Sevgi Çocuklarından Anlamlı Destek
Haberler » Yaşam » Sevgi Çocuklarından Anlamlı Destek - Haberler

Sevgi Çocuklarından Anlamlı Destek

Niğde Sevgi Evleri’nde kalan çocuklar, Zeytin Dalı Harekatı’nı yürüten Kahraman Mehmetçik’e destek vermek amacıyla harçlıklarını toplayıp ’Niğde Bugün Afrin’de’ kampanyasına destek verdi.

Sevgi Çocuklarından Anlamlı Destek

Sevgi Evleri'nde kalan çocuklar, Zeytin Dalı Harekatı'nı yürüten Kahraman Mehmetçik'e destek vermek amacıyla harçlıklarını toplayıp 'Niğde Bugün 'de' kampanyasına destek verdi.


Türk Silahlı Kuvvetlerinin Afrin'e yönelik başlattığı Zeytin Dalı Harekatına bir destek de Niğde Sevgi Evleri'nde kalan çocuklardan geldi. Çocuklar, kentte sivil toplum kuruluşları ve siyasi partiler öncülüğünden geçen hafta başlatılan 'Niğde bugün Afrin'de' moral kampanyasına destek vermek için harçlıklarını birleştirdi. Sosyal Politikalar İl Müdürü Harun Koca ve Niğde Şehit Aileleri Başkanı ile birlikte bankaya gelen çocuklar, topladıkları harçlıkları yardım hesabına yatırdı. Öte yandan çocuklar, yazdıkları mektupları, Afrin'de görev yapan askerlere ulaştırılması için Niğde Şehit Aileleri Başkanı Ömer Demir'e teslim etti. - NİĞDE

Kaynak: İHA

Manşet

Haberler