Sette Zehirlenmiş

'O... Çocukları' Filminde İtalyan Bir Öğrenciyi Canlandıran Özgü Namal'ın Diksiyon Çalışmak İçin Hiç Vakti Olmamış

Sette Zehirlenmiş
19.05.2008 16:55 | Son Güncelleme: 19.05.2008 16:55

'O... ÇOCUKLARI' FİLMİNDE İTALYAN BİR ÖĞRENCİYİ CANLANDIRAN ÖZGÜ NAMAL'IN DİKSİYON ÇALIŞMAK İÇİN HİÇ VAKTİ OLMAMIŞ

Geçen cuma günü vizyona giren 'O... Çocukları' filminin başrol oyuncularından Özgü Namal, kendisini eleştirdi ama filmi savundu. Daha önce rol aldığı 'Beynelmilel' ve 'Mutluluk' gibi filmlerde de hep aksanlı konuşan karakterleri canlandırdığına dikkat çeken Namal, bu filmde de İtalyan arya öğrencisi Donatella'yı canlandırıyor. 'Aksanlar başımın belası oldu' diyen başarılı oyuncu, diksiyon için yeterince çalışmaya vaktinin olmadığını şu sözlerle itiraf etti: 'Bir haftada rolüme hazırlandım ve yapamayacağım diye çok korktum. İtalyanca'yı ezberleyemedim. İtalyanca konuştuğum sahnelerde repliklerimi kamera arkasındaki kocaman kartonlardan okudum. Bu durumu elimden geldiğince kotarmaya çalıştım...' 'O... Çocukları' filminin adını eleştirenlere de, 'O... Çocukları lafı ilk kez doğru yerde ve gerçek anlamda kullanıldı' yanıtını veren Namal, 4 milyon 200 bin izleyiciye ulaşan 'Recep İvedik' filmine de taş attı: 'Bu film 'Recep İvedik'ten daha zararlı değil.'

Öte yandan, filmin çekimleri sırasında gıda zehirlenmesi yaşayan Namal, 'Nefes alamadım. Ağlama sahnesinde de gerçekten ağladım çünkü çok canım yandı. O gece hastanelik oldum zaten' dedi.

Kaynak: Gecce

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title