'Sevişmek Doğal Birşey'

'Sevişmek Doğal Birşey'

Yandım Ali'de Kenan İmirzalıoğlu İle Rol Gereği Sevişen 23 Yaşındaki Ukrayna Güzeli Anna Babkova'dan İlginç İtiraflar...

'Sevişmek Doğal Birşey'

Son Osmanlı-Yandım Ali adlı filmde, Kenan İmirzalıoğlu`na aşık olan "Nadya" adlı karakteri canlandırıyor Ukrayna Güzeli seçilen Anna Babkova... Tabii doğal olarak rol gereği de olsa yakışıklı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu ile yatağa girip sevişiyor. Bu sahnelerin kendisi için "çok doğal" olduğunu belirten güzel manken, Kenan`ı çok beğendiğini de itiraf etmekten çekinmiyor!..


"Film, doğal hayatı ve gerçekleri anlatıyor. Doğal hayatta da sevişmek var ve bunu göstermek gerekir. Kenan`la sevişme sahnelerinde hiç tereddüt etmedim!. Çok estetik bir sahneydi. Kenan çok yakışıklı bir erkek. Ona hayran olduğumu söylemem yanlış olmaz. Çok güzel bir yüzü ve çok güzel bir vücudu var! Hatta muhteşem diyebilirim!..

O Türkiye`nin en iyi aktörlerinden birisi. Ben de kendime ve vücuduma çok güvenirim. Çünkü ben güzel bir modelim. Türkiye`deki kadın oyuncuların, böyle sahnelerde işi zor!. Ama sevişme sahnesi benim için çok doğal!.. Biz farklı kültürlerin insanlarıyız. Ukrayna`da çekilen filmlerde böyle sahneler o kadar çok ki!.."

Evet, Ukraynalı güzel Anna Babkova, anlaşılan Kenan İmirzalıoğlu`na "abayı yakmış" durumda!.. Ona hayran olduğunu ve çok beğendiğini söylüyor ama bir tek "aşık olduğunu" söylemiyor.