Sevdiği Kadını Yedi Kurşunla Öldürdü

Sevdiği Kadını Yedi Kurşunla Öldürdü

Kuşadası'nda 54 yaşındaki Sökeli işadamı, 39 yaşındaki sevgilisini Kipa AVM'nin kapalı otoparkında 7 kurşunla öldürdü.

Sevdiği Kadını Yedi Kurşunla Öldürdü

Türkiye'de son yıllarda artan kadına yönelik şiddetin son örneği Kuşadası'nda yaşandı. 54 yaşındaki Sökeli işadamı, 39 yaşındaki sevgilisini Kipa AVM'nin kapalı otoparkında 7 kurşunla öldürdü.

Olay, dün gece saat 21.30 sıralarında gerçekleşti. Kipa AVM'deki bir restoranın müdürü Şengül Y (39), yaklaşık 3 ay önce ayrıldığı sevgilisi iş adamı M.A. tarafından kapalı otoparkta öldürüldü. M.A.'nın ayrıldıkları günden beri sürekli Şengül Y'ı rahatsız ettiği, dul ve iki çocuk annesi Şengül Y'ın eski sevgilisinin tüm ısrarlarına rağmen birlikte olmayı reddettiği öğrenildi.

Cansel (17) ve Yağmur (15) adında iki kız çocuğu olan Şengül Y'ın bir süre birlikte olduğu M.A.'dan gördüğü şiddet nedeniyle yaklaşık üç ay önce ayrıldığı belirlendi. Dün gece son kez konuşmak bahanesiyle Kuşadası'na gelen M.A., Şengül Y ile AVM'nin kapalı otoparkındaki arabasına doğru yürüdü. Yanlarında bir bayan daha bulunan ikili aniden tartışmaya başladı. Tartışma sırasında silahını çeken M.A., kadına 7 el ateş etti.

Kuşadası Devlet Hastanesine ağır yaralı

kaldırılan Şengül Y, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Kuşadası polisi firari sanık M.A. ile ilgili arama kararı çıkarttı. Kuşadası ve Söke polisinin plakası belirlenen araç ile firari sanık M.A.'ya hala ulaşamadığı öğrenildi. - AYDIN