SEVGİLİYE HEDİYEDE YENİ TREND: SEVGİLİ KİTABI
Haberler » Güncel » Haber

SEVGİLİYE HEDİYEDE YENİ TREND: SEVGİLİ KİTABI

Doğum günü, yıl dönümü, yılbaşı, sevgililer günü vb. tüm özel günlerde sevdiğiniz kişiye çok özel bir hediye verebilirsiniz.

SEVGİLİYE HEDİYEDE YENİ TREND: SEVGİLİ KİTABI

Hediyemizin sevdiğimiz kişiye özel, romantik ve kalıcı olmasını isteriz. İşte size gerçekten özel bir "sevgiliye hediye" önerisi: Sevgili Kitabı

Sevgili kitabınızı hazırlayabilmek için öncelikle www. sevgilikitabi .com sitesine bağlanmanız gerekiyor.

KOLAYCA KİTABINIZI OLUŞTURUN

"Aşkının Kitabını Yaz" sloganını kullanan site, internet kullanıcılarının kendi kitaplarını son derece kolay bir şekilde oluşturulabilmesi amacıyla geliştirilmiş.

Site tamamen online çalışıyor. Program vs. indirmenize gerek yok. Bu sayede farklı bilgisayarlardan bağlanarak kitabınızı tamamlayabiliyorsunuz.

İnternet sitelerinde her zaman karşımıza çıkan üye olma zorunluluğu SevgiliKitabi.com'da yok. Üyelikle uğraşmadan facebook hesabınızla siteye giriş yapabiliyorsunuz.

FOTO KİTAP YAPABİLİRSİNİZ

Giriş yaptıktan sonra kolaylıkla evlilik, yıldönümü, doğum günü, tatil-gezivb. kitapları oluşturabiliyorsunuz. Kitabınızı kendi fotoğraf ve yazılarınızla ( foto kitap) oluşturabileceğiniz gibi sitenin yaratıcı ekibi tarafından oluşturulmuş eğlenceli karikatür sayfalarını kullanmanız da mümkün. Ayrıca kitaba eklemek isteyebileceğiniz arka fonlar, çiçekler, kalpler gibi ihtiyacınız olan tüm materyaller de sitede mevcut. Bu materyalleri kullanarak kitabınızı süsleyebilirsiniz.

HAZIR KİTAPLAR VAR

Kitap hazırlamak isteyen ancak zaman sıkıntısı yaşayan kullanıcılar da düşünülmüş ve bunun için hazır kitaplar oluşturulmuş. Hazır kitapları istediğiniz değişiklikleri yapıp kendinize uyarlayarak satın alabiliyorsunuz.

Sitenin adı SevgiliKitabi.com olsa da anne, baba, kardeş ve arkadaşlara yönelik hediye kitaplar da bulunmakta.

KUSURSUZ HİZMET

Kitabınızın sayfa sayısını, ciltleme yöntemi gibi özelliklerini istediğiniz gibi belirleyebiliyorsunuz.Kaliteli şekilde basılmış ve hazırlanmış kitabınız,hediyelik kutusunda adresinize gönderiliyor.

Firmanın hizmet kalitesiyle ilgili olarak sitede binlerce olumlu yorum yer alıyor. Yorumlardan anlaşıldığına göre firma çalışanları kullanıcılarına ilgili ve hızlı bir şekilde hizmet veriyor.

Sitede kitap hazırlamak ücretsiz, sadece bastırmak istediğiniz kitaba ücret ödüyorsunuz. Oluşturduğunuz kitabı online olarak paylaşmanız mümkün.


Detaylı Bilgi için Tıklayınız