Sahte Albay, Müstehcen Fotoğraflarını Çektiği Sevgilisini Başka Erkeklere Pazarladı

Sahte Albay, Müstehcen Fotoğraflarını Çektiği Sevgilisini Başka Erkeklere Pazarladı

Muğla'da müstehcen görüntülerini çektiği sevgilisini fuhşa zorlayan sahte albay tutuklandı. Sahte albayın evinden çok sayıda kadına ait müstehcen fotoğraf ve görüntüler çıktı.

Muğla'nın Milas ilçesinde, kendisini emekli albay olarak tanıtan bir kişi, müstehcen görüntülerini çektiği sevgilisini fuhşa zorladığı iddiasıyla tutuklandı. Sahte albayın evinde yapılan aramada adresinde çok sayıda kadına ait müstehcen fotoğraf ve görüntüler ortaya çıktı.

SEVGİLİSİNİN MÜSTEHCEN FOTOĞRAFLARINI ÇEKİP FUHUŞA ZORLADI

Milas'ta yaşayan 32 yaşındaki L.S. isimli kadın, kendisini emekli albay olarak tanıtan Süleyman Baysal ile bir süre önce sevgili oldu. Sevgisinin müstehcen fotoğraf ve görüntülerini çeken sahte albay, bir süre sonra L.S.'yi tehdit ve şantajla başka erkeklerle fuhşa zorlamaya başladı.

"SEVGİLİM BENİ BAŞKA ERKEKLERE PAZARLADI"

Bir süre sonra yaşadıklarına daha fazla dayanamayan L.S., Milas İlçe Emniyet Müdürlüğüne gidip "Sevgilim beni başka erkeklere pazarladı" diyerek Süleyman Baysal'dan şikayetçi oldu.

EVİNDE ÇOK SAYIDA KADINA AİT GÖRÜNTÜ ÇIKTI

Fuhşa zorlanan L.S'nin şikayeti üzerine Süleyman Baysal'ı teknik takibe alan Milas İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri, şüphelinin kaldığı evin belirlenmesiyle operasyon için düğmeye bastı. Düzenlenen operasyonla gözaltına alınan Süleyman Baysal'ın evinde yapılan aramada çelik kasa içerisinde başka kadınlara ait müstehcen fotoğraf ve görüntülerin bulunduğu çok sayıda hafıza kartı, dizüstü bilgisayar, destelenmiş halde sahte dolar ve euro, farklı tiplerde bıçaklar ve 1 adet kurusıkı tabanca ele geçirildi.

TUTUKLANDI

Başka kadınlarla da ilişkisi bulunduğu belirlenen Süleyman Baysal, emniyetteki sorgusunun ardından 'fuhşa teşvik, aracılık ve zorlama' suçlamasıyla sevk edildiği adli makamlar tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi. Baysal'a ait evde müstehcen görüntüleri ortaya çıkan diğer mağdur kadınlardan henüz başkasının şikayette bulunmadıkları öğrenildi.