Sevişirken Zevk Çığlığı Atacaksınız

Sevişirken Zevk Çığlığı Atacaksınız

Ön Sevişmeye Mümkün Olduğu Kadar Erken Başlayın Onunla Üst Üste Orgazmlar Yaşayabilmeniz İçin Yavaş Yavaş Sevişmeye Başlayın.

Sevişirken Zevk Çığlığı Atacaksınız

ÖN SEVİŞMEYE MÜMKÜN OLDUĞU KADAR ERKEN BAŞLAYIN ONUNLA ÜST ÜSTE ORGAZMLAR YAŞAYABİLMENİZ İÇİN YAVAŞ YAVAŞ SEVİŞMEYE BAŞLAYIN.

Önce gün içinde sevişmeye hazır olduğunuzu ona belli edin. Eve geldiğinde partnerinizin omuzlarına masaj yapın ve rahatlamasını sağlayın. Dokunuşlarınızla aranızda oluşan duygusal bağı erotik sözlerinizle süsleyebilir ve muhteşem bir gecenin kapılarını aralayabilirsiniz.

SEKS HAYATINIZ HAKKINDA KONUŞUN

Cinsel hayatınız hakkındaki düşüncelerinizi onunla paylaşırsanız çok geçmeden aranızdaki duygusal bağın daha da güçlendiğine şahit olursunuz. Başlarda onunla bu konulardan konuşmaktan rahatsız olabilirsiniz. Fakat zamanla bunun ilişkiniz açısından çok önemli bir adım olduğunu göreceksiniz. Ona cinsel hayatınızda en çok hoşunuza giden şeyi söyleyebilir ya da yeni bir şey denemeyi teklif edebilirsiniz. Fakat bu konuları yatak odasının dışında konuşmaya özen gösterin. Sevişmeye başlamadan önce ya da sevişirken bu konuları açmamaya özen gösterin. Örneğin sahilde el ele yürüdüğünüz romantik bir akşam ona seks hayatınızla ilgili istediğiniz her şeyi söyleyebilirsiniz.

GÜN İÇİNDE ONU DÜŞÜNÜN

En yoğun gününüzde bile birkaç dakikanızı onu düşünmeye ayırın ve hatta o gece yaşamak istediğiniz şeylerle ilgili minicik bir fantezi kurun. Partneriniz de siz de çok yoğun çalışıyor olabilirsiniz. Bu durumda cinsel hayatınızın sosyal hayatınızdan geri kalmaması için beraber olduğunuz kişiyle ne zaman seks yapacağınıza dair planlar yapın.

SEKSİN EĞLENCELİ BİR OYUN OLDUĞUNU UNUTMAYIN

Seks yaparken ne kadar eğlenirseniz o kadar zevk alırsınız. Cinsel deneyimlerinizi yaşarken çeşitli oyuncaklarla ya da seksi iç çamaşırlarıyla gecenize renk katabilir, cinsel hayatınızı erotik bir masala dönüştürebilirsiniz. Bunun yanı sıra, alışverişe çıktığınızda size erotik bir şeyler çağrıştıracak şeyler alın. Örneğin çikolata sosları, masaj yağları ya da çilek…

HAVANIZDA MI DEĞİLSİNİZ? BIRAKIN O BAŞLATSIN!

O anda seks yapmak istemiyorsunuz. Sırf bu yüzden partnerinizle yaşanacak heyecanlı dakikaları es geçmeyin. Bırakın o size dokunmaya başlasın. Belki vücudunuz bu dokunuşlara cevap verir.

SEVİŞMEDEN ÖNCE ONUNLA VAKİT GEÇİRİN

Eğer gecenin ilerleyen saatlerinde sevişmeyi planlıyorsanız o akşam ayrı odalarda TV izlemek yerine sohbet edebilir, yazın çıkacağınız tatilin planlarını yapabilir ya da ikinizin de sevdiği bir programı birlikte izleyebilirsiniz. Unutmayın önce duygusal olarak uyum sağlamalı daha sonra bu uyumu yatakta devam ettirmelisiniz.

ONUN UZAKLARA GİTTİĞİNİ FARZEDİN

Bir sonraki buluşmanızda onun çok kısa bir süre sonra bir süreliğine uzak bir ülkeye gideceğini farz edin. Onu ne kadar özleyeceğinizi düşünerek o günkü sevişmenizden farklı bir tat alabilirsiniz.

'YATAK FAVORİLERİ LİSTESİ ÇIKARTIN'

Onun ve sizin yapmaktan en çok hoşlandığınız yatak oyunlarını bir kağıda yazın ve bu listeyi yüksek sesle ona okuyun.

EV İŞLERİNİ EROTİK HALE GETİRİN

Ev işi yapmaktan hoşlanmıyorsanız bu işleri partnerinizle birlikte bir zevk oyununa dönüştürmek elinizde. Örneğin o gün çamaşır makinesini siz boşalttıysanız partnerinizden sizin için striptiz yapmasını isteyebilirsiniz. O bulaşık makinesini boşalttıktan sonra sizden soyunmanızı ve ona masaj yapmanızı isteyebilir. Bu eğlenceli listeyi istediğiniz gibi uzatabilirsiniz.

SEKS FİLMLERİ SATIN ALIN

Sokağınızdaki DVD satan dükkandan böyle bir film kiralamaktan çekiniyorsanız başka semtte bulunan bir dükkana giderek erotik bir film satın alabilirsiniz.

Kaynak: Gecce