bu ülkede bir rivayete göre 20 bine yakın cami ve vakıf eserinin yıkıldığını, arsalarının satıldığını artık bilmeyen kalmadı sanıyorum" ifadesini kullanan Erdoğan, "Daha sonrasında 28 Şubat dönemini ben şahsen yaşadım. İçinde bulunduk, katsayı mağduru olduk ancak bugün son 12-13 yılda açılan yolların, kapıların tekrar kapanmamasının teminatı Allah'ın izni ile bu akademilerden, bu Kur'an kurslarından yetişen, bu camilerde Kur'an-ı Kerim ile tanışan gençlerden, bu kreşlerden, bu okullardan yetişen gençlerden ve onların çalışmalarıyla inşallah olacaktır" diye konuştu.  Erdoğan, bu tür hizmetlere halkın teveccühünün yüksek olduğunu, bunun Türkiye'nin normalleşmesinden başka bir anlamı bulunmadığını vurgulayarak, sözlerini şöyle sürdürdü: "Bugün imam hatip ortaokulları ve liselerinde bir milyon öğrenci var, bugün Kur'an kurslarımıza, hafızlık okullarımıza hiç olmadığı kadar teveccüh ve ilgi var. Maneviyatla yoğrulmuş, değerlerinin farkında olarak yetiştirilmiş gençliğimiz elbette bu ülkenin geleceğinin karanlık olmaması, aydınlık kalması, bu dünyada zulümlerin son bulması, bölgemizde ve ülkemizde haksızlıkların sona erdirilmesi için mücadele edeceklerdir, çalışacaklardır. Bu dünyaya gelmemizin sadece kulluk için olduğunu, bu dünyanın, ahiretimizin sadece tarlası olduğunun bilincinde olarak yetiştirilen gençliğimiz elbette geleceğimizi çok daha aydınlık, çok daha müreffeh kılacaktır. Onun için bu tür açılışlar, yatırımlar ve çalışmalar gerçekten ülkemiz için ümmet için çok önemli." -"Allah bu ülkeyi eski karanlık günlere bir daha döndürmesin" Manevi İktisadi Kalkınma Vakfı (MİKAV) Onursal Başkanı Şevki Yılmaz da bir okul müdürü ve milli eğitim müdürünün, 15 sene önce "Siz nasıl çocuklarla Peygamber'i anarsınız" diye suçlanarak açığa alındığını kaydederek, "O fetret, karanlık, cahiliye ve zulüm dönemi bitti.
Şevki Yılmaz - 4.6.2015
Şevki Yılmaz: "Lahey'de Erdoğan'ı Yargılama Planı Var"
Çekmeköy’de katıldığı söyleşide MİT TIR’ları ile ilgili değerlendirmelerde bulunan eski milletvekili Şevki Yılmaz, “Lahey’de Tayyip Erdoğan’ı yargılama planı var” dedi.
Şevki Yılmaz - 25.5.2015
Eski Rize Milletvekili Yılmaz Açıklaması
Eski Rize Milletvekili Şevki Yılmaz, "Necmettin Erbakan hocamızın talebesi Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki mili görüş ve diriliş hareketi olan AK Parti'yi desteklemek hepimizin imani ve insani görevidir" dedi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Şevki Yılmaz Haberleri | Şevki Yılmaz Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Şevki Yılmaz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Şevki Yılmaz kimdir, hayatı ve biyografisi. Fetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 1.10.2020 00:53:43. #1.14#
title