Sessiz Terapi Filmi

19.10.2020 15:54 | Son Güncelleme: 19.10.2020 16:00
Sessiz Terapi Filmi

Sessiz Terapi filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Sessiz Terapi filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Tuna yaşadığı psikolojik nedenlerden dolayı zor günler geçirmektedir. En yakın arkadaşı Berkin'in de desteği ile karşılaştığı sorunlarla başa çıkmaya çalışırken komşusu ve aynı zamanda üniversiteden arkadaşı olan Selen ile duygusal bir yakınlık kurmaya başlar. Beklenmedik şekilde gelişen aşk, Berkin ve Tuna arasındaki güçlü dostluğun bozulmasına neden olur. Bir tarafta aşkı, diğer tarafta arkadaşı ve etraflarında dönen bir takım seri cinayetler, Tuna’yı ve ilişkilerini tehlikeli bir sürece doğru hızla sürüklerken, hastalığını olumsuz yönde tetikleyen gelişmeler ve Ege’nin yeniden ortaya çıkışı, Tuna’nın şiddetli travmaları yaşamasına yol açar. Tuna, bir taraftan aklının kendine oynadığı tuhaf oyunlarla savaşmak diğer taraftan ise yüreğinde hissettiği aşk ve varlığıyla sorunlu bir arkadaşa dönüşen Berkin’le de ayrıca mücadele etmek zorunda kalacaktır.

Yönetmen: Tolga Toga

Filmin Türü: Gerilim

Orijinal Adı: Sessiz Terapi

Yapımcı Firma: Toga Medya

Yapım Yılı: 2017

Yapım Ülkesi: Türkiye

Orijinal Dili: Türkçe

Vizyon Tarihi: 01.01.2070

Sessiz Terapi Filmiyle ilgili detaylı bilgi için tıklayın.

Sinema ile ilgili herşey için tıklayın.

Kaynak: InterSinema.com

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

title