Sevindik Haberleri

Sevindik haber, Sevindik son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sevindik 10.8.2020
Antalya'ya bugün 20 bin Rus turist gelecek
Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) Batı Antalya Bölge Başkanı Rıza Perçin ise adeta bayram havası yaşadıklarını anlattı. Sabaha karşı ilk turist kafilesinin gelmesiyle birlikte turizm çalışanlarının bayram yaptığını kaydeden Perçin, "Tur firmalarında çalışan şoförlerden güvenlik görevlilerine kadar herkes adeta bayram yaptı. Çok sevindik.
Sevindik 8.8.2020
Limon ihracatında ön izin şartının kaldırılması üreticiyi sevindirdi
Limon üreticisi ve ihracatçısı Erdoğan Yaşar da kararı Resmi Gazete'de yayımlanmasıyla öğrendiklerini belirterek, şöyle konuştu: "Karardan dolayı çok sevindik.
Sevindik 7.8.2020
Kaş'ta, Millet Kıraathanesi açıldı
Açılışa katılan Kınıklı Hatice Baskak, "Buraya açılmış olan bu parkımıza kendi adımıza, mahallemiz için çok sevindik.
Sevindik 7.8.2020
İzmir'de denizde kaybolan gencin cesedi Sisam Adası kıyısında bulundu
Dinçer, "Dün gece haber gelince oğlumuz bulundu diye çok sevindik ancak hevesimiz kursağımızda kaldı.
Sevindik 7.8.2020
Kendilerini doğuma yetiştiren polisin ismini bebeklerine verdiler
Doğum sonrasında hastanede polisleri aradığını ancak bulamadığını söyleyen Demir, şöyle devam etti: "Bizi hastaneye yetiştiren polisin adının Mehmet olduğunu öğrendik. Biz de bebeğin adını Mehmet koyduk. İnşallah o da büyüyünce polis ağabeyleri gibi vatana millete hayırlı işler yapar." Polis memuru Mehmet Ayva ise telefonda görüştüğü Şıh Mehmet Demir'e teşekkür ederek, "Bu bizim hem polis olarak hem de insani olarak görevimizdi. Bebeğin ve annesinin sağlıklı olduğuna sevindik.
Sevindik 30.7.2020
Şehit Ömer Halisdemir'in kabrinde arife günü yoğunluğu
Vatandaşlardan Nevzat Sevindik, AA muhabirine, Ömer Halisdemir ve tüm şehitlere dua etmek için Mersin'in Erdemli ilçesinden geldiğini söyledi.
Sevindik 30.7.2020
Ayasofya-i Kebir Cami-i Şerifi'nde arife günü yoğunluğu
Ağabeyi Ayasofya-i Kebir Camii'ni görmeyi çok arzu ettiği için ziyarete geldiklerini dile getiren Kasap, "86 yıl sonra bu millet, alınan kararın yanlış olduğunu gösterdi. Milletin iradesiyle tekrar olması gereken oldu. Ayasofya gerçek mabedine kavuştu. Çok mutlu olduk, sevindik.
Sevindik 27.7.2020
Adıyaman'da bademe alternatif olarak yetiştirilen eriğin hasadı yapıldı
Adıyaman'da son zamanlarda bademin ciddi gelişim gösterdiğini ifade eden Kıyas, şöyle devam etti: "Bulunduğumuz köyde farklı olarak meslektaşımız ziraat mühendisi Handan Yıldırım erik bahçesi kurmuş. 100 dönüm erik bahçesi, bölgemizde bu kadar büyüklükte olmayan bir bahçedir. Bahçe 3 yaşında olmasına rağmen ağaçlarda ciddi ürün var. Bu bahçe ileri dönümde İnşallah bademin olduğu bir bölgede alternatif bir ürün olarak gelişmeye başlayacak. Şu anda örnek bir bahçe niteliğindedir." Bahçenin büyüklüğü nedeniyle ulusal firmaların da erik almak için bahçeye ilgi göstereceğini aktaran Kıyas, "Bahçemizde tam verim alındığı zaman buradan ihracat da yapmak istiyoruz. İl Müdürlüğü olarak böyle çalışmanın yapılmasına sevindik.
Şu an buradasınız: Sevindik Haberleri | Sevindik Haber - Haberler - Sevindik haberleri, son dakika sevindik haber ve gelişmeleri burada. Altyapı iletişim ofislerine vatandaşlardan tam not.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 13.8.2020 23:49:48. #1.14#
title