Sevgiliye 1 Günlük Değil, 365 Günlük Hediye

Sevgiliye 1 Günlük Değil, 365 Günlük Hediye

Konya'da '14 Şubat Sevgililer Günü' nedeniyle satışa sunulan içinde 365 adet aşk ile ilgili güzel sözler bulunan 'Aşk kavanozu' adı altında satılan hediye dikkat çekti.

Sevgiliye 1 Günlük Değil, 365 Günlük Hediye

Konya'da '14 Şubat Sevgililer Günü' nedeniyle satışa sunulan içinde 365 adet aşk ile ilgili güzel sözler bulunan 'Aşk kavanozu' adı altında satılan hediye dikkat çekti. Kavanozdan her gün bir mesaj çekerek okuyan kişi, sevgilisinden yılın her günü bir hediye almış oluyor.

Sevgililer gününde en çok satılan hediyenin aşk kavanozu olduğunu belirten işyeri sahibi Cengiz Doğan, şunları söyledi.

Kavanozun içerisinde yılın her bir gününe ait olmak üzere 365 adet mesaj var. Bu mesajlar örneğin 'Her sabah kalktığımda bir günü daha seninle geçirecek olmanın mutluluğunu yaşatıyorsun bana' gibi duygusal ve romantik içerikli mesajlardan oluşuyor. Kavanoz hediye edilen kişi, her gün bir tane olmak üzere kavanozun içerisinde mesaj çekiyor. Kişi mesajı okuduktan sonra boş olan bölümüne o an hissettiklerini yazıyor. Bir yıl bu şekilde devam ettikten sonra kavanozu hediye aldığı kişiye geri veriyor. O alan kişi de yine bir yıl boyunca tek tek mesajları çekip okuyarak sevgilisinin kendisine karşı düşüncelerini öğreniyor.diye konuştu. Cengiz Doğan, aşk kavanozunu 60 TL'ye sattığını sözlerine ekledi.