ŞEVKİ YILMAZ HABERLERİ

Şevki Yılmaz haber, Şevki Yılmaz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Şevki Yılmaz

Şevki Yılmaz

Doğum Tarihi ... - ...

Şevki Yılmaz Kimdir ?

25.
Biyografinin devamı için tıklayın
Şevki Yılmaz - 5.7.2020
Haftanın tarihine bakış
2000- Yargıtay, eski milletvekili Şevki Yılmaz'a verilen 25 ay hapis cezasını onadı.
Şevki Yılmaz - 9.1.2020
Trabzon'da Okul Sporları Genç Erkekler futbol müsabakası sona erdi
Dereceye giren okullara ödülleri, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Birdal Öztürk, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Gülsüm Memiş Kaptanoğlu, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Yusuf Çebi, Araklı Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Dursun Ali Ayazoğlu ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Personel Şube Müdürü Şevki Yılmaz tarafından verildi.
Şevki Yılmaz - 1.9.2019
TÜGVA'nın "Aksiyon Akademi" kampı, gençleri buluşturdu
Kampa tamamı üniversite öğrencisi olan katılımcıların yanı sıra eski Sağlık Bakanı Recep Akdağ, AFAD Başkanı Mehmet Güllüoğlu, Gençlik ve Spor Bakanlığı Müşaviri Selim Cerrah, Yusuf Kaplan, eski ÖNDER Başkanı Halit Bekiroğlu ve Şevki Yılmaz başta olmak üzere birçok isim konuşmacı olarak katıldı.
Şevki Yılmaz - 30.6.2019
Haftanın tarihine bakış
2000- Yargıtay, eski milletvekili Şevki Yılmaz'a verilen 25 ay hapis cezasını onadı.
Şevki Yılmaz - 1.6.2019
"Kuran, bir gecenin değil 365 günün ve gecenin kitabıdır"
20. Dönem Rize Milletvekili Şevki Yılmaz, "Kuran, bir gecenin değil 365 günün ve gecenin kitabıdır.
Şevki Yılmaz - 14.3.2019
Gençler Değerlerine Sahip Çıkıyor" Konulu Konferans
TBMM 20. Dönem Rize Milletvekili Şevki Yılmaz, konferansta, ruhsuz vücudun bir işe yarayamayacağı gibi dinsiz toplum ve vatansız toplumun da hiç bir işe yaramayacağını söyledi.
Şevki Yılmaz - 27.2.2019
Postmodern Darbe"Nin 22. Yılı
TBMM 20. Dönem Rize Milletvekili Şevki Yılmaz, Türkiye'de yaşanan darbelere ilişkin, "Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a da yapmayı denediler ama başaramadılar.
Şevki Yılmaz - 23.9.2018
Cumalıkızık'ta Hafta Sonu Yoğunluğu
Vatandaşlardan Şevki Yılmaz da metini duyduğu Cumalıkızık'ın ilk kez ziyaret ettiğini belirterek, "Bir türlü kısmet olmuyordu buraya gelmek.
Şevki Yılmaz - 14.7.2018
Orta'da 15 Temmuz Şehitleri Anma Huzur ve Kardeşlik Gecesi
Programa, Kaymakam Muhammed Yılmaz, Belediye Başkanı Bayram Yavuz Onay, İl Genel Meclisi Başkanı Ruhi Şeker, AK Parti İlçe Başkanı Halil Akpunar, eski milletvekili Şevki Yılmaz ve vatandaşlar katıldı.
Şevki Yılmaz - 14.7.2018
İzmir'de, 2'nci Yılında 15 Temmuz Konuşuldu
15 Temmuz'un ikinci yıldönümünde İzmir Katip Çelebi Üniversitesi ve MÜSİAD tarafından bir otelde düzenlenen '2'nci yılında 15 Temmuz ihaneti ve milli iradenin zaferi' konulu konferansa 20'nci dönem Rize Milletvekili Şevki Yılmaz, İzmir Valisi Erol Ayyıldız, İKÇÜ Rektörü Prof.
Şevki Yılmaz - 14.7.2018
İzmir'de, 2'nci Yılında 15 Temmuz Konuşuldu
15 Temmuz'un ikinci yıldönümünde İzmir Katip Çelebi Üniversitesi ve MÜSİAD tarafından bir otelde düzenlenen '2'nci yılında 15 Temmuz ihaneti ve milli iradenin zaferi' konulu konferansa 20'nci dönem Rize Milletvekili Şevki Yılmaz, İzmir Valisi Erol Ayyıldız, İKÇÜ Rektörü Prof.
Şevki Yılmaz - 21.6.2018
Abdulmetin Balkanlıoğlu Son Yolculuğuna Uğurlandı
Törene, Balkanlıoğlu'nun kardeşi ve Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu ve yakınlarının yanı sıra, eski Başbakanlardan Ahmet Davutoğlu, Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Fatih Belediye Başkanı Hasan Suver, eski milletvekilleri Salim Uslu, Şevki Yılmaz, eski AK Parti İstanbul İl Başkanı Selim Temurci, AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Kenan Sofuoğlu, sevenleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Şevki Yılmaz - 24.4.2018
Mehmet Erdoğan Son Yolculuğuna Uğurlandı
Törene, Mehmet Erdoğan'ın yakınları, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kardeşi Mustafa Erdoğan, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Başkanı Mevlüt Uysal, Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir, Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, eski Rize Milletvekili Şevki Yılmaz, eski AK Parti İstanbul İl Başkanı Selim Temurci ve ilahiyatçı yazar Ömer Döngeloğlu katıldı.
Şevki Yılmaz - 27.2.2018
Asıl Mesele Postmodern Darbe" Konferansı
TBMM 20. Dönem Rize Milletvekili Şevki Yılmaz, "Darbeler 28 Şubat'ta başlamadı.
Şevki Yılmaz - 22.2.2018
Antalya'da "Bir Hilal Uğruna Paneli"
Eski Refah Partisi Rize Milletvekili Şevki Yılmaz ise dinsiz bir devletin olamayacağını, din ile devletin ruh ile ceset gibi olduğunu, İslam dininin aklı, malı, canı namusları ve bütün inançları korumak için gönderildiğini belirtti.
Şevki Yılmaz - 22.2.2018
Şevki Yılmaz: Darbe, Domuz Eti Yemek Gibi Haramdır
– KAPATILAN Refah Partisi'nin Rize eski milletvekili Şevki Yılmaz, darbenin, domuz eti yemek gibi haram olduğunu belirterek, "Peygamberlerin hiçbiri ihtilalle gelmedi.
Şevki Yılmaz - 22.2.2018
Dha Yurt Bülteni-18
Görüntü Dökümü: ------------------------ 11 Mayıs Şehitle Anıtı'ndan görüntü 11 Mayız Şehitler Derneği üyelerinin toplanması Dernek Başkanı Ahmet Tuna'nın açıklaması Saldırıda kızı ve kız kardeşini kaybeden Hatice Erboz'un açıklaması Dernek üyelerini yolcu etmeye gelenlerden görüntü SÜRE: 02'17' BOYUT: 72.8 MB Haber - Kamera: Ferhat DERVİŞOĞLU/REYHANLI(Hatay), =============================================== Şevki Yılmaz: Darbe, domuz eti yemek gibi haramdır Kapatılan Refah Partisi'nin Rize eski milletvekili Şevki Yılmaz, darbenin, domuz eti yemek gibi haram olduğunu belirterek, "Peygamberlerin hiçbiri ihtilalle gelmedi.
Şevki Yılmaz - 22.2.2018
Şevki Yılmaz: Darbe, Domuz Eti Yemek Gibi Haramdır
– KAPATILAN Refah Partisi'nin Rize eski milletvekili Şevki Yılmaz, darbenin, domuz eti yemek gibi haram olduğunu belirterek, "Peygamberlerin hiçbiri ihtilalle gelmedi.
Şevki Yılmaz - 17.2.2018
21. Yılında 28 Şubat Mağdurları - Postmodern Darbenin İzleri Hafızalardan Silinmedi
Refah Partisi kapatıldı Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Vural Savaş, Refah Partisi hakkında, "Laik cumhuriyet ilkesine aykırı eylemlerin odağı olduğu" iddiasıyla kapatma davası açtı. Refah Partisi, 16 Ocak 1998'de kapatıldı. Necmettin Erbakan, Şevket Kazan, Ahmet Tekdal, Şevki Yılmaz, Hasan Hüseyin Ceylan ve İbrahim Halil Çelik'e 5 yıl siyaset yasağı getirildi.
Şevki Yılmaz - 12.1.2018
Çumra Fen Lisesi Temel Atma Töreni
2014 yılında ilçe halkının kendisine bir emanet teslim ettiğini, kendisininde bu emanete en iyi şekilde sahip çıkmaya devam ettiğini belirten Oğuz, şunları kaydetti: "Bugün burada temel atma töreni gerçekleştiriyoruz. Bundan öncede ilçemize 4 yeni okul yaparak eğitim öğretime sunduk. Bu hizmetlerin kazandırılmasında ilçemizin evladı Gençlik ve Spor Bakanlığı Müsteşarı abimiz Faruk Özçeklik'e de çok teşekkür ediyorum. İlçemize 2 ayrı tesis ve 2 yeni okul kazandırmamıza vesile ve yardımcı oldu. İnşallah bundan önce sürekli hizmet edilmemesiyle anılan Yenidoğan ve İstiklal mahallerimiz bundan sonra ilçemizin göz bebeği olarak anılacak. Hayırsever Kocaer'e ve bizi kırmayarak bu mutlu günümüzde bulunan Eski Rize Milletvekili Şevki Yılmaz hocama teşekkür ediyorum.
Şevki Yılmaz - 31.12.2017
Hatay'da "Kudüs ve Mekke'nin Fethi" Konferansı
Konferansa konuşmacı olarak katılan yazar Şevki Yılmaz ise Mekke'nin önemini anlatarak, "Mekke'nin fethi olmasaydı belki de Cengiz Han'ın kan kusturan torunlarından biri olacaktık.
Şevki Yılmaz - 15.12.2017
ABD'nin Kudüs'ü İsrail'in Başkenti Olarak Tanımasına Tepkiler
Eski Refah Partisi Rize Milletvekili Şevki Yılmaz ise Kudüs'ün, Hazreti Muhammed'in Müslümanlara emaneti olduğunu söyledi.
Şevki Yılmaz - 16.8.2017
Annesinin Öldürdüğü Babasının Tabutuna Sarılıp Öptü
Annesinin öldürdüğü babasının tabutuna sarılıp öptü Karısının öldürdüğü polis defnedildi Baba mezara, anne cezaevine gitti AMASYA - Amasya'nın Taşova ilçesinde karısının uyurken öldürdüğü Şirnak'ta görevli polis memuru Ertuğrul Yılmaz(48), son yolculuğuna uğurlandı. Görev yaptığı Şırnak'tan memleketi Amasya'nın Taşova ilçesine izine geldiği gün tartıştığı 8 yıllık eşinin uyuduktan sonra beylik tabancasıyla kafasına ateş etmesi sonucu ağır yaralı halde kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden 48 yaşındaki Ertuğrul Yılmaz, öğle namazının ardından kılınan cenaze namazı sonrası defnedildi. Cenazeye Yılmaz'ın yakınları ve polisler de katıldı. Daha önce yaptığı iki evlilikten 2 çocuğu olduktan sonra 8 yıl önce evlendiği M.Y'den de biri kız 2 çocuğu daha olan Yılmaz'ın 7 yaşındaki oğlu Yusuf ise annesinin vurduğu babasının tabutuna defalarca sarılıp öptü. O anlar ise cenazeye katılanların yüreklerini dağladı. Olayın ardından Almanya'dan gelen Ertuğrul Yılmaz'ın kardeşi Şevki Yılmaz, "Ağabeyim 25 yıllık polisti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Şevki Yılmaz Haberleri | Şevki Yılmaz Kimdir - Haberler - Şevki Yılmaz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Şevki Yılmaz kimdir, hayatı ve biyografisi. Haftanın tarihine bakış.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 27.9.2020 01:52:48. #1.14#
title