Sessiz Sedasız Evlendiler

Sessiz Sedasız Evlendiler

Uzun Yıllardır Beraber Olan R&b Müzik Sanatçıları Beyonce Knowles ve Jay-z Nihayet Evlendi. Nihayet Diyoruz Çünkü Evlilik Haberleri Aylardır Magazin Basınını Brezilya Dizisine Çevirmişti.

Sessiz Sedasız Evlendiler

UZUN YILLARDIR BERABER OLAN R&B MÜZİK SANATÇILARI BEYONCE KNOWLES VE JAY-Z NİHAYET EVLENDİ. NİHAYET DİYORUZ ÇÜNKÜ EVLİLİK HABERLERİ AYLARDIR MAGAZİN BASININI BREZİLYA DİZİSİNE ÇEVİRMİŞTİ.

Biz Amerikan People dergisinin yalancısıyız, verdikleri haberde; resmi olarak açıklanmasa da Beyonce ve Jay-Z sessiz, sedasız evlendiler diyor. Onca milyon dolarlık düğün haberlerine karşılık Jay-Z'nin isteği üzerine aile arasında bir nikah yapılmış. İkilinin New-York Tribeca'da beraber yaşadıkları lüks dairede sadece ailelerin katılımıyla gerçekleşen nikahta, Gwenth Paltrow, Kelly Rowland, Michelle Williams gibi sadece çok yakın arkadaşlar varmış.

Salı günü nikah işlemleri için bölgedeki evlilik dairesine giden çift dairelerinde dün verdikleri bir partiyle resmen evlenmişler. Parti için süslenen eve, dün bütün bir gün kamyonlarla çiçek, şamdan, satenler gibi parti giydirme eşyaları taşınmış.

38 yaşındaki Jay-Z ve 26 yaşındaki Beyonce'a biz de mutluluklar dileyelim bari...