Sevgilisi Maroon5'ı Kıskandı

Sevgilisi Maroon5'ı Kıskandı

Acaba Biz Bunu Ünlü Şarkıcının Geçtiğimiz Günlerde Yayınlanan Maroon5'la Yaptığı Düet'in Ardından Sevgilisinin Kalbini Yeniden Kazanmaya Çalışıyor Şeklinde Yorumlamalıyız?

Sevgilisi Maroon5'ı Kıskandı

ACABA BİZ BUNU ÜNLÜ ŞARKICININ GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE YAYINLANAN MAROON5'LA YAPTIĞI DÜET'İN ARDINDAN SEVGİLİSİNİN KALBİNİ YENİDEN KAZANMAYA ÇALIŞIYOR ŞEKLİNDE YORUMLAMALIYIZ?

'If I Never See Your Face Again'e yapılan düet ve de Rihanna'lı seksi klip o kadar ses getirdiki biz bile buradan acaba Chris Brown ne yapacak diye yazmıştık.

Herneyse gelelim Brown'la Rihanna'ya; 2008'in başından beri birlikte olan çift, geçtiğimiz aylarda Miami'de bir restoranda öpüşürken yakalanana kadar birlikte olduklarını saklıyorlardı.

Şimdilerde gelen haberlere göre R&B yıldızları birlikte bir şarkı kaydetmeye hazırlanıyor. Konuyla ilgili bir diğer dedikodu ise Rihanna'nın bu konuda Jay-Z'den yardım istediği... Rihanna, Jay-Z'nin Chris Brown ile yapacakları düet şarkının prodüktörü olmasını istiyormuş. Anlıyacağınız sıkı bir parça ve düet geliyor, Rianna'dan...

h2